Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ārstniecības riska fonds.

aiai37

Kādas ir atsauksmes par šo iestādi, kas izskata ar veselību saistītus jautājumus. Kādas lietas esat izcīnijušas vai zaudējušas

Kopš aizvadītā gada 25.oktobra, kad Latvijā sāka darboties Ārstniecības riska fonds, ārstniecības iestādes tajā iemaksājušas 1 124 402 eiro, tomēr nevienam pacientam kompensācija līdz šim nav izmaksāta.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/kops-pagajusa-gada-oktobra-izveidotais-arstniecibas-riska-fonds-netiek-neizmantots.d?id=44824786

Modra

Patdies par atbildi! Saprotu, ka viss vēl ir procesā.

Paceeļu tēmu, jo nupat vērsos ar Iesniegumu Ārstniecības riska fondā. Varbūt pa šiem gadiem kādam ir pieredze ar šo fondu?

Jā, šo lasīju. Man traumatoloģija, sarežģīts gadījums, rakstīju iesniegumu pati, neizmantoju jurista palīdzību. Tagad jāgaida. Domāju, kādam varbūt ir personīga pieredze.

Barbarra
Arī es pati rakstīju iesniegumu. Izmantoju tikai mutisku advokāta konsultāciju Rožkalna un Olsenas. Pati rakstīju arī pārsūdzības iesniegumu. Protams, ka ărstus attaisnoja. Jo manā gadījumā paldies Dievam nebija kaitējuma, bet dr neizdarīja to, ko vajadzēja izdarīt.

Man arī šķiet, ka ārsti varēja rīkoties citādi, taču uzskatu, ka man nodarīts kaitējums. Esmu dzirdējusi, ka tur ļoti grūti, ko izcīnīt. Bet, tad jau redzēs.

Izcīnīt ir ļoti grūti, process ar visu pārsūdzēšanu vilkăs gadu. Pēc pirmā iesnieguma saņēmu atteikumu, ar lietas kopsavilkuma aprakstu.
Pēc pārsūdzēšanas iesnieguma uzrakstīšanas saņēmu uzaicinājumu uz VM ,iepazīties ar izvērstiem lietas materiāliem. Kurus man atsūtīja e- pastā. Tur man arī pateica, ka izredzes nekādas, jo nav kaitējuma. Tam es arī piekrītu. Bet neizdarīja to, ko vajadzēja izdarīt. Ieteica par neizdarību varu tiesāties, ko es nedarīju. Labums tăds, ka bija iespēja iepazīties ar materiāliem.

Vajag iziet abus posmus, vismaz būs iespēja izpētīt savu lietu.

Ceru uz man labvēlīgu iznākumu, jo reāli otro gadu esmu uz kruķiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18261589