Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Linda_R_G

UnanU
monalisa
Sirds vesela kā zirgam

Visi jūsu uzskaitītie medikamenti man ķīniešu ābece Ģimenes ārsts neko par medikamentiem nestāsta, man nevajagot šitādus brīnumus Nu labi..

blussiņa
Šos pilienus mana mamma ieteica, neesmu vel pamēģinājusi.

Jautājums - kā jums ar alko lietošanu, briest balle, gribētos kko iedzert, bet ļoti baidos, ka neizprovocē lēkmi. Tā principā vispār neko nelietoju, bet nu domāju, ka varētu, bet bail

Linda_R_G
Es alko nelietoju kopš VD ar mani piedzīvo. Bail, ja uznāks lēkme, ka nevarēšu savu glābējtableti ieņemt. Un tagad jau arī zāles lietoju kuras ar alko nesavienojamas. Bet nu reizēm gribās kādu glāzīti.

Papildināts 24.08.2014 12:00:

blussiņa
man vasarā arī tīri ok bija, braukāju riņķī arī pirms tam, bet nu priekš manis sasniegums, ka ceļojumā aizbraucu. Rudens vienmēr pasmags, tagad esmu nolēmusi sevi vairāk nodarbināt ar visādām mācībām, kursiem, ceru ka rudens paies nemanot.

Linda_R_G

Ne nu jā, skaidrs, ka alko un zāles ir absolūti nesavienojamaas lietas. Tad nu nedzeršu vispār arī turpmāk Ja nu gadījumā kas.

Visbriesmīgākās lēkmes man ir bijušas tieši braucot mašīnā, tāpēc šogad nebraukšu ceļojumā. Vispār, ja jābrauc kaut kur tālāk par 5 kilometriem, tā jau uzreiz ir kreķis.

Tām, kas jau ar stāžu, saprotu, ka rudens ir tas trakākais laiks.

blussiņa

Linda_R_G
Es nedzeru. Un ja sanāk tomēr kkāds pasākums kur ir alko baisi labs - tad iepriekš tajā dienā vnk nedzeru nekādas zāles un viss. No alko labāk izvēlos labu konjaku nevis vīnus utt. Un ja nu sanāk, ka pēc konjaka glāzes pasarg dievs piemklē kkādi nelabumi - neko atceros savu omi un uzrauju pa virsu tableti - nekāda vaina. Nevajag speciāli to darīt, bet reāli tak saprotam - iedzērām alko - palika slikti, nu teiksim sitācija - tik slikti, ka ātrie brauc - ko viņi darīs?!? To pašu tableti vien iedos. Tad ko gaidit - ierauju pati

Attiecībā uz rudeni. Nu to pašu var teikt arī par pavasari. Nevajag uz to ieciklēties

Es dzeru reti, bet, ja gadās, tad dzeru arī zāles. Manuprāt, tagad zāles ir daudz savādākas nekā agrāk, kad varēja kaut kas notikt. Un manas devas arī ir daudz vājākas.

Nu par zāļu lietošanu ar alko esmu prasījusi, gandrīz, ikvienam ārstam pie kura esmu bijusi, visi vienmēr ir teikuši vienu - atkarīgs no devām, gan alkohola gan zāļu. Ja iedzerts 50gr un pa virsu uzrauj mazo xanaxiņu, varbūt nekāda dižā bēda nebūs, bet, ja izdzerts 0,5L un pa virsu 1mg xanax tad var visādi būt. Ir bijuši daudz nāves gadījumi arī starp slavenībām, kas lietojuši tieši xanax ar alko kopā, jo tas var pastiprināt zāļu iedarbību un piemēram apstāties elpošana (kas ir visbiežākais iemesls letālam iznākumam). Es, savulaik, kad nezināju par situācijas nopietnību, arī esmu iedzērusi, un ne jau 50gr un pa virsu zāles, nekas, pagaidām vēl dzīva. Bet nu nākotnē laikam tomēr neriskēšu, kaut reizēm tā gribās kādu glāzi viskija vai auksta šampanieša.....

Un vēl, dr teica, ka ļoti svarīgi, ja nu tiešām ir dzerts, tad līdz zāļu ieņemšanai, paēst (lai paātrinās vielmaiņa) un vēlams nogaidīt vismaz 4 stundas. Pati esmu redzējusi kādas bija sekas pamatīgam alko+klonazepamam, man likās, ka cilvēks galus atdos, putas pa muti, elpas trūkums un lēkme līdzīga epilepsijai.

Linda_R_G

Skaidrs. Nekāda dzeršana Man jau liekas, ka alko - labs, slikts, daudz vai maz, vienalga var provocēt lēkmes.

Linda_R_G
Kā kuram. Zinu, ka daudzi kāreiz iztiek bez zālēm, bet ik vakaru iedzer. Tiešām, šķiet lielākā daļa "ārstējas" tieši tā. Es, ja nebūtu bail, laikam arī dotu priekšroku tādai metodei - vismaz jautrāk.

Linda_R_G

MisKatrina
Varbūt jautrāk ir, bet vismaz man izskatās, ka manas lēkmes tas tikai provocē un padara trakākas. Kad iesākumā nesapratu, kas tas viss ir, tad pa Jāņiem, protams, ka ieballēju, beeet pēc tam slimnīcā pie sistēmas gulēt diez kas nebija. Tad nu nedzeru vispār. Un miers.

Un jā, runājot par gadalaikiem un iespējamiem nelabumiem. Ja jūtu ,ka tāds kā nemiers uznāk, tad lieku puzli, rokas un galva par kko citu domā. Lasu grāmatas, tīru māju. Svarīgi atrast nodarbes.

Kaut kur lasīju, ka distoniķiem ir arī nosliece uz depresiju - bailes iet no mājas ārā, kaut ko darīt, ja nu gadījumā uznāk lēkme. Vai tiešām smagākajos gadījumos cilvēki padodas un neko vairs nedara, lai ārstētos un dzīvotu normālu dzīvi. Cik nu tas iespējams.

mellene88

ilgi skatijos uz šo grupu un nevēru vaļā, nepatika nosaukumā - cīņa

Skatos, ka daudzas saka- vāja nervu sistema..es nezinu pēc ka nosakas nervu sistemas vājums vai stingrums. Bet savējo pieskaitītu pie nevajās. Nu nav man nekadu tadu pazīmju..esmu adekvata un mieriga pie jebkādiem stresiem, nepiemit nekaada nervozešana, lēkāšana un satraukšanās par sikumiem utt. un tajā pat laikā ar VD izpausmēm esmu pazīstama jau vairak kā 20.gadus (omg!!! cik es sena )

sasmaidījos par specefektiem un normaalu diagnozi

ir ir taa, ka pa laikam gribas atrast to normalo diagnozi, jo tak neticas ,ka viss tas no nerviem .

monalisa
man pēc trako kazaku pulka aizvakšanās, ir nenormaals nespēks... laikam manai sirdij nav viegli šos izturēt.

starp citu viņu auļošanas ilgums pagarinās..ja kādreiz šamie paauļoja kadas 10-20 min..tad tagad ir bijis ,ka stundu netieku ritmā, guļu un gaidu- paaries vai nomiršu , tas vēl pie nosacījuma, ja ir iespējams gulēt...nedod Dievs ,ja esmu uz ielas, transportā vai kur citur ...

Papildināts 27.08.2014 14:33:

vispār, cik palasu VD sarunas, tad manas izpausmes kkadas netipiskas tomēr. Piemeram, pa naktīm guļu kā sursiks(vajag spēt tikai aimigt, jo aizmigt visbiežāk traucē elpas trūkums un tas ,ka jaceļas sēdus ieelpot).

Alkoholu ļoti maz, jo vispar esmu mazdzērājs, bet lietoju bez bailēm.

Man tās pazīmes drīzak tādas fiziskas un es viņas pat neskaitu par psihiskām, kā vajadzētu būt, līdz ar to man nepatīk apzīmējums panikas lēkme. Man panikas nav , jo es visu apzinos ar saprātu... bet organisms trako un nepadodas kontrolei... vot viņam gan ir panikas lēkme.

Jā atzīstu, ka 2x man ir bijusi panikas lēkme klasiska veidā, jo tad liku(atļāvu) saukt ātros, jo likās, ka labāk vairs nebūs ..var būt tikai sliktāk...lieki teikt, ka jēgas tam nebija )

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493