Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Zux

Sibillla
Tur jāpajautā, kuros datumos atver pierakstu uz nākamo mēnesi. Būtībā mēneša laikā var tikt, tikai tiešām ir tā, ka jānovaktē, jo pieraksts piepildās ļoti ātri.

Ieva_L

Labdien!

Meklēju kādu labu speciālistu šīs kaites ārstēšanā Kurzemes pusē. Varbūt ir kāda pieredze?

Uzklausītu arī speciālistu ieteikumus Rīgā.

Sveiki, visiem distoniķiem! Kā jutaties visi tie, kas dzer AD? Man aiziet jau piektais mēnesis, bet ir dienas kad varetu but labāk! kā parejiem?

Man AD nestrādā, nav arī laika skraidīt pa dakteriem un piemeklēt īstos. Pagaidām izlīdzos ar Xanaks ļoti mazās devās 1/6, retāk 1/4 dienās, kad jūtama trauksme traucē strādāt.

Man ar AD palika labi jau pēc 1 nedēļas (protams, tie bija 3. ad, jo iepriekšējie nederēja), bet tā arī turpināju tos dzert kopā vairāk kā gadu. Pirmajos mēnešos sapratu, ka trauksme praktiski vairs neeksistē, miegs ļoti labs, visur varu bez bailēm doties. Tad arī atradu darbu, varēju normāli pastrādāt, man tiešām sakārtojās dzīve pateicoties AD. Un tgd esmu nometusi, jo paliku stāvoklī, nācās. Un kas mani izbrīnīja-atmetu 4 dienu laikā, samazinot devu un man nebija nekādu drausmīgo lomku un vājprātīgi sliktas sajūtas, tikai 2as dienas reiba galva mazliet. Pirmīt biju salasījusies un saklausījusies tos draudus no visām pusēm, ka nekad nesāciet lietot , jo atmest ir neiespējami. Nu kādas muļķības. Ja vajag, ir jādzer, nv ko baidīties no AD.

Kā jūtaties vasarā?

Kur tāda klusums šajā grupā?

Sveiki! Pievienojos VD pulkam. Nu jau kādu laiku cenšos ar to sadzīvot, katru dienu jūtu, simptomi dažādi, mainīgi. Viss internets apgriezts kājām gaisā, škkiet visi raksti, kuros dominē VG, izlasīti.. arī speciālisti apskraidīti. Nu gan jau saprotat par ko runāju.. par to "nevar būt, tur kaut kam ir jābūt, kaut kas palicis nepamanīts un kuru katru dienu atstiepšu pekas".
Marta vidū piedzīvoju panikas lēkmi, pēc tās visa dzīve sagriezās un nu ar nepacietību gaidu to dienu, kad viss būs labi. Palika daudz maz labāk, uzsāku lietot (super mazās devās) AD jūnijā, papildus - terapiju, masāžas utt.. viss, ko internetā māca mums darīt. Teiksim tā - kkēros pie katra salmińa.. vakarnakt atkal lēkme, šoreiz ne tik baisa! Kkermenis jau zināja, kas notiks, cik ilgi un kā rīkoties, līdz ar to, pārcietu (SALĪDZINOT) viegli. Pēc lēkmēm mani pavada savādas, uzmācīgas domas.. ne tik łoti par to, ka nomiršu es vai kāds man tuvais (pirms tam - izteikti), bet vairāk kā uzmācīgi tēli, ainas, kā murgi, ko salīdzinu ar momentiem, kad esi slims, augstas temperatūras iespaidā. Varbūt reizēm arī vienkārši pirms aizmiegu, kaut kas uzmācas un tas rada papildus spriedzi. Vispār viegli ir piedurties visam, tikai ne realitātei, apzināties, ka esi šeit un tagad.. vai ir kāds/a, kura saprot par kādiem tēliem, ainām runāju/rakstu? Man papildus ir obsesīvi kompulsīvie traucējumi, ne izteikti, bet ir..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493