Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ugunsgrēks - ikvakara rituāls :)

kitcons

aveirulz

Nu ar visu TV3 un Lattelecom epopeju man bija apzudušas vidus sērijas - un atceros Ievu staigājam tajos drausmīgajos šortos - a te"dziļās sērās" (teks no reklāmām, ka sāks UG dziļās serās) iekritusī Ieva tādā smukā kleitā staigā, matus salokojusi un tā... Mani gan apgaismoja, ka pa vidam šī esot pārgājusi uz Monton kleitām, bet tik un tā man nelīmējās kopā.

Bet tā, jā tiem, kas pa vidus nesktījās bišku jāiespriengst, kas, ar ko kāpēc. Nesapratu, kāpēc Āboliņi tā pūlējās viesnīcu dabūt savos nagos, lai jau tajā pat nedēlā sanāk, kad dabūjuši, to pārdotu?

Nita

Te laikam no cāļa raksts uztaisīts

Ugunsgrēka mulsinošā un apšaubāmā loģika

kāpēc Āboliņi tā pūlējās viesnīcu dabūt savos nagos, lai jau tajā pat nedēlā sanāk, kad dabūjuši, to pārdotu?
Viesnīcu tak dabūja Dana viena pati, Āboliņus par to nemaz neinformējot.

Papildināts 16.09.2014 10:30:

Un vēl kas interesanti. Kā var būt Aivara dēla labākais draugs - viesnīcas jaunais īpašnieks - būt tik jauns? Viņam tak būtu jābūt vecākam.

Ievziedins

Zenta tač` jauno īpašnieku zinās. Tas taču tas čalis no Zentas brīvdienām Kā viņu tur sauca?

kristel

Ievziedins
vo, es arī domāju, ka kaut kur redzēts jau tas čalis, tikai nevarēju atcerēties.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kikii
Kā var būt Aivara dēla labākais draugs - viesnīcas jaunais īpašnieks - būt tik jauns? Viņam tak būtu jābūt vecākam - tas tak Otto domaats, kaapeec tad vecaakam? aptuveni taadu gadu...

Man tik sajuta tagad - kursh bija 'pirmais' deels seriaalaa - vai Otto? Un kaa sauca to aarlauliibas deelu, kursh uzradaas veelaak?

Saulpurene

briga
Nē, pirmais bija Edgars, Oto bija vēlāk, man šķiet.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

kristel

Bet Leons ar Betiņu galīgi pazudis, pat neskrien pie meitiņas, kad šamā ziepes savārījusi līdz ausīm.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Saulpurene
Jaa, jaa, pareizi! Tad laikam Edgara draugs domaats!!

Lihen

Es arī vakar aizdomājos, ka īstajam baķkam pie kājas, ka meitiņā s..us savārījusi.

Varbūt Dana ir noorganizējusi brāļu pazušanu, tagad omes pazušana arī viņai ir tieši kā reiz.. Jebkurā gadījumā, piķi ir sagrābusies vienpersoniski un aizmuguriski, tagad var darīt ko grib.

Zenta ar savu dvieļu un veļas pulvera stūķēšanu somā - nožēlojami un mazliet smieklīgi, taču skaidrs, ka to lielo paku neiestums. Un kā Gunariks ledusskapja saturu dalīja.. Mildiņa - tāda kulināre, a te kastītēs gatavās siera kūkas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18266071