Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bezmaksas sludinājumu tēma auklītēm

Administrācija

Administrācija

Tēma ir tikai MĀJAS DĀRZIŅIEM!

Šajā tēmā Cāļa pastāvīgais lietotājs (reģistrējies vismaz 3 mēnešus) bez maksas drīkst ierakstīt vienu savu sludinājumu par "MĀJAS DĀRZIŅU" pakalpojumu sniegšanu, norādot telefonu vai e-pasta adresi. Jebkuras diskusijas par piedāvāto pakalpojumu notiek caur e-pastiem vai Cāļpastu. Individualie aukļu sludinājumi joprojām ievietojami parastajā kārtībā - katram verot savu tēmu te, Aukļu forumā.

Uzņēmumu reklāma vai sludinājumi citur forumos tiks dzēsti.

Par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti portāla administrācija atbildību neuzņemas.

Pēdējās izmaiņas: Vinja, 22.05.2015 17:06.


Sveiki, mīļie vecāki!

Labprāt un ar siltumu uzņemšu jūsu bērnu pie sevis mājdārziņā. Mums ir jauka bērnistaba un iespēja dzīvoties mājas pagalmā svaigā gaisā.

Esmu reģistrēta auklīte, ir atbilstoša pieredze darbā ar bērniem. Esmu uzticama un atbildīga, ar labām atsauksmēm.

Bērniņš būs parotaļājies, aprūpēts, atpūties, gardi un veselīgi pacienāts.

Gaidām jūs Imantā

Vairāk izrunāt varam pa telefonu (27080045), tepat cp un jautājiet droši! Izskatīšu visus variantus - pie manis var nākt gan uz dažām stundām, gan SOS gaījumos, gan uz vairākā, stundām. Reizēm arī brīvdienās.

Sazināsimies un visu izrunāsim

Pēdējās izmaiņas: Afdina, 21.05.2016 15:50.

Mājas bērnudārziņš “Laimes poga” gaida mazuļus no 1 līdz 4 gadiņiem. Mazuļiem tiek piedāvāta mājīga atmosfēra, veselīgs ēdiens trīs reizes dienā, pastaigas un aktivitātes svaigā gaisā, mūzikas un citas radošas nodarbības. Bērņiniem no gada un sešiem mēnešiem ir iespēja noformēt pašvaldības līdzfinansējumu. Būsiet mīļi gaidīti katru darba dienu no plkst. 7:00 līdz 19:00, nepieciešamības gadījumā bērniņu var atvest arī brīvdienās. Konkrētāka informācija pa tālr. vai rakstiet uz e-pastu. T.20374245 ogresdarzins15@inbox.lv

Mājdārziņš Katlakalnā uzņem jaunus rotaļu draugus.

Kopā mācāmies būt patstāvīgi, apgūstam pašapkalpošanās iemaņas, podiņmācību, mācāmies draudzēties, dalīties, būt pieklājīgi, lūgt piedošanu un piedot.

Dienas ritms pietuvināts lielā b/d ritmam.

Bērniem (grupiņa līdz 15 bērniņiem) ir iekārtota sava 45m2 liela rotaļu telpa un sava atsevišķa tualete. Ir viss nepieciešamais rotaļām, spēlēm, radošai attīstībai un gultiņas miedziņam.

Bērniņiem nodrošinām:

jaunas iemaņas, un mieru mazajā sirsniņā;

veselīgas, pašgatavotas ēdienreizes 3x dienā;

attīstošās rotaļas, pasaku klausīšanās.

krāsas - ko ar tām var darīt, zīmēt, krāsot kombinēt;

pirkstiņu spēles. Taustes, redzes, atmiņas trenēšana. Papīra plēšana, līmēšana, veidošana;

pastaigas svaigā gaisā un labi pavadītu laiku ik brīdi;

diendusā salds miedziņš pēc darbiņiem.

2X nedēļā muzikālās nodarbības pie mūzikas skolotājas. Kopīgi ar vecākiem svinam svētkus, kuros vecāki var gūt priekšstatu, par nodarbību norisi un saturu.

2x nedēļā dejošanas nodarbības pie dejošanas skolotājas.

Bērniņiem, kuri sasnieguši 1.6g vecumu, pieejams Ķekavas un Olaines pagasta līdzfinansējums, nezaudējot rindu uz pašvaldības dārziņu.

Gaidām ciemos!

T: - 29297647, e-pasts - bruzuks@inbox.lv


Mājas dārziņš Sauriešos!

Mīļie vecāki, aicinam bērniņus uz mājas dārziņu. Dārziņš atrodās privātmājā, liela, nožogota, zaļa teretorija, ir bērnu laukumiņs, kur tie var spēlēties. Grupa no 4-6 bērniem, runājam gan krieviski, gan latviski. Ir auklītes sertifikāts un rekomendācijas.

Mēs spēlējamies gan mājās, gan ārā bērnu laukumiņā, ēdam, guļam diendussu. Pie mums ir mierīga, klusa, mājīga atmosfēra.

Gaidīsim Jūs mūsu mājās darbadienās!

Droši zvaniet tel.nr. 29615339, vai rakstiet uz e-pastu zanete1973@inbox.lv

Sveiki, mīļie vecāki!

Mani draugi dodas uz bērnudārzu, tādēļ labprāt un ar siltumu uzņemšu jūsu bērnu pie sevis mājdārziņā. Mums ir jauka bērnistaba un iespēja dzīvoties mājas pagalmā svaigā gaisā.

Esmu reģistrēta auklīte, ir atbilstoša pieredze darbā ar bērniem. Esmu uzticama un atbildīga, ar labām atsauksmēm.

Bērniņš būs parotaļājies, aprūpēts, atpūties, gardi un veselīgi pacienāts.

Gaidām jūs Imantā

Vairāk izrunāt varam pa telefonu (27080045), tepat cp un jautājiet droši! Izskatīšu visus variantus, bet šobrīd varu piedāvāt pieskatīt Jūsu mazuli vidēji 3 dienas nedēļā. Sazināsimies un visu izrunāsim

laa4ukinjsh

Sveikas. Esmu auklīte no Rīgas. Ir auklītes sertifikāts, kā arī ir iespējams nokārtot līdzfinansējumu. Ir 7+ gadu pieredze ar vairākiem bērniņiem vienlaicīgi, kā arī no dzimšanas līdz pat skolas vecumam ieskaitot. Ir pieredze būt gan SOS auklei, gan pa nakti skatīt mazulīšus, kā arī, protams, dienas laikā.Vienīgi šobrīd auklēju kopā ar savu meitiņu(kurai ir gandrīz 7mēn). Bez kaitīgiem ieradumiem. Gribētos ielikt savu enerģiju un laiku vēl kādā bērniņā, pilnas slodzes darbiņā. Izskatu visus piedāvājumus.

MĀJDĀRŽIŅŠ ŖĪGAS CENTRĀ.
Mīļās māmiņas, pašā Rīgas centrā – Stabu ielā 105 ar 01.07.20 atvērsies jauns, burvīgs mājdārziņš ar mīļām un pieredzējošām auklītēm. Tā kā būsim viena neliela grupiņa, Jūsu bērnam varēsim nodrošināt nedalītu uzmanību bērniņa attīstībai un labsajūtai. Savukārt Jūs varēsiet ik rītu mierīgu sirdi atstāt savu ķiparu mums. “Nāc ciemos” mājdārziņš ir īstā izvēle, ja meklējat savam bērniņam mierīgu vidi un ģimenisku atmosfēru. Mēs būsim palīgs Jūsu bērnam uzsākt savas pirmās, pastāvīgās bērnu dārznieka gaitas. • Bērnus uzņemam vecumā no 1,5 līdz 4 gadiem; • Darba laiks darba dienās no 7.30 līdz 18.30; • Ir pieejams pašvaldības līdzfinansējums; • Nodrošinām 3x ēdināšanu; • Sīkāka informācija, zvanot 23079099 vai rakstot nac.ciemos@inbox.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18255931