Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mutsy

Anisette

Anisette

Sveikas! Dikti iepatikušies (pēc skata) Mutsy rati. Lasot atsaukmes, tā arī skaidrība neradās, kā viņiem ar to amortizāciju - slikta, laba, normāla?? Un vispār - kuri no Mutsy ratiem būtu labākie? Urban rider, Transporter, evo, iGo? Paldies jau iepriekš!

brokolītis

Man arī šis jautājums interesētu.

eziitis

Pieredze ar urban rider (pie tam vecu un lietotu) - forši, ka maz vietas vajag, lai apgrieztos, ērts rokturis (gan gariem der, gan liftā maziņš). Vienīgie rati, kam ir visurgājēji riteņi (kas man ir ļoti svarīgi) un stūrēšana (kas man šķita svarīgi, bet bez kuras var iztikt). Amortizācija... Ir redzēta labāka, ir redzēta sliktāka. Meža takām ar urban raidera amortizāciju pietiek bez problēmām, uz bruģa, lielām šķembām - tad gan jābrauc tā prātīgāk. Plus bērns gulēja siltajā kūniņā (lodžeri/babycocoon)- tas tad kompensēja gan amortizācijas trūkumu, gan varbūt paplikāku kulbu.

Igluu

Ir pieredze ar Mutsy Evo. Amortizācija praktiski nav. Pie mīnusiem var minēt vēl slikti nopakoti un maza kulba. Pie plusiem jāmin svars, kompaktā salikšana, grozāmie riteņi, ērta sporta daļa. Man pavasara bērns, tad nu kulbiņa derēja līdz rudenim, kad uz 6 mēn. vecumu pārgāju uz sēžamratiem (var nolaist guļus). Piepirku klāt oriģinālo siltināto kāju maisu + apakšā klāju aitādu, tā izbraucu ziemu. Tā kā rati slikti nopakoti, papildus lietoju lakatu, lai vējš neskrien iekšā.

Man arī pieredze ar urban. Rāmis un riteņi super forši, kulba vairāk domāta pavasarim/vasarai/rudenim. Ziemai jāpielāgo ar siltu maisu, kurš aptver arī galvu, jo jumtiņš tāds paviegls, piestiprinās ar lipekļiem, pa malām svilpo vējš. Bet, ja bērnu zem -5 un pie liela vēja pēc definīcijas neved ārā, tad nevajadzētu būt problēmām. Ja ģimene - ekstrēmisti, tad jāpiemeklē kāds tako - poliestera pakojums

martameita

Meitenes, kādas atsauksmes par IGo?

Varbūt kādai ir atsauksmes par Mutsy Nio ratiem?

Arī interesē atsauksmes par Mutsy Nio ratiem. Ir tās naudas vērti?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18259255