Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Linda_R_G

Riebjas naktis un tumsa. Nobimbājos, sakrenķējos, nevarēju pagulēt, protams, visi "specefekti" (kā dāmas izteicās ) pilnā apmērā.. Sēdēju uz gultas malas un gaidīju gaismu. Vīrietis sēdēja līdzi un klusēja. Neko arī nejautāja un neliku runāt.

Šodien sēžu un lasu grāmatu, mēģinu saprast, kas tas viss bija. Pie psiho daktera tik pirmdien.

Papildināts 23.08.2014 13:02:

Līdz šim par miega traucējumiem neesmu sūdzējusies, kā apguļos, tā līdz rītam. Nez.

pelēkais nezvērs

protams, visi "specefekti"

Un kādi tieši?

Дитям мороженое, бабе цветы. Смотри, не перепутай, Кутузов!

Linda_R_G

pelēkais nezvērs
Sirdsklauves - pulss ap 150, reiboņi, roku, kāju trīce, sāpes, duršanās krūtīs un SAJŪTA, ka nomiršu. Klasiski.

Nereklamēju, bet mēs tipiskie distoniķi runājam arī šeit http://vdist.join.lv/f/

Linda_R_G
Rudens nāk. Šķiet, ka visiem uz rudeni paliek sliktāk. Tev vēl ir paveicies, ka vīrietis saprot un pasēž blakus. Tu neko nomierinošu neieņēmi?

pelēkais nezvērs

Linda_R_G

Nēnu, nekas sevišķs - tas tāds "iesācēja komplekts".
Tie īstie "specefekti" tev vēl laikam priekšā...

Дитям мороженое, бабе цветы. Смотри, не перепутай, Кутузов!

Linda_R_G

MisKatrina
Šad tad to lapiņu pašķirstu, palasos.

Ko viņam citu darīt, nekur jau neļāvu iet

pelēkais nezvērs
Ne nu beeeidz....Man jau pietiek ar šo "iesācēja komplektu" . A kā tad ir vēl trakāk? Kas tad notiek?

Papildināts 23.08.2014 13:25:

MisKatrina
Man kā "iesācējai" ir izrakstīts adaptols 300 un bromozepāms. Vakar naktī nekas nepalīdzēja.

Linda_R_G
Es nezinu, cik stiprs ir bromozepāms. Bet kad man ir riktīgi sūdīgi, dzeru kādas pāris nedēļas veselu Xanax uz nakti. Pat tad, ja liekas, ja viss jau pārgājis ir jāpadzer kādu laiku.

Linda_R_G

Pēka
Nu redz, mans ģimenes ārsts sūta vēl uz n-tajām pārbaudēm (kardiologs, endokrinologs un kur tik vēl ne), lai tā vietā, iespējams, izrakstītu pēc iespējas atbilstošākas zāles. Lēkmes atkārtojas ar noteiktu regularitāti.

Bromozepāmu dzeru vakarā, lai varu gulēt bez uztraukumiem un stresiem. Līdz šim viss bija ok. Nesaprotu,varbūt vakar kaut kas uzsita pa nerviem. Tā uz sitiena liekas, ka bija normāla diena, nekas īpašs.

Linda_R_G
Nu, ja Tu esi procesa sākumā, tad jau tā varētu būt. Kaut gan es pie katriem jauniem simptomiem arī vēl palaikam mēģinu atrast kādu normālu diagnozi. Šogan man pēķšņi mocīja nenormāli slikta dūša, grasījos jau pat iet rīt kobru un biju sasapņojusies par kuņga čūlu vai ko tamlīdzīgu. Tomēr nekā - tā pati vecā labā dradzene V.D.

Linda_R_G
Par bromozepāmu gan neko nezinu, šķiet, ka arī vegdist lapiņā neviens to nav lietojis, bet Pēka pieminētais xanax, gan iet kā maize. Pati arī esmu lietojusi samērā ilgi, simptomus jau noņem labi, taču neārstē nemaz.

Linda_R_G
Nu Tev vismaz normāls āsts tad pagadījies, jo ļoti bieži visādi VD simptomi ir no hormonālām izmaiņām, vairogdziedzera problēmām u.t.t., zāles izrakstīt jau nav nekāda māksla.

Pēka
Cik lielu xanax lieto?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493