Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bezmaksas sludinājumu tēma auklītēm

Administrācija

Administrācija

Tēma ir tikai MĀJAS DĀRZIŅIEM!

Šajā tēmā Cāļa pastāvīgais lietotājs (reģistrējies vismaz 3 mēnešus) bez maksas drīkst ierakstīt vienu savu sludinājumu par "MĀJAS DĀRZIŅU" pakalpojumu sniegšanu, norādot telefonu vai e-pasta adresi. Jebkuras diskusijas par piedāvāto pakalpojumu notiek caur e-pastiem vai Cāļpastu. Individualie aukļu sludinājumi joprojām ievietojami parastajā kārtībā - katram verot savu tēmu te, Aukļu forumā.

Uzņēmumu reklāma vai sludinājumi citur forumos tiks dzēsti.

Par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti portāla administrācija atbildību neuzņemas.

Pēdējās izmaiņas: Vinja, 22.05.2015 17:06.


Sveiki, mīļie vecāki!

Labprāt un ar siltumu uzņemšu jūsu bērnu pie sevis mājdārziņā. Mums ir jauka bērnistaba un iespēja dzīvoties mājas pagalmā svaigā gaisā.

Esmu reģistrēta auklīte, ir atbilstoša pieredze darbā ar bērniem. Esmu uzticama un atbildīga, ar labām atsauksmēm.

Bērniņš būs parotaļājies, aprūpēts, atpūties, gardi un veselīgi pacienāts.

Gaidām jūs Imantā

Vairāk izrunāt varam pa telefonu (27080045), tepat cp un jautājiet droši! Izskatīšu visus variantus - pie manis var nākt gan uz dažām stundām, gan SOS gaījumos, gan uz vairākā, stundām. Reizēm arī brīvdienās.

Sazināsimies un visu izrunāsim

Pēdējās izmaiņas: Afdina, 21.05.2016 15:50.

Mājas bērnudārziņš “Laimes poga” gaida mazuļus no 1 līdz 4 gadiņiem. Mazuļiem tiek piedāvāta mājīga atmosfēra, veselīgs ēdiens trīs reizes dienā, pastaigas un aktivitātes svaigā gaisā, mūzikas un citas radošas nodarbības. Bērņiniem no gada un sešiem mēnešiem ir iespēja noformēt pašvaldības līdzfinansējumu. Būsiet mīļi gaidīti katru darba dienu no plkst. 7:00 līdz 19:00, nepieciešamības gadījumā bērniņu var atvest arī brīvdienās. Konkrētāka informācija pa tālr. vai rakstiet uz e-pastu. T.20374245 ogresdarzins15@inbox.lv

Mājdārziņš Katlakalnā uzņem jaunus rotaļu draugus.

Kopā mācāmies būt patstāvīgi, apgūstam pašapkalpošanās iemaņas, podiņmācību, mācāmies draudzēties, dalīties, būt pieklājīgi, lūgt piedošanu un piedot.

Dienas ritms pietuvināts lielā b/d ritmam.

Bērniem (grupiņa līdz 15 bērniņiem) ir iekārtota sava 45m2 liela rotaļu telpa un sava atsevišķa tualete. Ir viss nepieciešamais rotaļām, spēlēm, radošai attīstībai un gultiņas miedziņam.

Bērniņiem nodrošinām:

jaunas iemaņas, un mieru mazajā sirsniņā;

veselīgas, pašgatavotas ēdienreizes 3x dienā;

attīstošās rotaļas, pasaku klausīšanās.

krāsas - ko ar tām var darīt, zīmēt, krāsot kombinēt;

pirkstiņu spēles. Taustes, redzes, atmiņas trenēšana. Papīra plēšana, līmēšana, veidošana;

pastaigas svaigā gaisā un labi pavadītu laiku ik brīdi;

diendusā salds miedziņš pēc darbiņiem.

2X nedēļā muzikālās nodarbības pie mūzikas skolotājas. Kopīgi ar vecākiem svinam svētkus, kuros vecāki var gūt priekšstatu, par nodarbību norisi un saturu.

2x nedēļā dejošanas nodarbības pie dejošanas skolotājas.

Bērniņiem, kuri sasnieguši 1.6g vecumu, pieejams Ķekavas un Olaines pagasta līdzfinansējums, nezaudējot rindu uz pašvaldības dārziņu.

Gaidām ciemos!

T: - 29297647, e-pasts - bruzuks@inbox.lv


Mājas dārziņš Sauriešos!

Mīļie vecāki, aicinam bērniņus uz mājas dārziņu. Dārziņš atrodās privātmājā, liela, nožogota, zaļa teretorija, ir bērnu laukumiņs, kur tie var spēlēties. Grupa no 4-6 bērniem, runājam gan krieviski, gan latviski. Ir auklītes sertifikāts un rekomendācijas.

Mēs spēlējamies gan mājās, gan ārā bērnu laukumiņā, ēdam, guļam diendussu. Pie mums ir mierīga, klusa, mājīga atmosfēra.

Gaidīsim Jūs mūsu mājās darbadienās!

Droši zvaniet tel.nr. 29615339, vai rakstiet uz e-pastu zanete1973@inbox.lv

Auklīte, mīl bērnus. Ir liela pieredze darbā ar bērniem. Uzticama, kārtīga, inteliģenta. Patīk fiziskas aktivitātes. Labprāt pieskatīs jūsu mazuli, nepilnu darba nedēļu. Darbs vēlams Purvciemā. Lūgums zvanīt. Tel. 28826057

Sertificēta auklīte savā privātmājā Teikā pieskatīs, apmācīs, rotaļāsies, pabaros un samīļos jūsu bērniņu. Gatavosimies dārziņa gaitām kopā mierīgā un mīlošā vidē. Ir pirmās palīdzības kursi, mīlestības pedagoğijas kursi. Pieskatu bez vecuma ierobežojuma pusdienu vai pilnu dienu. Daudz uzturēsimies svaigā gaisă un ēdīsim veselīgi. Tel. 26361669

Kolēģe meklē palildus darbiņu-Auklīte.

Var pieskatīt bērnus vecumā no 3 gadiem. Darba dienu rītos ,līdz pulksten 11:00, vakaros pēc 18:00.

Bet vislabāk brīdienās visu dienu! Pieskatīs jūsu bērnu, ja pašiem kaut kur jāizskrien!

Var palīdzēt arī apgūt matemātiku 1.-3.klasei.

Ja interesē dodiet ziņu - 26319749!

Sveiki mīļie vecāki!

Es kopā ar savu dēliņu pieskatīšu Jūsu bērniņu. Esmu mīļa, ar augstu atbildības sajūtu, ir pedagoģiskā izglītība, auklēju pie sevis mājās. Ar bērniņu apgūsim dažādas prasmes, zīmēsim, konstruēsim kā arī iesim pastaigāties svaigā gaisā. Bērniņš tiks pabarots un pagulējis diendusiņu.

Sīkāku informāciju varam pa telefonu 26991427 atrodos Juglā

Ar cieņu, Zane.


Auklīte (65.gadi),ir pieredze darbā ar bērniem,esmu uzticama, kārtīga, patīk fiziskas aktivitātes un pastaigas brīvā dabā. Labprāt pieskatīšu jūsu mazuli nepilnu darba nedēļu.Vēlams Purvciemā!Tel. nr- 28388672

Biruta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18255931