Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

privātskolotājs angļu valodā

Nadine

Nadine

Nepieciešams skolotājs 7 klases skolniecei Purvciemā,Mežciemā,Pļavniekos vai Juglā.

Nikoleta

Nadine
Atvaino, ka es iejauvos Tavā tēmā, bet lai "nepiesārņotu" cālī (nevērtu gandrīz identisku tēmu vaļā), tad aktuāls arī manai meitai.

Meklējam privātskolotāju angļu valodā 5.klases skolniecei identiski tajos pašos rajonos: Mežciems, Purvciems, Pļavnieki, Jugla. Mums ideāli der arī Ulbroka, Līči.

Svarīga prasība, lai skolotājam ir pieredze un prasme strādāt ar bērniem. Man pašai ir pietiekamas angļu val. zināšanas, lai mācītu skolnieku, arī laiks būtu, bet nav pedagoģiskās prasmes strādāt ar bērnu.

Piedāvājumus un ieteikumus gaidīšu uz CP.

Sveiki! Gribu ieteikt dēla( 12.gadi) angļu valodas skolotāju. Māca bērnus no 12 gad. un pieaugušus. Manam bērnam angļu valoda no pirmas klases ir 5 nodarbības nedēļā un konstatēju ka zināšanas ir vājas, diemžēl. Ilgi meklēju, bija vēl viena skolotāja un arī nebija rezultātu par 4 mēnešiem un beidzot atradām burvīgo skolotāju. Viņai ir CELTA sertifikāts. Nereāli pozitīvs un smaidīgs cilvēks, ļoti interesanta. Stundas ir ļoti interesantas. Agrāk es domaju, ka atrast labo skolotāju ir vienkārši, diemžēl nav. Stundas ir tikai online, kas ir tik ērti. Var paņemt izmēģinājuma stundu. Viņa strādā caur platformu, maksāt var ar karti. Šeit ir viņas profils https://lonet.academy/user/profile.php?id=3&lang=en Arī iedošu viņas numurus +371 27 344 201 un whatsapp +34 604 13 90 40 Kristīne

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18265931