Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Linda_R_G

MisKatrina
Nu cik saprotu, smagā artilērija man nav izrakstīta vēl...Cerams, ka tik tālu nenonākšu Viss jau ir pārbaudīts -i vairogdziedzeris, i sirds, i viss asinssastāvs un rentgens viscaur arī ir. Normāla diagnoze man nav acīmredzot

Gribas jau novērst cēloni, nevis lietot zāles, kas tik simptomus mazina.

pelēkais nezvērs

Linda_R_G
Ne nu beeeidz....Man jau pietiek ar šo "iesācēja komplektu" .

Tā zaraza tev neprasīs, tipa, pietiek vai nepietiek.
Kā esi tikusi galā ar vienu "komplektu", tā šī piespēlēs nākamos "specefektus".. lai tev dzīve nekļūst garlaicīga...

Дитям мороженое, бабе цветы. Смотри, не перепутай, Кутузов!

Linda_R_G
Zāles, kas ārstē arī ir antidepresanti, neiroleptiķi u.t.t., neviens jau negrib uz tām uzsēsties, bet bieži vien bez tām neiztikt. Man piemēram, izrādījās, ka arī hormoni ir čupā, kurus parastajās analīzēs neuzrāda,dr teica, ka daļēji arī tas var būt pie vainas, nu vismaz pie izdegšanas sindroma, nervozitātes, vieglas aizkaitināmības u.c.

pelēkais nezvērs
Tieši tā, šitam draņķim (VD) ir milzīgs ieroču arsenāls, tiko būsi pieradusi pie reiboņiem un tahikardijas, uzradīsies jauni, iespējams - vēl biedējošāki.

Linda_R_G

pelēkais nezvērs
MisKatrina
Nu mīļie....šitā es tūlīt uz vietas dabūšu sirdsklauves Kad uznāk lēkme, tad liekas, ka nu trakāk jau vairs nav iespējams. Beeet laikam ir..Br.!

Plānā vizīte pie neirologa, ģimenes ārsta un ginekologa, ja pārbauda, tad pārbauda visu. Un jā, eju arī pie psihoterapeita..

Linda_R_G
Neesi mēģinājusi pie lēkmes lietot ko sirdij ? Kas nomierina to trako pulsu ? Es dzeru valokordīnu un anaprilīnu sirdij. Man palīdz. Arī valokordīns ar lexotanīlu palīdz ( šis ir mans zāļu komplekts pie lēkmes). Jo tik augsts pulss nav labi, sirdij baigā slodze.

MisKatrina
Hanax 0.5 mg. Man pietiek ar šo vājāko, ko esmu baigi jūtīga pret šiem.

Priekš ārstēšanas man nozīmēts Seroxat. Jūtu, ka vairs nepalīdz, jo ar visu to, ka pusgadu dzēru, atkal bija sūdīgi. Kādus antidepresantus jūs lietojat?

monalisa

Linda_R_G
Man arī pie lēkmēm vistrakāk uzdod sirds, kā sāk dragāt, tad šķiet, ka pa krūtīm vesels kazaku pulks skrien un, saprotams pievienojas baiļu sajūta, lai gan tagad jau vairs nē, jo kā redzams vēl esmu dzīva un visādi citādi pie labas veselības. ĢA ārste vienmēr saka, ka es varētu kosmosā lidot, bet vienlaicīgi un nenogurstoši man cenšas piemeklēt kādu slimību, ko ierakstīt slimības vēsturē. Tur stāv VD koda skaitlis un sūdzības par tahikardijas lēkmēm. Tā kā man sirds dēļ tām lēkmēm ir notrenēta stipra, kā sprinterim.

Es ļoti silti iesaku palietot Etacizīnu. Tas ļoti labi noņem tahikardijas lēkmes, kā arī bišķiņ paārstē, precīzāk izsakoties - iedzen sirdi pareizajā ritmā un tad kādu laiku ir miers un nav jālieto nervu zāles.

Runājot par tahikardiju, tad Lv vēl plaši nepielieto operatīvo metodi tās ārstēšanai, bet vaina ir smadzenēs, kas dod nepareizus impulsus un ne katreiz to var izārstēt ar zālēm vien. Tāpēc dažkārt ir jāsamierinās ar tādu savu veselības īpatnību un jālieto medikamenti vai visu mūžu.

Lai nokļūtu tur, kur nekad neesi bijis, tev jāiet pa ceļu, kuru nekad neesi gājis!/T. Eliots/

Linda_R_G
Sirdsklauves - tā jau distoniķa ikdiena.

UnanU
Vai tad anaprilīns nebija pret augstu asinsspiedienu?

Pēka
Vājākais ir 0,25mg, bet nu labi, ka ne stiprākais. Seroxat laikam ir antidepresants. Es šobrīd AD nelietoju, nederēja man nevieni kaut izmēģināju 6 dažādus.

monalisa
Jā, man arī dr teica, ka sirds gandrīz vai kā sportistam, vesela un trenēta, tā jau ir ka katra PL ir līdzvērtīga krosiņam, tā ka nav ļaunuma bez labuma. Bet es labāk tad jau pa īstam noskrietu krosiņu nekā mēģinātu sadzīvot ar VD un PL.

MisKatrina
Vai tad anaprilīns nebija pret augstu asinsspiedienu? Man jādzer tieši dēļ tā, ka "skrien"sirds. Iekopēšu :

Produkta apraksts

Anaprilīnu lieto paaugstināta spiediena, koronāras sirds darbības gadījumos, kā arī profilaksei pēc miokarda infarkta, tahiaritmijas, spreidzes un baiļu sindroma vai tireotoksikozi saistītas trīces gadījumos.
Migrēnas profilaksei.

Lietošanas indikācijas

Anaprilīns 10 mg tabletes un Anaprilīns 40 mg tabletes pieder pie zāļu grupas, ko sauc par neselektīvajiem beta blokatoriem. Zāļu aktīvā viela ir propranolola hidrohlorīds.
Anaprilīnu lieto sekojošu slimību gadījumos:

- paaugstināts asinsspiediens (arteriāla hipertensija);
- koronārā sirds slimība (stenokardija);
- profilakse pēc miokarda infarkta;
- tahiaritmijas (paātrināta sirdsdarbība);
- hipertrofiska kardiomiopātija;
- ar spriedzi, baiļu sindromu vai tireotoksikozi saistīta trīce;
- migrēnas profilakse

blussiņa

Pamēģiniet Lietuviešu Valensis pilienus. Esmu pārsteigta par to, cik tie ir tiešām labi + trīs mega sastāvdaļās kuras jau no sen seniem laikiem tika savienotas lai tieši nervu sistēmu stiprinātu.

Xanax ir smagākais kas var būt - neaizraujaties. Ja gribas ko tad jau labāk Lexotanil vai Bronazepanu.

Es ar uz AD vēl aizvien dzīvoju - nekādi no vīra vaļā netieku

Runājot par PL. Jāmācās sadzīvot. Citu variantu nav. Lai kā ar gribētos teikt, ka ir - diemžēl tomēr nav. Pag. gad otro reizi mūžā izbaudīju domājams, ka 90% no visa kas vispār var būt, biju jau nolēmusi - viss būšu traka... Bet bāc - atkal nekā, kkā pārgāja. Ja pag. gad nevarēju pat no mājas iziet normāli - tad tagad pavasarī iegādājos jaunu auto un visu karsto vasaru pavadīju braukājot pa šosejām vienā vai otrā virzienā.... Ta ka viss turpinās.

Turamies! Dzīve ir skaista! Mums VD īpatņiem it sevisķi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493