Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bezmaksas sludinājumu tēma pakalpojumu sniedzējiem

Administrācija

Administrācija

Šajā tēmā katrs Cāļa pastāvīgais lietotājs (reģistrējies vismaz 3 mēnešus) drīkst ierakstīt vienu savu sludinājumu bez maksas, norādot savu e-pastu vai tālruni. Sludinājuma termiņš ir 6 mēneši, pēc tam tas tiek dzēsts. Jebkuras diskusijas par piedāvāto pakalpojumu notiek caur e-pastiem vai Cāļpastu.

Atļauts ievietot sludinājumus par fiziskas personas sniegtiem pakalpojumiem - telpu uzkopšana; dārza/saimniecības darbi; mājdzīvnieku kopšana; mājas izpalīdzes (virtuves darbi, kulinārijas, veļasdarbi); šūšana un rokdarbi; celtniecības darbi; skaistumkopšana; grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi; pārvadājumi; privātstundas; IT remonts.

Tirgošanās, uzņēmumu reklāma un vieglas peļnas piedāvājumi Internetā tiks dzēsti.

Par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti portāla administrācija atbildību neuzņemas.


Dēls (18 gadnieks) ļoti meklē piepelnīšanās iepējas - ir pieredze celniecības darbos, var izrakt kādu grāvi vai kādu citu darbiņu. Labi zin angļu valodu. Pagaidām brīvas abas brīvdienas un trešdiena, bet pēc mācību gada beigām - visas dienas)) Paldies. Edgars 28479513

Tā kā pavasaris pamazām tuvojas, kā katru gadu piedāvāju savu palīdzību dārza darbos. Spec. izgl. nav, bet ļoti patīk dāza darbi, pašai arī ilgus gadus ir dārzs, vairākus gadus piepelnos piestrādājot dažādos dārzos. Varu palīdzēt gandrīz visu ko vajag, izņemot neņemos griezt krūmums/kokus un ķīm līdz nedarbojos)). Paldies tiem klientiem, kuri mani visu laiku aicina ))

Pati esmu no tālā Ķengaraga, mašīnas nav, bet ja viegli sasniegt ar sab transportu, varu aizbraukt arī patālāk (tad + transporta biļetes). Labāk brīvdienās, bet varu arī paņemt pa kādai darba dienai uz atvaļinājuma rēķina.

Paldies jau iepriekš))

Ina 26193611

Sveiki! Sieviete (mana mamma) ar vairāku gadu pieredzi māju un telpu uzkopšanā, meklē cilvēkus, kam nepieciešama mājas/dzīvokļa uzkopšana. Vēlams tādus, kam nepieciešams uzkopt 1x nedēļā, uz ilgstošu laiku. Ir personīgais auto. Ir dienas, kad ir iespēja tīrīt Pārdaugavā un ir dienas, kad ir iespējama otra puse Daugavai. Zvanīt pa tel:26777965


Rūpīga, akurāta kapu kopēja ar pieredzi piedāvā apkopt Jūsu piederīgo atdusas vietu: aplaistīt zaļumus, nogrābt. Ja klientam ir specifiskas vēlmes, visu varam sarunāt.

Apkopju Matīsa kapus un Jaunciema kapus (Rīga).

Zvanīt: 29844524

E-pasts: lasmag2007@inbox.lv

Sveiki!

Tīru dzīvokļus Rīgā, tikai piektdienās.Piedāvājumus sūtīt uz e-pastu kamejaegle@inbox.lv

Zeva

Studente (19gadi) meklē iespēju strādāt .Var pieskatīt bērnu vai atvest nodārziņa ,vai izvadāt uz pulciņiem,Ir pieredze bērnu auklēšanā Lūgums rakstīt uz jubis5@inbox.lv

Gludinu pie sevis mājās(cenas runājamas), uzkopju kapus Salaspilī. Sīkāk pa tel. 28792043.

Palīdzēšu saplānot ceļojumus pa Eiropu - atrast lētākās aviobiļetes/viesnīcas, sastādīt maršrutu ar apskates objektiem. Lūdzu rakstiet CP!


Transporta pakalpojumi ar pasažieru/kravas busu Citroen Jumper.

Astoņas pasažieru vietas, video skatīšanās iespēja brauciena laikā, 220 voltu elektrība. Iespējami izbraucieni uz vairākām dienām vai ārpus Latvijas. Daudz vietas bagāžai, ērta sēdēšana, daudz vietas kājām, krēslu muguriņas atlaižās.

Varu vest laivotājus, riteņbraucējus, makšķerniekus.

Kondicioniera nav, bet par cik ir logi ar vēdlodziņiem, brauciena laikā nav karsts.

Kravas versijā ievietojas tris eiropaletes, kravas telpas izmēri 3,3x1,8x1,7 (starp arkām 1,4). Kravnesība apmēram 1,5 t . Bez krāvēju pakalpojumiem. Iespējams kopā ar kravu izvietot sēdekļus jebkādā konfigurācijā, protams samazinoties kravas telpas izmēriem.

Atlīdzība katrā gadījumā tiek atrunāta atsevišķi. Orientieris - eur 0.35 par kilometru, degviela iekļauta. Minimālā izbraukšanas cena 15 eur.

Pēdējās izmaiņas: robchix, 19.06.2016 23:43.


Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

 

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18255929