Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bezmaksas sludinājumu tēma pakalpojumu sniedzējiem

Administrācija

Pienenu_puuka

Piedāvāju uzkopšanas darbus dzīvoklī, mājā vai dārzā (ravēšana, zāles pļaušana). Ir pieredze. Par veicamajiem darbiem iespējams vienoties. Strādāju Rīgā un Rīgas rajonā.


Aizkaru šūšana,Palīdzēšu ar padomu un audumu iegādi.Kā arī stangu.sliežu žalūziju iegādi,ar visu kas saistīts arlogu noformējumu,Strādāju šai jomā 20 gadus IVETA 26139911

Sveiki! Esmu ģimenes un bērnu fotogrāfe, ar prieku bildēju gan studijā, gan pie jums mājās vai dabā. Ļoti liela pieredze tieši ar maziem bērniem. Labprāt sabildēšu arī grūtnieces vai vienkārši individuālās sesijas. Kā maza bērna mamma pati saprotu, cik forši ir, ja ir skaistas bildes ģimenes albumam. Jo bērni izaug tik ātri, paliek tikai atmiņas un bildes. Mani darbi un atsauksmes te: www.ipfoto.lv Uz tikšanos!

Piena lāse

Šuju ūdens necaurlaidīgus palagus pēc vajadzīgajiem mēriem un DupšVēdiņus. DupšVēdiņš ir mazgājams autiņš, kas aizvieto vienreizlietojamos paladziņus, ko parasti izmanto mazulīša pārtīšanai un gaisa peldēm.

Tel. 29344122

Facebook lapa ŠEIT


Ja nevari to, ko gribi,
Tad gribi to ko vari!


BUVINZENIERISEKSPERTS

Labdien !

Sertificēts būvinženieris-eksperts Ziedonis Kagainis Lbs sertifikāts Nr. 20-4342, Nr. 20-7661.
Sertificēts būvinženieris piedāvā savus pakalpojumus - konsultācijas, objektu un ēku tehnisko apsekošanas atzinumu izstrādē, pasūtītāja pārstāvniecība dažādās valsts institūcijās, saskaņojumi būvvaldē un būvniecības uzraudzības birojā utt.
(Сертифицированный инженер-строитель предлагает свои услуги - консультации, обследование объектов, экспертиза, заключения, представление интересов клиентов в различных государственных учреждений, разрешений на строительство, документация на здачу обекта в экспуатаци. )
Strādāju būvniecībā jau no 1995 gada gan kā galvenais būvuzņēmējs, gan kā apakšuzņēmējs, gan kā pasūtītāja pārstāvis būvuzraudzībā, gan kā pilnvarotā persona no pasūtītāja veicot celtniecības un projektēšanas darbus, tāmju dokumentācijas sastādīšanu, celtniecības variantu tehnisko un ekonomisko analīzi, projektēšanas dokumentu skaņošanu un atļaujas dokumentācijas saņemšanu, būvniecību, ēku rekonstrukciju un restaurāciju, tehnisko būvuzraudzību un būvniecības darbu kvalitātes kontroli, objekta nodošanu ekspluatācijā, projektu vadību, kā arī objektu apkalpošanu pēc tā nodošanas ekspluatācijā.


Šo daudzu gadu laikā ir gūta liela pieredze daudzfunkcionālo sabiedrisko ēku būvniecībā, daudzu privātciematu būvniecībā, dzīvokļu remontos, renovācijās un ir uzbūvētas ēkas, tirdzniecības centri Latvijā un Francijā.

Veikta būvuzraudzība objektos un ēku tehniskās apsekošanas atzinumi, privātmāju nodošana ekspluatācijā gan Latvijā, gan Francijā.

Celtniecība ir joma, kurā nepārtraukti ir jāpilnveidojas, jāmeklē un jāapgūst jaunas tehnoloģijas, risinājumi un materiāli.
Droši varu teikt ka celtniecības neatkarīga būvuzraudzība un ēku tehniskā apsekošana ir:
Laika, naudas un nervu ekonomija;
Kvalitatīvi izpildīti darbi;
Būvniecības termiņu kontrole.
Mājas lapas adrese: www.buvinzenieriseksperts.com

E-pasts: raison.raison@inbox.lv

Tālr: +371 20627189

Izskatīšu jebkurus Jūsu priekšlikumus. Uz veiksmi sadarbībā.

Ar cieņu.

ZIEDONIS


Celtniecība ir joma, kurā nepārtraukti ir jāpilnveidojas, jāmeklē un jāapgūst jaunas tehnoloģijas, risinājumi un materiāli. 
Droši varu teikt ka celtniecības neatkarīga būvuzraudzība un ēku tehniskā apsekošana ir:
Laika, naudas un nervu ekonomija.
Kvalitatīvi izpildīti darbi.
Būvniecības termiņu kontrole.

Labdien!

Piedāvāju juridiskos pakalpojumus gan juridiskām, gan fiziskām personām - konsultācijas, dokumentu sagatavošana, pārstāvība tiesās, valsts un pašvaldību iestādēs, pārstāvība sarunās ar otru pusi.

Esmu pašnodarbināta juriste ar 10 gadu profesionālo pieredzi vairākās jomās, tai skaitā, komerctiesības, apdrošināšanas tiesības, maksātnespēja, mantojuma tiesības. Ir veiksmīga pieredze jautājumos, kas saistīti ar nekustamo īpašumu un apsaimniekošanas jautājumiem. Tāpat orientējos šobrīd aktuālajā Datu aizsardzības regulā (GDPR).

Manā klientu lokā ir vairāki mazie uzņēmumi, tai skaitā, mikrouzņēmumi, kuriem ir ērti un izdevīgi saņemt juridisko pakalpojumu tad, kad tas ir nepieciešams, nevis patstāvīgi algot juristu. Tāpat manā klientu lokā ir privātpersonas, kurām esmu jau ģimenes jurista statusā.

Droši rakstiet, atradīsim risinājumu!

liidzaas

Labdien! Kādam(-ai) nevajag kaut ko patulkot par dempinga cenām, bet ar tūlītēju samaksu? Esmu no labajiem tulkiem/tulkotājiem, taču janvāris maniem klientiem bija ļoti kluss un rēķini, bērna treniņi utt. ir jāmaksā jau tagad... Varu tulkot no EN, DE, RU uz LV, arī mutiski kaut ko patulkot vai palīdzēt kādās citās lietās, kur vajadzīga komunikācija. Labi rakstu. Labi runāju angliski un krieviski, ja tiešām ļoti vajag, tad mazāk labi (bet ar labu sapratni) arī doičiski. Kaut kādā mērā saprotu franču val. Labi braucu ar auto (manuālā ā.k.). Nebaidos no cilvēkiem, prominencēm un dzīvniekiem. Pirms metu plinti krūmos un piesakos kādā T/C par "maisiņš vaig", pamēģināšu tomēr šeit - kaut ko taču protu galu galā un ir vienkārši jāizvelk līdz brīdim, kad tirgus atdzīvosies un atsāksies normālā aprite.

Rīga.

Pēdējās izmaiņas: liidzaas, 14.02.2019 15:17.

Piedāvāju mājkalpotājas pakalpojumus.

Par sevi - ieskaitot ārvalstu pieredzes, mājkalpotāja jau otro gadu ir mans maizes darbs, kas teju jau ir kļuvis par sirdsdarbu.. Pamatā šobrīd darbojos kādā konkrētā ğimenē. Daru praktiski visu ar sadzīves atvieglošanu saistīto: tīru, mazgāju, gludinu.. ganu suņus, kaķus, pieskatu bērnus (piedošan`, ar ļoti maziem čabulīšiem nav pieredžu), iepērku produktus, gatavoju ēst un uzņemu viesus..

Labprāt pieķertu kādus darbiņus klāt arī brīvajā laikā..

Man trīsdesdesmit astoņi, enerğiska, kopta, akkurāta, labi audzināta.. neprecējusies, krimināli nesodīta.

Juglā dzīvojos..

Ja ieintereseeju, gaidu ziņu CP!

Paldies!

Meisija

Valmierā, Cēsīs, Smiltenē, Limbažos piedāvāju sakārtot mājā palikušās lietas pēc tam, kad saimnieki izvākušies vai citu iemeslu dēļ vairs nepārnāks....palīdzēšu izlemt, ko atdot labdarībai, ko mēģināt iztirgot un ko paturēt. Ja saimnieks nevēlēsies iesaistīties, pieņemams arī tas (zinu ģimeni, kas jau 3 gadus nespēj ieiet dzīvoklī, kura saimnieks - mīļš tuvinieks vairs nepārnāks).


Diskusija, kuras dalībnieki savu taisnību pamato ar argumentiem "Idiots!" un "Pats tu idiots!", ir diskusija, kurā taisnība ir abām pusēm.

http://www.youtube.com/watch?v=p4fFVfwZCSc


Sveicinātas!

Piedāvāju permanento grimu uzacīm un lūpām par lieliskām iepazīšanās cenām - tikai 65 EUR! Korekcija 35 EUR. Cenas spēkā līdz 01.11.2019. (ieskaitot) Izmantoju šobrīd aktuālākās tehnikas - uzacīm pūdertehniku un lūpām akvareļu tehniku. Esmu sertificēta permanentā grima un estētiskās mikropigmentācijas meistare, lietoju augstas kvalitātes pigmentus.

Ja vēl neesi gatava permanentajam grimam, piedāvāju uzacu krāsošanu ar hennu! Cena - 15 EUR. Procedūrā ietilpst: *uzacu formas noteikšana *uzacu korekcija *krāsošana ar hennu.

Atrodos Jelgavā. Tālr. Nr. 28805888

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18255929