Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

bumburums

Mariite25
Man vispār nav nejausmas par šīm zālem.Es baigi instrukscijas arī nelasu,jo parasti instrukcijās ar briesmu lietas,kas papildus satracina.Tapēc labāk nelasu.
Redz, cik mēs visi esam dažādi. Katram jau savs risinājums, kas der.

Pēc pāris reizēm ar specefektiem no izrakstītajām zālēm man rodas trauksme dzert jebko, par ko man nav skaidras kaut aptuvenas prognozes, kā varētu uz mani iedarboties.

Lai ko arī man izrakstītu, vienmēr lasu instrukcijas - biežākās blaknes, specifiskākās - un skatos zāļu mijiedarbību.

Change your mind and the rest will follow!

Mariite25

bumburums
Es parasti visu kas rakstīts sasaistu ar sevi.Iedomājos,ka man tā jau ir un jo vairāk domāju,jo vairāk liekas ka man tā ir.

Gribēju pajautāt,man janvārtī bija pamatīgs saasinājums,tiku pie antidepresantiem un viss bija ok. Pus gadu dzīvoju kā cilvēks. Pagājušo pirmdien nolēmām ar dakteri lik mieru antidepresantiem. Normāli es lietoju 20 mg tagad pārgāju uz 10mg. Atkal miegs caurs,stress,nav ēstgribas un tā ieciklēšanās uz sevīm ! Vai kādam ir tā bijis atmetot zāles ? Pirmdien prasīšu lai atgriežamies pie tās devas kas bija !

Atsāku 20 mg dzert otro dienu,uzreiz par cilvēku palieku ! Es nezinu kā to izskaidrot,bet es nespēju kontrolēt tās emocijas. Un vienmēr viss sākas no negulēšanas. Esmu pieradis visu kontrolēt savā dzīvē. Baudu dzīvi bez sliktajiem ieradumiem. Dzīvoju pēc režīma. 22:00 gulēt - 06:00 celties. Un kad nesanāk izgulēties,sākas tas domino efekts.Un tad ir auzas.

Andris987
Sakiet lūdzu, vai ģimenes ārsts jums izraksta antidepresantus? Jautāju tādēļ, ka esmu nonākusi visai trauksmainā stāvoklī pēdējā mēneša laikā, jūtu, ka bez speciālista padoma galā netikšu.Vienīgais ko dzeru uz nakti Somnols, jo citādi neesmu strādātāja.Nu vēl šobrīd ir Adaptols, bet tas nepalīdz..Ar trauksmi cīnos vairāk kā 30 gadus

Rasa8
Protams, ka ģimenes ārsts var izrakstīt antidepresantus. Vienīgi varbūt ne visi ir tik zinoši, kādus labāk konkrētajā gadījumā rakstīt.

Studiju darba ietvaros pētu diētas un uztura bagātinātāju ietekmi uz veģetatīvo distoniju. Tā kā pati periodiski ļoti ar šo mocos, tad man tā ir tuva tēma un laikam arī galvenais iemesls naturopātiskās dietoloģijas studijām. Priecāšos, ja kāds kam ir novērojumi par sava dzīves veida, uztura lietošanas paradumu sakarībām ar vd epizodēm atsauksies un padalīsies, jeb varbūt būtu ar mieru pavērot sevi tuvāko 3 mēnešu laikā. Tas gan šoreiz attiecās tikai uz tiem, kas šai periodā nelieto zāles. Ja ir laiks un vēlme mazliet palīdzēt labāk izprast vd un ēšanas paradumu kopsakarību lūdzu atsūtiet cp savus kontaktus.

Rasa8
Es nedzīvoju Latvijā ! Jā man ģimenes ārsts zāles izraksta !

Sveiki!

Neesmu sen šeit ienākusi.

Gribu pajautāt,dzeru pastāvīgi Lamotrix,tjipa epilepsijai,bet vai varētu trauksmei arī noofenu dzert?

Izrakstits man viņš ir,bet uzlika to lamotrix nez vai varu kombinet,ārsts tikai oktobra vidū

Man pašai ir trauksme un depresija jau 15 un vairāk gadus un saprotu, ka beidzot vajadzētu lietot zāles (kaut arī cēlonis ir lielākoties psiholoģisks un velkas līdzi no bērnības, nav jaudas pašai to atrisināt). Bet lasot cilvēku atsauksmes par drausmīgajām blaknēm dēļ zāļu lietošanas, saprotu, ka manas problēmas ir tikai ziediņi un negribu uzsēsties uz ķīmijas un visu padarīt 10x sliktāku. Jo cik lasu, te pārsvarā sūdzas cilvēki, kuri kaut ko lieto, nevis vienkārši ar depresiju vai trauksmi. Tagad esmu dilemmas priekšā-riskēt un dzert izrakstīto Brintillix vai turpināt kā ir. Es ārstam uzjautāju, cik % cilvēku palīdz un cik % paliek sliktāk, viņš vienkārši pasmaidīja un neko neatbildēja. Tāpat arī lasu ārzemju vietnēs, ka Brintillix nemaz neizmanto kā 1. antidepresantu. Kaut kā nav uzticības ārstiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493