Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ugunsgrēks - ikvakara rituāls :)

kitcons

kitcons

Lai top!

taureniitis4

Atzīšos,sanāca pavirši skatīties.. Neko nesapratu.. Tikai to,ka Dana tgd ir viesnīcas īpašniece un pārējie spriež,kur brāļuki palikuši/noziedējuši..

Ievai pērienu vajag.. Kārtīgu.. Ar sūnainu mietu

Kaapurs

man patika Aivara gājiens

Ceriba _

taureniitis4
es arī garāmejot tik skatījos. Bet sapratu, ka Dana pārdeva to viesn''icu tālāk! ? eh, būs jāskatā svēlreiz..

Man patika!! Noskatiijos un padomaaju, ka taa necereeti negaidiiti no UG scenaaristiem.

Aivara gaajiens ir super un veel vairaak super ir vinja attieksme pret Ievu shobriid

kitcons

Es nepiesienos, bet vai nevajadzeetu veel sezonas numuru iepiit virsrakstaa? (jau ieprieksh atvainojos!)

taureniitis4

Ceriba _
Laikam jau.. Draugs minēja,ka Kļavinskis (personāžu neatceros) laikam tā kā nopircis un šķiet,ka Aivars atpērk viesnīcu..

Atkārtojumu neredzēšu.. Nu jau vairs tik vakaros varēšu redzēt UG.

kristel

baigi labs sākums.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Kaapurs

taureniitis4
viesnīcu no Danas nopirka jaunā varoņa, Viestura, firma, kura patiesībā pieder Aivaram, jo viņš to paglābis no bankrota. lai Ievai dotu mācību, īstais viesnīcas īpašnieks tiks turēts noslēpumā.

taureniitis4
Ir tachu tvplay.lv

un kadas idejas kur Edijs ar Gati palikuši? varbūt paši tai rokamajā bedrē iekrita.. hi hi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18266071