Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

bērns astro kartē.

anetuxs

Jautājums astrologam?Vai grūtniecība kura tomēr nebeidzas ar mazo uz rokām arī parādās astro kartē?

Cik nācies saskarties ar tādiem gadījumiem, tad šādas tendences ir redzamas kartē. Redzot laiku, kurā tas ir noticis, pārsteigumu arī nav. Atļaujos arī uzskatīt, ka šādas situācijas ir novēršamas.

Ceru Rēzeknē, vasaras beigās sākt mācīt vēdisko astroloģiju. Atsauksmes

Cik esmu lasījusi, jā, un šis bērns ģimenes horoskopā ir tikpat nozīmīgs kā dzimis bērns un dod savu "artavu" nākamajiem bērniem.

"Be happy for this moment, this moment is your life."

astora

Man vediska astrologa prognoze par to, kad bus pirmais berns, vienkarsi nepiepildijas, kaut tika planots- berns elementari nepieteicas, kaut zvaigznes teica savu javardu. Ta ari medz notikt.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
Trallallā

anetuxs
Uzsvars uz vārdiem tendences ir redzamas. Nekas nav fatāls un 100%-īgs. Ir tikai iespējas. Ja Tu zini, ka Tev tā ir, ņem to vērā un vnk esi 3x prātīgāka un uzmanīgāka par citiem.

Ar cieņu, - Jūsu Trādi_rīdi_rallallā

Ms.fengshui

Par astroloģiju nemāku spriest, ķīniešu sistēmā ir norādes uz bērniem noteiktos laika periodos. Mana pieredze (arī personīgā) liecina par to, ka sieviete var būt stāvoklī, bet ja nākamajā gadā tā bērna elementa nav, tad, visticamāk, bērna arī nebūs, viņš aizies (nepiedzims) vien sev zināmā laikā, saskaņā ar savu programmu.

ask more to learn more

astora

Ms.fengshui
un ka so berna elementu noteikt?

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
Ms.fengshui

astora
Atsūti man uz CP dzimšanas datus (diena ir pietiekami, ja vien nav ap pusnakti), es Tev te uzrakstīšu, kad bija/būs bērnu elementi... Jāņem vērā, ka bērna elements sievietei ir tāds pats kā talantu elements un nav obligāti, ka gadā ar bērnu tas bērns arī atnāks, varbūt būs iespēja pašrealizēties... tas dažkārt ir iemesls, kāpēc ļoti darbīgas sievietes paliek bez bērniem, jo apzināti izvēlas tai momentā veidot karjeru un domā, ka tikko tā trakā strādāšanas vēlme beigsies, tad nu gan uzreiz par bērniem domāšu... bet elements tas pats un laiks pagājis- jāgaida atkal nākamais posms

ask more to learn more

Ms.fengshui

astora
Tu esi dzimusi Metāla Kazas dienā (man mājaslapā ir kalkulators, vari apskatīt savus kartes datus) un Tavs bērnu elements ir nākamais pēc Metāla, t.i. Ūdens. Pašā pamatkartē Ūdens ir dzimšanas gadā, kas var būt norāde uz agrajiem bērniem (līdz 22-25 gadi, dzīves pirmā ceturtdaļa). Ja kaut kādu iemeslu dēļ tas netika realizēts (stingrie vecāki, agrās studijas), tālāk skatāmies individuālās desmitgades, kur parādās Ūdens. No 10-19 gadiem ir Zemes Pūķa desmitgade, Pūķis satur ūdeni, iespēja varētu būt 2002. un 2003.gadā, kad atsevišķos gados parādās Ūdens elements, bet 2002.gads ir Zirgs, tas satur uguni un ir tiešā konfliktā ar bērna elementu, tāpat arī 2003.gada Kaza neatbalsta Ūdens elementu. 2004.gadā ir Pērtiķis, tas satur Ūdeni, bet šajā gadā var likties, ka naudas tēmas svarīgākas. 2004.gada oktobrī sākas jauna desmitgade- Uguns Trusis, ūdeni nesatur, bērnu iespēja jāskatās vairs tikai atsevišķos gados. 2005., 2006. gadā ūdens nav, tas atnāk 2007.gadā kā Cūka, bet no debesīm figurē uguns (UgunsCūkas gads), un uguns ir konfliktā ar ūdeni, nav neiespējami, bet sarežģīti. 2008.gads ir Žurka, tīrs ūdens, bet debesu līmenī ir zeme (Zemes Žurkas gads) un zeme kontrolē ūdeni, atkal sarežģīti, bet ne neiespējami. 2009.gadā tāpat zemes-ūdens konflikts. 2010. un 2011.gads- ūdens gados nav. 2012.gads ir Ūdens Pūķis, tātad ūdens parādās, bet atkal kopā ar zemi, atkal sarežģīti. 2013.gads- Ūdens Čūska, ūdens ir, bet kopā ar uguni (čūska) atkal kautiņš, atkal sarežģīti, bet ne neiespējami.

2014.gad oktobrī atkal mainās desmitgades, nāk Uguns Tīģeris, atkal ūdens nav, jāskatās atsevišķi gadi-2014.gads- Koka Zirgs, ūdens nav, 2015. gads Koka Kaza, ūdens nav, 2016.gads Uguns Pērtiķis, ūdens ir, bet atkal uguns traucē, 2017.gads- Uguns Gailis, ūdens nav, 2018. Zemes Suns, ūdens nav, 2019. Zemes Cūka, ūdens ir, bet kopā ar zemi, 2020. Metāla Žurka, tīrs ūdens ar lielisku metāla atbalstu...

Te ir izķidāta laika ietekme, mēs jau zinām, ka pastāv Visuvarenais ar saviem nodomiem un arīdzan karma... ja ir vēlme pēc bērna un sajūta, ka vajag/būs, koncentrēties uz tiem laikaposmiem, kad tas ir iespējams, kārtīgi attīrīt ķermeni un prātu un sākt darīt TO 9 mēnešus pirms Ūdens perioda sākuma...

ask more to learn more

es ar gribētu noteikt šo bērnu elementu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18257599