Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hortenzijas

Predatore

Resnā Žurka

Galvenais, lai nav mīnusi. 5-10 grādi ir ļoti labi kā vidējais. Ap 0 ar vēl nav traki

Papildināts 24.08.2021 19:48:

Uz vienu nakti vai tml.

AuraAura

Dūducis*
Jā, paliela viņa ir, un smaga droši vien būs. Domāju, ka dalīšu uz pusi, divos podos salikšu. Zemi, no veikala, citas man nav, ceru atradīšu vēl speciālo, hortenzijām.

Papildināts 27.08.2021 22:56:

Es arī likšu garāžā, nezinu cik tur grādu, bet virs 0 ir.

mamamo
Pieckapeika

Man ir tāds sasāpējis jautājums par hortenzijām....

Lieta tāda, ka ir mantots īpašums, kurā aug liela veca padomijas gados stādīta hortenzija. viņai ir kādi gadi 35, ja ne vēl vairāk. Augusi viņa ir kā gribējusi, tagad izgāzusies uz visām pusēm, zari izstīdzējuši. Cik atceros, ome ar viņu kaut ko darīja, bet vairs nav kam pajautāt kas, ko un kā. Pēdējos gados rudenī it kā ir apgriezti ziedi un viss.

tagad jautājums - ko ar viņu darīt? Kā pareizi apgriezt? Ko griezt? Cik meklēju internetā info, visur ir par jaunajām, ko tagad stāda, bet nekas nav par tādiem veciem brīnumiem... Vai varbūt vienkārši sūdīgi meklēju....

Es taču pat nezinu, kas tā ir par šķirni patiesībā... A izmest žēl... Ko darīt?

Lolipops

Pieckapeika Ieliec te bildi, kā izskatās.

Pieckapeika

Lolipops
Varu pēc darba nobildēt un ielikt

Pieckapeika

agrāk jau bija kokveida hortenzija Grandiflora, esmu dzirdējusi ka to sauc par hortenziju 'vecmāmiņu'. mums laukos auga zem ābeles, neviens viņu nelutināja, tikai grieza skaistās ziedkopas. Pievērs uzmanību ziedkopas formai un pati uzzināsi kādas sugas hortenzija tev aug. Pavasaros izgrieza sausos zarus un krūma vidu izretināja. Baltezera stādu audzētavas mājas lapā palasi par hortenzijāmun pievērs uzmanību tieši kokveida. Neroc ārā, bet mēģini sadraudzēties ar šo skaisto augu, ja izdosies, būs pašai liels prieks par skaisto , ziedošo krūmu.

AsTheCopperStatue

Pieckapeika
Te ir video tieši par vienas sensenas (70 gadīgas) hortenzijas formēšanu. Noskaties, tur smuki visu izstāsta un parāda par apgriešanu.

Как медное изваянье

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262327