Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

viltiga80

Meiteneee

Man bija izrakstits Brintelix, man vins nedereja. Baigas blaknes bija, kratija no vina un sirdi dura/ sapeja, kaut pirms Tam tadas izpausmes man nav bijusas. Meiginaja loti pakapeniski vinu uzsakt bet nesanaca, pec 1,5 menesa mocibam atmetu Brintelix. Bet vispar lasiju ka tam kuram tadas blaknes neparadas tiri labi palidz.

Papildināts 26.02.2021 15:51:

Meiteneee

Man bija izrakstits Brintelix, man vins nedereja. Baigas blaknes bija, kratija no vina un sirdi dura/ sapeja, kaut pirms Tam tadas izpausmes man nav bijusas. Meiginaja loti pakapeniski vinu uzsakt bet nesanaca, pec 1,5 menesa mocibam atmetu Brintelix. Bet vispar lasiju ka tam kuram tadas blaknes neparadas tiri labi palidz.

viltiga80
So man izrakstija ģimenes ārsts, pirmdien tiksos ar psihiatru-psihoterapeitu, redzes ko teiks.
Bet tad sajutas kad nevari viend pastaigaties vai ieiet veikala jo zeme grīļojās, galva reibs un melns gar acīm ir briezmīgi nezinu kā ar ko šādu var tikt gala. Mājās jūtos drošībā, bet trauksme ieksēja nepariet arii majas.

Meiteneee
cik sen jau tev tā?

Papildināts 26.02.2021 21:01:

Nu man ari nav gluzi labi. Mazākais stressinsh, ta galvā augšdaļā pulsē. Spiediens ok., pulss ari, sirds pa muti nelec laukā.... tikai ta trauksme par katru sikumu.... Saku jau atkl apsaubit vai ta ir distonija vispar....

Papildināts 26.02.2021 21:02:

nakamaja neirologa vizitē prasisos tomer uz galvas Mr. Ja nekam citam, tad vismaz manam sirdsmieram!

viltiga80

Meitenee

Brintelix man izrakstija paihiatrs, bet ka jau teicu man nedereja, tad piemekleja citas zales kuras uz laiku lidzeja. Veikalos ari man nepatika iet jo likas ka bruzma spiež mani un saku justies nelagi gribejas atrak no veikala tikt ara. Saasinajuma brizos izvairijos no veikaliem, dzeru Teresko teju mieram un miegam (5-6 kruzes diena) varbut psihologiski bet man lidzeja+ uz nakti Alprazalam0.25 mg 2 ned tad pakapeniski nemu nost lai nepierast.

Papildināts 27.02.2021 17:23:

Meitenee

Brintelix man izrakstija paihiatrs, bet ka jau teicu man nedereja, tad piemekleja citas zales kuras uz laiku lidzeja. Veikalos ari man nepatika iet jo likas ka bruzma spiež mani un saku justies nelagi gribejas atrak no veikala tikt ara. Saasinajuma brizos izvairijos no veikaliem, dzeru Teresko teju mieram un miegam (5-6 kruzes diena) varbut psihologiski bet man lidzeja+ uz nakti Alprazalam0.25 mg 2 ned tad pakapeniski nemu nost lai nepierast.

Meiteneee
Man bija tāpat veikalā. Negāju vairs uz veikaliem. Sūtīju citus. Palīdzēja tikai zāles. Bet man izrakstīja citas. Vēl uznāk trauksme, spiediens lēkā, sirds sitas.

Salaca
Pagaidam izlidzos ar adaptolu un noofenu, nevaru sanemties dzert antidepresantus;(

Meiteneee
nu es dzeru ad... Esmu mierigaka, dzivespriecigaka, nav ta bailu sajuta kas bija attieciba uz ģim. locekliem, ka zaudeešu kadu, ka kadam no manejiem notiks kkas slikts... tas uzmacigas domas vairs nav. Pesimisms zudis, tiešā darba kolege vairakkart teikusi :beidzot tu atkal smaidi un dzen jocinus, ari melno humoru. Darbs pasmags, pluss tgd vel tas Kovid laiks, domaju ka bez ad neiztiktu. sis palidz man izturet. Virs majas stasta par Kovid, es tik smaidu un saku:nestasti man tadas lietas, es neko megribu zinat! )

Papildināts 28.02.2021 11:37:

bet nu maijā iešu uz mazinasanu un pec Jāniem man bus atvalinajums, dr teica, ka tas bus labs laiks lai attietu un nomierinatos pavisam. nu redzes.

Papildināts 28.02.2021 11:38:

gribu uztaisit asinsanalizes, aknu, nieru testus, holisterinu, man jau ta vins bija augseja norma, apraksta teikts, kad var celties no ad zalem.

Zux

Neliels update no manis, ja nu kādam šāda informācija palīdz.

Biju uz magnētisko rezonansi ar kontrastvielu galvai, kalam un krūšu daļai Jūras medicīnas centrā. Paldies Dievam, multiplā skleroze tika izslēgta, viss kārtībā. Kakla un krūšu daļā gan ir izmaiņas skriemeļos, kas var radīt tirpšanu rokās. Tur tālāk jāejot pie vertebrologa un fizioterapeita.

Vēl biju pie imunologa. Man izrakstīja uz nakti Neurontin 100 mg un vēl vienas homeopātiskas šprices Cerebrum compositum. Tas viss pret tirpšanu. Teikšu atklāti, palīdzēja uzreiz.

Biju arī uz elektromiogrāfiju, ar nervu impulsiem viss kārtībā.

Tā kā turpinu ārstēt VD. Nevienu brīdi nenožēloju, ka veicu visas pārbaudes, jo arī psihiatre ieteica to darīt, īpaši tirpšanas sakarā, tāpēc, ka tā nav tik bieža VD izpausme.

Papildināts 28.02.2021 13:37:

Meiteneee
Tad Tu jau izņēmi spirāli? Cik Tev tagad ilgs laiks pagājis kopš izņēmi? Es domāju, ka jāpagaida vismaz 2 nedēļas vai pat mēnesis, jo tik ātri hormoni nesakārtojas uzreiz pēc izņemšanas. Varbūt arī trauksme saasinās pirmajā laikā, ja VD ir saistīta ar spirāles ietekmi. Tie, protams, tikai mani minējumi.

Papildināts 28.02.2021 13:42:

Es ļoti priecājos, ka izšķīros par labi AD lietošanai. Man ir maza deva Paroxetin 20 mg reizi dienā. Šobrīd lietoju mazliet ilgāk par mēnesi un visas VD izpausmes un panikas lēkmes ir prom. Esmu atpakaļ es pati - jautrā un dzīvespriecīgā. Izgāju cauri tādam murgam, ka atcerēties negribās. Man tiešām AD bija vienīgā izeja, jo panikas lēkmes bija ļoti smagas. Es gan izslimoju Covid un man tas murgs sākās pēc tā. Imunologs man arī apstiprināja, ka Covid ietekmē centrālo nervu sistēmu un šādi pavērsieni varot būt.

Zux
Jā es iznemu spirali, pirmais kas man uzreiz pazuda no simptomiem bija tricesana rokas, bet krutis nemiers palika, tagad ir pagajusi nedela, pa so nedelu ik pa divam dienam man ir citi simptomi, panikas lekmes veikalos, pec divam dienam pariet sakas trauksme krutis, tagad reibonis, bet sodien jau jutos daudz labak kaa nedelu atpakl ar spirali, es domaju kad spirale ar ko ietekmeja. Jaskatas vel pec nedelas, man skiet kad paries visi simptomi un atkal varesu dzivot normlai

Zux
cik ilgi jagul MR laikā?30/40 min?

kada sajuta no tas kontrastvielas? kkadi karstuma viļņi utt? Un cik cena?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493