Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bezmaksas sludinājumu tēma auklītēm

Administrācija

Sveiki, mīļie vecāki!

Mani draugi dodas uz bērnudārzu, tādēļ labprāt un ar siltumu uzņemšu jūsu bērnu pie sevis mājdārziņā. Mums ir jauka bērnistaba un iespēja dzīvoties mājas pagalmā svaigā gaisā.

Esmu reģistrēta auklīte, ir atbilstoša pieredze darbā ar bērniem. Esmu uzticama un atbildīga, ar labām atsauksmēm.

Bērniņš būs parotaļājies, aprūpēts, atpūties, gardi un veselīgi pacienāts.

Gaidām jūs Imantā

Vairāk izrunāt varam pa telefonu (27080045), tepat cp un jautājiet droši! Izskatīšu visus variantus, bet šobrīd varu piedāvāt pieskatīt Jūsu mazuli vidēji 3 dienas nedēļā. Sazināsimies un visu izrunāsim


Labdien!

Auklīte Tukumā. Labprāt pieskatīšu Jūsu bērnu nepilnu darba nedēļu pie sevis mājās. Rakstiet CP.

Sveiki!

Priecāšos atrast jaunu draugu ar kuru kopā darboties, izzināt pasauli, rotaļāties, daudz aktīvi dzīvoties ārā, ēst veselīgi. Vēlams regulāri 2-3 reizes nedēļā, Rīgā.

Esmu jauna (30g) aktīva, viegli saprotos ar bērniem, mīļa un ar augstu atbildības sajūtu. Ir iepriekšēja pieredze bērnudārzā un montesori zināšanas.

Intereses gadījumā, lūdzu, rakstiet pm.

picka

Aukle99
Kur Rīgā?


laa4ukinjsh

Sveikas. Esmu auklīte no Rīgas. Ir auklītes sertifikāts, kā arī ir iespējams nokārtot līdzfinansējumu. Ir 7+ gadu pieredze ar vairākiem bērniņiem vienlaicīgi, kā arī no dzimšanas līdz pat skolas vecumam ieskaitot. Ir pieredze būt gan SOS auklei, gan pa nakti skatīt mazulīšus, kā arī, protams, dienas laikā.Vienīgi šobrīd auklēju kopā ar savu meitiņu(kurai ir gandrīz 7mēn). Bez kaitīgiem ieradumiem. Gribētos ielikt savu enerģiju un laiku vēl kādā bērniņā, pilnas slodzes darbiņā. Izskatu visus piedāvājumus.

MĀJDĀRŽIŅŠ ŖĪGAS CENTRĀ.
Mīļās māmiņas, pašā Rīgas centrā – Stabu ielā 105 ar 01.07.20 atvērsies jauns, burvīgs mājdārziņš ar mīļām un pieredzējošām auklītēm. Tā kā būsim viena neliela grupiņa, Jūsu bērnam varēsim nodrošināt nedalītu uzmanību bērniņa attīstībai un labsajūtai. Savukārt Jūs varēsiet ik rītu mierīgu sirdi atstāt savu ķiparu mums. “Nāc ciemos” mājdārziņš ir īstā izvēle, ja meklējat savam bērniņam mierīgu vidi un ģimenisku atmosfēru. Mēs būsim palīgs Jūsu bērnam uzsākt savas pirmās, pastāvīgās bērnu dārznieka gaitas. • Bērnus uzņemam vecumā no 1,5 līdz 4 gadiem; • Darba laiks darba dienās no 7.30 līdz 18.30; • Ir pieejams pašvaldības līdzfinansējums; • Nodrošinām 3x ēdināšanu; • Sīkāka informācija, zvanot 23079099 vai rakstot nac.ciemos@inbox.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18255931