Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Lietoju Brintilex-nekādu blakņu nav. Ja Jūs joprojām domājat-lietot ārsta parakstītās zāles vai nē,tad Jums,iespējams,nemaz tik slikti nav! Ja cilvēkam ir reāli slikti,tad viņš sāk lietot zāles uzreiz(jo sajūtas ir nepanesamas),nevis kaut ko gaida 15 gadus. Es lietoju AD jau 10 gadus un nevaru iedomāties,KAS būtu noticis,ja tos vajadzīgajā brīdī nebūtu sākusi lietot.

bumburums

aprikoze123
Droši vien ir zelta vidusceļš, starp abām galējībām.
Kur no vienas puses praktizē nekritisku zāļu dzeršanu, vispār nedomājot, nejautājot un neinteresējoties par mijiedarbību ar citām lietotajām zālēm vai citām kaitēm un "nekad, neko principiāli nelietošu".

Piemēram, sākt lietot zāles ārstu uzraudzībā, stacionārā.

Change your mind and the rest will follow!

bumburums
Protams,pilnīgi piekrītu! Bet EMY30 minēja,ka jau 15 gadus nevar izlemt-lietot zāles vai nē! Tad.droši vien,stāvoklis nav tik smags,ja varēja izturēt tik ilgu laiku! Milzīgu trauksmi nav iespējams izturēt pat vienu dienu,kur nu vēl 15 gadus!

Dynastie

Labs vakariņš.

Kurš lūdzu lieto Trittico? Vai ir kādas blaknes?

Paldies.

Princa

Dynastie
Sveika , man ari ārsts izrakstīja Triticco.Skatos, ka tagad tā ir top zāle, gan ģim.ārsti raksta, gan psihiatri.

Palasīju instrukciju, un tā ari turpinu skatīties virsū, jo blaknes tur ir minētas dramatiskas.Kautkā neceļas roka to nodarīt savam organismam, kaut ari hronisks bezmiegs ir grūti nesams.

Es arī gaidu atsauksmi no kādas , kura jau lieto, vai tiešām ir tik traki.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Es arī nelasu nevieniem AD un trankvilizatoriem instrukcijas.ja izlasa-neko no tā nevar tad lietot.Bet man nekad nekas nav bijis,ir ilgstoša un dažāda pieredze.Un jā-ja tagad jāraksta un jādomā-ko man darīt lietot/nelietot-tad tiešām nav jums nevienam tik traki ar depresiju/VD/trauksmi.Kuriem tiešām ir smagi,īpaši ilgi nedomā.a pārējie-varbūt jāpameditē,joga))

bumburums

Derīgi palasīt par mijiedarbību ar citām zālēm. Lai nejauši pats nesajauc sev bīstamu kokteili.

If an overdose occurs, consider the possibility that trazodone may have been combined with other drugs.

https://www.medicinesfaq.com/brand/trittico

Change your mind and the rest will follow!

Sveiki!

Pievienojos 1.reizi, tādēļ nezinu vai neatkārtošos.

Gribēju pajautāt kādas jums ir domas par Venlaxora lietošanu?vai ir kāds pazīstams ar šīm zālēm?

Lietoju arī Lamotrigīnu,tapec nezinu vai nav par daudz?

Pirmo reizi lietošu AD un tākā esmu distoniķu bariņā,protams,māc bažas.....

Paldies par sapratni

domas par Venlaxora lietošanu
Man izrakstīja speciālists, kuram man nav iemesla neuzticēties. Sākumā, kā jebkuras jaunas zāles iesākot lietot, var būt blaknes, bet tās ir pārejošas, kā arī palīdz apziņa, ka drīz kļūs labāk. Ir būtiski labāk.

Astarte
Paldies!

Mani tieši uztrauc tas vai var viņu kombinēt ar epileptiķi?!

Bet nu ja neirologs nozīmēja ,tad noteikti var☺️

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493