Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauna dzīve un darbs Austrālijā...

Nenorama

Nez, spending money stiepts jeedziens. atkariibaa kur un ko eed. Nu taa pusdienaam ar Aud10 viens var iztikt. Es pusdienas pilseetas centraa eedu, piemeeram salaati + uudens pudele aud10, Burgerveidiigie plus cola $8-10, aziaatu riisi/galja aud10. Tuurisma objektiem tuvu aud20.

Vakarinjas nedaargaa restoraanaa, pub main meal $25-$35 plus dzeerieni. Beerniem ap $25 un iekljauts dzeeriens un saldeejums. Mees ja izsalkushi un gribas pieriities, parasti eedam Hogs Breath, Sizzlers vai kaadaa aziaatu buffet.

Izklaides daargas. Mees bijaam Australian Zoo, family pass 2 adults 2 kids AUD 176 cik atceros.

Transportam celjojot vai nu ar savu mashiinu vai iireetu. Vasaraa celjot ar sabiedrisko ir pashnaaviiba....arii ne visur ar sabiedrisko var tikt.

Vai vispar atmaksajas braukt uz turieni naudas delj?
Ipasi neizskatas. Kadas profesijas migrantiem un vai migrantu masa ir milziiga?

M.Sc.Math M.Sc.IT

cikenpops

ogu tante
Man pirmais variants - salati un udens, bet berns gan laikam uz burgerveidigajiem panestos, kaut gan varetu uz aziatu edieniem uz kadu laiku pariet... MC tiek ka extra, ja mana mamma sikos pieskata un aiziet uz centru.

Mums katra vieta +/- paris dienas ir - nezinu vai masinai ir jega. Es vel meginu pieslipet celosanas grafiku. Visilgak laikam sanaks Sidneja, bet tur pie radiem paliekam, ja nekas nemainisies...

Papildināts 01.02.2015 22:16:

iridium
Uz Oz nebrauc naudas del, bet gan pec dzives stila.

milulite

mazule

iridium
Jaapiekriit cikenpops , ka driizaak jau dziives stila deelj. Ir, kur naudas deelj veerts. Draudzene 3 gadus tuksnesii izraktuvees par apkopeeju pastraadaaja, pieticiigi dziivoja (uz boyfrienda pieticiigaas algas) un maajai sakraaja. Bankas aizdevums maajaai minimaals. Vot negrib tagad straadaat, domaa straadaat vieteejaa paartikas veikalaa, maizi plauktos stumt, beernu baru razhot.

Muusu pusee migrantu masa ir milziiga. Briinos, ja kaadu austraali satieku Nopietni. Austrumu krastaa gan droshi vien tas nav tik izteikti, bet pie manis rietumos vieni migranti.

cikenpops
nu droshi vien nav jeega mashiinu. Tikai cerams vasaras kartstaakajos meeneshos nepagadies.

btw, veel leetais eeshanas variants ir Subway pusdienaas. AUD5.45 par leeto 6-inch sendvichu. Nav tik neveseliigi kaa burgeri un leeti.

cikenpops

ogu tante
Kura vieta tu isti esi?

Mes tiesi vasara busim - zsv brivdienas - 18/12-03/01 Par esanu - man vairak augli/darzeni topa bus (cerams,ka nebus parak dargi - es jau te wanted down under saskatijos un skiet ka viss ir 2x dargaks neka uk!)

Par draudzeni - vai tad vinai izdevigi bernus 'razot' AUS? Man skiet ka pasai visi grutniecibas izdevumi + dzemdibas izmaksas jasedz un pec tam pabalsti ari nekadi nav...

milulite

mazule

Vai HR taa vienkarshi lauj katram stradat par kliinerieni? Nesanaak, ja par augstu izglitiba, vinja netiktu par kliineri?
Vispar, cik redzetas migrantu programmas, izglitibu un PIEREDZI prasa....punktu sistema etc un taa easy kurs katrs pat ar darba deveja ligumu netiek ieksaa. T.i jaatbilst " kriterijiem " ko uzlika AUS valdiba?
Jaunzelandee gadijuma nav labaaks klimats kaa AUS?
Piemeram, Oklenda, Velingtona?

M.Sc.Math M.Sc.IT

ogu tante

Pirmkārt paldies, ka dalies ar svau pieredzi un palīdzi citiem ar padomiem.

Mēs arī ar partneri un suni vēlamies pārcelties uz Austrāliju, pagaidām tēmējam uz Melburnu. Saprotam visu cik sarežģīta ir papīru kārtošana un vēl jo vairāk sunim. Aizvest suni sanāk dārgāk, nekā viena cilvēka biļete no Rīgas uz Melburnu. No Tava skatu punkta cik vispār ir reāli mums atrast tur darbu? Šobrīd ir 50 00 eiro, abiem ir augstākā izglītība ekonomikā, mana pieredze ir bijusi veikalu tīkla vadītāja, draugam sagādes daļas darbinieks. Ar lielāko prieku arī saņemtu tur bakalaura grādu, bet šobrīd to nevaram atļauties, nākotnē noteikti. Tur paziņu nav neviena, kas varētu palīdzēt. Tulīt sāksim iet uz IELTS kursiem un liksim eksāmenu. Meklējam oficiālu imigrācijas aģentu, kas palīdzēs visu nokārtot, varianti jau ir. Bet pēc Tava skatījuma, cik reāli mums ir iespēja iedzīvoties tur?

cikenpops
Es Pertaa. Decembrii vareesi mango riit, kaa reiz sezona

Nez, man draudzenei dziivesstils, grib razhot beernus. Jaa, gruutnieciiba esot daarga. Man pashai gan nav bijusi saskarsme ar austraalju gruutniechu apruupi, bet koleegje staavoklii, visu laiku suudzaas par cenaam, jo privaataas mediciinas apdroshinaashanas vinjai nav. Ja buutu praatiigaaka, tad buutu laikus maksaajusi par privaato mediciinas apdroshinaashanu, tik traki daarga jau vinja nav. Pabalsti ir nabagiem. Jaa, normaaliem cilveekiem nav. Kaut kaadus 18 meeneshus paid parental leave jau ir, kaut kaadi AUD500 nedeeljaa kjepaa sanaak. Peec tam grozies kaa gribi. Man jau liekas visi izlaidushies, es gaaju straadaat uz pilnu slodzi, kad mazajai bija 6 meeneshi. Beernam nekaadas psihologjiskaas traumas no taa nav.

iridium
var var par apkopeeju, ja tik ljoti gribas Vieniigais darba intervijaa jaabuut labam argumentam kaapeec. Vispaar jau raktuvees par kliineri lai iekaartotos, vajag galus. Principaa visiem darbiem raktuvees vajag galus, lai tur tiktu, jo algas ir nevaajaas. Vieniigais vai speej tureet taadu dziives stilu, kad izmet tevi tuksnesii uz 2 nedeeljaam un dziivo karavaanaa, apkaart vieni vechi, karstums nevaajais, chuuskas etc.

Btw, gan jau neesi maniijusi mani te forumos, es kaa reiz no Jaunzeelandes uz Austraaliju paarvaacos un nee, Jaunzeelandee klimats nav labaaks. Es kaadreiz Velingtonaa dziivoju, atceros veeju un lietu, saule pa retam uzspiideeja un vasaraa reti, kad silti. Biju uz Brisbani nesen aizshaavusi uz nedeelju un arii Brisbanes klimats man nepatika.....nenormaals mitrums. Pertaa ir ideaali. Ir karstas dienas, nu teiksim meenesi gadaa paaraak karsti un meenesi ziemaa liist, bet paareejie 10 meeneshi perfekts laiks, saule spiid. Brisbanee arii ritiigs tropisks mitrums. Koleegje no Sidnejas pirms nedeeljas atlikaas, arii laimiiga atpakalj Pertaa, jo mitrums fui. Bet taa Sidneja un Melburna no kultuuras viedoklja daudz labaaka. Pertaa kultuura ir piektdienas vakaraa piedzerties alu vai uzmest steiku uz BBQ un plunchaaties baseinaa.

piedzivojumumekletaja
Jaa, zinu, es kakji no Jaunzeelandes vedu. Taads chakars un mums veel nebija karantiinas dziivniekiem. Cik zinu sunim no UK karantiinaa kaads laiks jaapavada.

darbu var atrast. Nav taadas negatiivas nostaajas pret iebrauceejiem. Bet nu angliski jaarunaa tekoshi, neviens neies njemties ar cilveekiem, kas nespeej normaali komuniceet. Bakalaura graadu austraalijaa ir baig daargi. iedziivoties var, bet nu dziives stils ir ljoti atshkjiriigs, var arii nepatikt. briti parasti atbrauc, paaris gadus novelk un brauc atpakalj, jo esot viss tik atpalicis, leens dziives stils, kultuuras pasaakumi apshaubaami, veikali ne taadi etc.

Vaaii!
Palasīju diskusijas un pašai sakārojās uz Austrāliju

Paceļu tēmu,lai vēl kāds piebiedrojās ar pieredzi!

Kristinee
es ta pat,lasu un brīnos sakarojas ceļojums.

un lasu,ka viss dargs.Dargs attiecībā pret algu Australijā,vai tomēr ja salīdzina ar algu Lv-Uk ?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18256029