Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ugunsgrēks - ikvakara rituāls :)

kitcons

kristel

forši nolaupīja Jabločkinu omi .... nez tik kāds šiem plāns uz viņu.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Ticamības moments nekāds - Lidija staigā bez apsardzes situācijā, kad mazdēli pazuduši un nekas nav zināms par viņiem. Smieklīgi bija arī tas, ka Jagudinu famīlija nebija neko dzirdējuši par viesnīcas atdošanu. Neticu, ka nedēļas laikā Zentiņa to nebūtu izkladzinājusi... Bet tā kopumā - pagaidām interesanti!

Tātad, galvenā intriga - kur pazuduši Āboliņu brāļi un Aņečka? Atrisinājums ar viesnīcu man patika.

Kaapurs

man no pagājušās sezonas piemirsies - Gatis zina, ka Dana gaida viņa bērnu?

Kaapurs
zina

Papildināts 16.09.2014 10:03:

bet es neatceros vai Daniels zina ka tas nav viņa bērns

ka Dana gaida viņa bērnu?
Vai tad tas ir Gata bērns? Tur tak Daniels bija pie vainas, nē?

Kaapurs

kikii
Vai tad tas ir Gata bērns?
man liekas, ka Dana bija cieši pārliecināta, ka pēc izvarošanas ir palikusi stāvoklī. savukārt Daniels laikam uzskatīja, ka bērnam jābūt viņa.

bet tie, kas baigi ziņkārīgi, var TV3 mājaslapā anotācijas palasīt. būs jautri un murgaini.

Man kauns ka skatos šo seriālu bet man dikti patīk zentiņa

Lisa S.B.

konchja
un kadas idejas kur Edijs ar Gati palikuši? Es domāju, ka tas nav zināms pat scenāristiem un viss atkarīgs no mūsu minējumiem

kristel

man čota liekas, ka Dana nemaz nav stāvoklī vai vairs nav... kaut kā uz to jestro "iedzersim šampi" man tā sāka likties.

Un beigās... kad Dana ar Danielu runāju, šie kaut ko teica, ka izsauca policiju? kam izsauca... par omes pazušanu, vai... kā ta šie zināja?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18266071