Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rīgas 62. pirmsskolas izglītības iestāde - atsauksmes!

Zemenessniega

Varat lūdzu padalīties ar atsauksmēm?

Pievienojos, arī vēlētos uzzināt atsauksmes

Tas ir bērnudārzs, kas atrodas Alīses ielā 19

mumina mámiña

Biju apskatīties.

Krievu b/d ar 1 latviešu grupiņu, ieeja atsevišķi, pasākumi atsevišķi, leļļu teātri ciemos nebrauc. Audzinātājas abas vēl studē, 2. un 3. kursā, nezinu, ko par to domāt. Grupiņā bērni no 1,3 - 3 g.v., manam 3 gadi, man patiktu, ka būtu kopā ar vecākiem bērniem. Rotaļu laukumiņs ierobežots grupiņai, bet ļoti mazs izskatās, bet vismaz manējam patīk izskrieties. 18 bērni grupiņā. Auklīte paveca, bet izskatās mīļa. Halātiņā un lakatiņā. Grīda grupiņā apsildāma.

mumina mámiña

Vai ir vēl kādas atsauksmes no citiem?

Man abi puikas šajā dārziņā iet, tiesa gan, krievu grupiņās.

Tā kā šis ir pirmais gads, kad dārziņā ir latviešu grupiņa, tad tie bērniņi tiek savrup turēti no pārējiem (krievu) bērniem. Pēc tam jau tāpat jāiet būs staigāties kopējā laukumā, kur placīši ir pa divam grupām kopā ierobežoti ar dzīvžodziņu.

BD vadītāja diezgan prasīga gan pret berniem, gan audzinātājām. Noteikumi jāievēro, ja neievēro, tad ir kašķi. Audzinātajas labas - man vismaz patīk visas četras audzītes, kas ir maniem puikām. Audzinātājas paliek ar grupu kopā no pirmās bd dienas līdz pēdējai, t.i. iet līdzi no silītes līdz izlaidumam (protams, ja nenomaina darbu, neaiziet dekrētā u.tml.).

Ēdināšana šķiet normāla, bērni vienmēr iet staigāties - gaišajā gada laikā 2x, tumšajā 1x. Arī tad ja lietus līst vai sniegi snieg, nav attaisnojumi no serijas - audzītei neiepatikās laiks un šodien āra negājām. Bērnus varu savākt jebkurā laikā līdz 19iem, neviens ar kāju nervozi nepiesit, ja nesavācu līdz 17:00, jo audzinātajām anyway jābūt bd līdz tā slēgšanai 19:00.

Foršas latviešu valodas skolotājas - māca dziedāt/dejot/dzejoļus skaitīt. Šogad 5gadniekiem jau visu eglītes programmu novadīja latviski (tiesa bija arī otra eglīte ar ģedu morozu pa krieviskam).

Būtu jau forši ja pie viņiem reizēm kāda izrāde atbrauktu, bet tā pa lielam viņi iet viena grupiņā pie otras skatīties priekšnesumus - piemēram, kā gatavojās pasākumiem - eglītei, māmiņdienai, masļeņicai.. Svin visu pēc kārtas un iekšējie prazņiki notiek vienā laidā, spēj tik pucēt

Protams, ir arī vecāki kuri nav ar kaut ko apmierināti - pamperu pietiekami bieži 3gadīgam bērnam nenomainot, neģērb tā kā vajag, āra ejot cepure nav pareizā leņķī uzmaukta u.tml.. Es personīgi ar šo dārziņu esmu ļoti apmierināta

Papildināts 16.01.2015 17:07:

mumina mámiña

manam 3 gadi, man patiktu, ka būtu kopā ar vecākiem bērniem
krievu grupiņa ar 3gadniekiem nav līdz galam aizpildīta (tā kurā mans jaunākais puika)

mumina mámiña

Bd vadība tiešām stingra, tas labi, pastāvošos noteikumus visi ievēro. Nav nekādu papildus pulciņu. Toties ir ļoti laba muzikālā audzinātāja, koncerti sanāk arī pavisam mazajiem skaisti. Maz mantu, vecāki paši sapirka, sanesa grupiņai. Āra laukumiņus aizejot uz bd var apskatīt, 3gadnieki uz slidkalniņiem neiet. Daudz kas jau no audzinātājām atkarīgs.

Papildināts 27.04.2015 16:39:

Ja bērnam 3gadi, tad, iespējams, pievienosies jau esošajai latviešu grupiņai, kurā patreiz ļoti jaukts vecums - pirms 2 un pēc 3gadi. Šai grupiņai jau burti, spēles, grāmatas ir, vecāku liela daļa sanestas. Audzinātājas mīļas un auklīte stingra, bet ļoti kārtīga, daudz vēdina telpas, kad nav blakus bērni, šoziem teica vadība, ka šī grupiņa vismazāk slimo.

karumins

Varbūt ir kādā jaunākas atsauksmes?

Gygy

Man jaunākais joprojām tur pat.. nekas nav mainījies

Dvinis

Vai ir kādas jaunākas atsauksmes?

No 01.10.2019. jauna vadītàja

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18257611