Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Kokakola

Veikalos ari man nepatika iet jo likas ka bruzma spiež mani un saku justies nelagi gribejas atrak no veikala tikt ara.

Palasīju jūsu diskusiju un sapratu, ka gandrīz jau gadu man vairs nav panikas lēkmes, trauksme, panika, svīšana un nelabums veikalos. Gadu lietojot zinzino balansa eļļu un Vivu, esmu atbrīvojusies no šīs problēmas. Paklausieties psihoterapeita lekciju par VD un depresiju un balansa eļļas un vivas efektivitāti. Tas reāli strādā.

Zinzino der,māsa lieto.

Papildināts 12.03.2021 20:20:

P.S. Vienīgi, ka to nevar nopirkt citur,kā tikai pie dīlera.

Kokakola

Pats var piereģistrēties un pirkt. Tā reģistrācija taču neko nemaksā.

Jā, starta komplekts ir dārgāks, bet tur arī saņem vairāk un uzreiz. Pēc tam katru mēnesi maksā 30 eiro + piegādi un katru otro mēnesi saņem produktu pakomātā vai ar kurjeru.

Un ja tev atnāk 4 klienti, tu turpmāk produktu saņem bez maksas. Man pašai ir vairāk kā 20 klienti, es te nemedīju klientus. Vienkārši nenoturējos, jo gribēju padalīties ar to, kas manā izpratnē ir vienkārši superprodukts.

london

Nu cik var to Zinzino reklamēt!!! Jau apnicis, visās malās ... neizārstēsiet psihiskas saslimšanas ar zivju eļļu !!

viltiga80

Kurš lietoja Welbutrinu 150 mg? Kadas atsauksmes?

london
Pilnigi piekritu!

Un vēl man viens paziņa ari lieto Zinzino ellu ,nu nekas nepaldizeja!Tapat nācās sākt lietot zāles!

Nenoliedzu,ka eļļa neuzlabobeselibas stāvokli!Noteikti jau palidz,bet ir slimibas smaguma

pakāpes

Zux

Ja nu kādam noder vēl šāda mana pieredze. Biju pie imunologa. Man bija palikusi tirpšanas sajūta no visiem VD simptomiem. Citas lietas pārgāja pēc tam, kad sāku lietot AD. Imunologs man ieteica homeopātiskās šprices. Manā gadījumā palīdzēja uzreiz - man pārgāja visas tirpšanas sajūtas. Preparāta nosaukums ir Cerebrum compositum. Ar homeopātiju nav nekāda riska - sliktākajā gadījumā nebūs nekāda efekta. Tur pamācībā rakstīts, ka lieto pie veģetatīvās distonijas, nervu pārslodzes un depresijas un ir vēl dažas citas indikācijas, bet šīs tā kā attiecas uz mūsu problēmām. Tāda vēl viena mana pozitīva pieredze.

Zux
Esi no Rigas? Pie kura imunologa biji?

Zux

Sibillla
Jā, esmu no Rīgas. Biju pie Prof. Nataļjas Kurjānes šajā klīnikā: https://neuroimmunology.lv/konsultacijas/

Eju pie viņas ne pirmo reizi un viņa man jau iepriekš ir palīdzējusi ar citu problēmu.

Njaa paldies. Pie vinas censos pierakstities jau kops februara. Stradinos vispar pieraksts tikai julija atversies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493