Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Zux

chiba
Man MR bija trīs daļām, tāpēc sanāca gandrīz stunda, bet ļoti ātri laiks paiet; es centos sev visādi novirzīt domas. To kontrastvielu nejūt pilnīgi necik. Atceros, kad man bija kontrastviela datortomogrāfijā, to gan jutu - karstums pa visu ķermeni un sirds sāka dauzīties, bet te pilnīgi nekas. Tur vēnā ielaiž pavisam mazu daudzumu ar šprici un viss. Fiziski pilnīgi neko nejūt

Papildināts 28.02.2021 19:43:

chiba
Man MR bija trīs daļām, tāpēc sanāca gandrīz stunda, bet ļoti ātri laiks paiet; es centos sev visādi novirzīt domas. To kontrastvielu nejūt pilnīgi necik. Atceros, kad man bija kontrastviela datortomogrāfijā, to gan jutu - karstums pa visu ķermeni un sirds sāka dauzīties, bet te pilnīgi nekas. Tur vēnā ielaiž pavisam mazu daudzumu ar šprici un viss. Fiziski pilnīgi neko nejūt

Papildināts 28.02.2021 19:47:

Meiteneee
Re, kā, tad jau pavisam nesen izņēmi. Es domāju, ka nogaidi; ļoti iespējams paliks tikai labāk.

Es arī apsveru domu izņemt spirāli. Iešu nākamnedēļ pie ginekologa un aprunāšos par šo tēmu. Man gan viņu ielika, jo bija stipras asiņošanas. Tas bija galvenais iemesls. Ar spirāli tas tiek novērsts, bet ja man spirāle provocē VD simptomus, tad tas nav tā vērts.

ka jums apetite no AD?

Papildināts 28.02.2021 20:44:

Zux
plds par info

Zux

chiba
Apetīte ļoooti laba

Es gan biju šausmīgi nokritusies svarā, kad man sākās VD un panikas lēkmes, tāpēc manā gadījumā veicināt apetīti bija nepieciešams.

Reiboniem iesmelu uzzinaju, tas nebus jo vd ka domaju bet no abam ausim, vestibularais esot švaks. Spirali iznemu, trauksme ir mazinajusies, vel ir palikusas nelielas panikas lekmes bet tas ir minimalas

Meiteneee
ka tev baudija to vestibilāro aparātu? Un kas bauda, ari neirologs?

Papildināts 07.03.2021 21:34:

vestibulāro*

chiba
Gk neiroklinika

dr Legzdiņš

uzliek tadas brillites uz acim kaut ko piestiprina pie pieres, jaskatas viena punkta un dakteris kustina galvu. Yad izdrulaja rezultatus un visu paskaidroja

Papildināts 07.03.2021 22:16:

Nav nekas sapigs, loti atra ta procedura

Zux

Meiteneee
Prieks, ka paliek labāk vismaz ar VD simptomiem!

Tāpēc tiešām ir vērts pārbaudīties, lai ar izslēgšanas metodi saprastu, kas tad īsti notiek ar veselību.

Interesanti, vai kaut ko var darīt ar tiem reiboņiem, ja pie vainas vestibulārais? Ko saka dakteris?

Zux
Iedeva vingrojumus kas japilda katru dienu un jadzer betaserc liela deva 48 mg 2x diena

Meiteneee
Tikai lūdzu,pildi tos vingrojumus,rezultātu kaut mazāko sāksi just jau pēc divām nedēļām.es tā pat izmisīgi pildu savus vingrojumus,tag nedēļu dūšīgi staigāju ar nūjām,tas notur tai līdzsvara,sākuma bija bail,gaju ar kādu,tag tikai ar suni,jo palicis siktaks(liekas ja nokritīšu,-nenosalšu

Papildināts 09.03.2021 13:21:

Eh,nezinu,kur palika rakstītais,bet arvienvard sakot,vingro un būs labi,tas nāk lēni,bet būs labi

Laura120282
Arii izgaji so parbaudi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493