Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem, kas cīnās ar veģetatīvo distoniju

Linda_R_G

Dynastie

Sveikiņi. Vai kāds, kāda ir lietojusi GABA 500..uztura bagātinātājs!

Sveikas, meitenes! Man arī ir uzstādīta diagnoze VD. Jautājums tām, kam ir veikta MR galvai. Vai jums tur pilnīgi neko neuzrādīja? Man uzrādīja 4 sīkus nespecifiskus perēklīšus. Radiologs, neirologs un divi ģimenes ārsti pateica, ka ar manu izmeklējumu viss ir kārtībā un ka tādi baltās vielas bojājumiņi uzradās daudziem veseliem cilvēkiem un ka mans izmeklējums neapstiprina MS diagnozi, kur perēkļi ir specifiski. Bet ņemot vērā, ka tā jau par visu satraucos, šāds rezultāts tikai pastiprināja manu trauksmi un hipohondriju. Es bieži lasu forumos, ka MR galvai viss kārtībā citiem cilvēkiem. Vai tas nozīmē, ka neatrod pilnīgi neko vai neatrod specifiskus bojājumus neiroloģiskai saslimšanai. Lai arī ārsti ir apstiprinājuši, ka viss kārtībā, es nespēju par šo nedomāt un galvā šaudās visi "ja nu"

Papildināts 09.05.2024 18:31:

Sveikas, meitenes! Man arī ir uzstādīta diagnoze VD. Jautājums tām, kam ir veikta MR galvai. Vai jums tur pilnīgi neko neuzrādīja? Man uzrādīja 4 sīkus nespecifiskus perēklīšus. Radiologs, neirologs un divi ģimenes ārsti pateica, ka ar manu izmeklējumu viss ir kārtībā un ka tādi baltās vielas bojājumiņi uzradās daudziem veseliem cilvēkiem un ka mans izmeklējums neapstiprina MS diagnozi, kur perēkļi ir specifiski. Bet ņemot vērā, ka tā jau par visu satraucos, šāds rezultāts tikai pastiprināja manu trauksmi un hipohondriju. Es bieži lasu forumos, ka MR galvai viss kārtībā citiem cilvēkiem. Vai tas nozīmē, ka neatrod pilnīgi neko vai neatrod specifiskus bojājumus neiroloģiskai saslimšanai. Lai arī ārsti ir apstiprinājuši, ka viss kārtībā, es nespēju par šo nedomāt un galvā šaudās visi "ja nu"

ingulle

Zane29
Lai nu kā, neatliek nekas cits, kā cītīgi skalot organismu - dzert daudz tīra remdena ūdens, var ar citrona sulu vai tml., ko nu kurš pievieno, lai ūdens būtu attīrošāks. Un barot šūnas, tai skaitā smadzeņu šūnas ar taukvielām pietiekamā daudzumā, ar buljoniem, visādiem veselīgiem zaļumiem, skābpiena utml.produktiem. Nekas cits jau tiem mūsu audiem nelīdzēs. Jā, man MR-ē uzrādīja kaut kādus perēklīšus, cistu aizdegunē. Neirologs sacīja, ka tas nav nekas ārpus normas un tā arī dzīvoju.

bumburums

Zane29
tām, kam ir veikta MR galvai. Vai jums tur pilnīgi neko neuzrādīja?
Jā. Vesels simulants.

Toties galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfija gan uzrādīja iedzimtus sašaurinājumus, kuri var būt veicinošs faktors VD - reiboņiem, dullai galvai un kā nu vēl katram izpaužas.

Change your mind and the rest will follow!

Princa

Dynastie
Es GABA dažreiz iedzeru, liekas, ka drusku mieriņu iedod dienai, bet miega problēmām man viņš nepalīdzēja.

Tu sāki dzert to Trittiko, palīdzēja?

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Sveiki, VD biedri! Sakiet, vai kādam pie VD vai OKT ir tādi simptomi, kā uzmācīgas domas ka jūc prātā vai mirsti vai kādas citas daudz domas, bet arī tādi kā attēli galvā, kur redzi skaidru bildi galvā par to kā esi sajucis iztēlē?

Lusesita

Zemene1990
Tā tad nevarētu būt tikai VD.

Lusesita
Jā, ārsti saka pārlieku lielās baiļu un trauksmes dēļ. Varbūt iztēle labi strādā. Jo principā vairākus gadus dzīvoju ar VD. Un te šādi sākās. Tās domas ļoti biedē, izsauc bailes. Un tā pa apli.

Cik zināms pie VD arī ir uzmācīgas domas, bailes mirt vai sajukt prātā.

Papildināts 24.05.2024 08:05:

Tāpat OKT visādi varot izpausties

Sveiki! Nezinu vai te vairs vispār kāds ienāk, bet esmu izlasījusi visu šo saraksti. Ne uzreiz, bet kādas nedēļas laikā. Arī es jau kādus 6 gadus esmu ar VD diagnozi. Pēdējo divu mēnešu laikā piedzīvoju ļoti lielu lejupslīdi. Viss sākās ar sāpēm mugurā, vēderā. Skrēju pie ārsta, kur analīzes normā, ginekoloģiski viss kārtībā. Bet veselība tikai un vienīgi pasliktinājās. Pievienojās arī panikas lēkmes vakaros, slikta dūša, stipras galvassāpes. Pabiju arī uzņemšanā 3 reizes, katru reizi cita diagnoze. Trešajā reizē ielika neiroliģijas nodaļā ar aizdomām par insultu. Ielika mani piektdienā, bet izmeklēšana tikai pirmdien... protams, brīvdienas pagāja vienās trauksmēs. Biju iedzīvojusies jau arī depresijā, bija izrakstīti AD, pirmo tableti iedzēru un tajā dienā nonācu 3.uzņemšanā un ielika slimnīcā. Neiroloģe lika pagaidām pārtraukt AD lietošanu, bet tad pēc dažām dienām atsāku. Izmeklēšana neko neatrada, tikai kakla un jostas daļas spondilozi, kuras dēļ mocījos ar galvassāpēm un sprandas sāpēm. Vēl arī gastrīts uzliesmojis un kairinātās zarnas sindroms. Teikšu godīgi, ka slimnīcā jutos pat labi, jo bija drošības sajūta, lai arī ļoti gribējās mājās pie savas divgadnieces, bet tomēr slimnīcā bija droši. Nonākot mājās, atkal klāt panika, ja nu atkal paliks slikti, galva sāp, vēders sāp. Tā nu daktere klāt AD izrakstīja alprozopam, kas patiešām palīdz, bet es baidos dzert katru dienu, gaidu līdz bezizejai.... Tagad lietoju AD jau 12.dienu. Varu teikt, ka ir labāk, bet gribas, protams, efektu ātrāk...

Visgrūtāk iet tieši no rītiem, mostos ar uztraukumu, trauksmi, sliktu dūšu un tad vajag kādas 2 h vienkārši eksistēt ar trauksmi un lēnām atlaiž... Kādam vēl tā ir?

Tagad apmeklēju procedūras mugurai, fizioterapeitu un psihiterapeitu. Ļoti ceru, ka drīz būs viss vecājās sliedēs. Pagaidām mani ļoti uztrauc sāpes vēderā, uzpūšanās, kas ir katru dienu... no tā laikam arī lielākā trauksme rodas. Ceru, ka ar laiku tas pāries.

Ļoti iedvesmoja gan autores Lindas stāsts, gan pārējo.

Lusesita

Annija123

Piesakies discordā uz Jauncāli (sk. paziņojumu Pļāpiņā), tad varēsim runāt tur par šito nešķīsteni. Te vairs neko daudz nepaspēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18262493