Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ugunsgrēks - ikvakara rituāls :)

kitcons

noskatījos pēdējo sēriju. zentas matu apsējs sākumā bija reāli rēcīgs...

atgādināja raganu no kaut kāda cita seriāla/filmas... neatceros.

bet vismaz bārenīšus beidzot redzējām. tas skuķis... nu, vulgārāks nekā māte!

un Milda izskatījās, ka maxsimas salātiņus ķellēja.

un tas "slīksti, maita!"

Pēdējās izmaiņas: rojs2, 20.05.2017 00:06.
Pēdējās izmaiņas: rojs2, 20.05.2017 00:07.

Ai, kvēlā mīlestība, tevi es slavēju savā nestundas dienā,  kad visa mana dvēsele sāp aiz sīkām pārestībām. Dariet jel lielas pārestības, mana laikmeta ļaudis, man, jo tad es radīšu sevī lielu spēku uz lielu cīņu pret lielām pārestībām. Bet uz sīkām man nav ko atbildēt, drūzmīgie,  īslaicīgie un ātrie cilvēki, jo nav manī sīka spēka uz sīkām cīņām. /Velga Krile/

taureniitis4

rojs2
un Milda izskatījās, ka maxsimas salātiņus ķellēja. Tieši manas domas! Un vēl tā pa solīdo

Edijs gan jau miljonus pelna,kamēr Gatis bija ierauts mīlas trīsstūrī un citās ģeogrāfiskās figūrās

tigrabumbum

rojs2

Zentas matu apsējs tak nebija aksesuārs, bet lakats uz ruļļiem. Luīzei arī bija kas līdzīgs.

P.S. Zentas atveidotāja pārtijā bija ļoti skaista. Komplimenti. Nosmējos par Megiju- par pārliecinošo spēli kā prostitūtai. Starp citu, man bija līdzīgas asociācijas ar Danu. Nu ka tā var- kas te es te lellīte un luksus padauza

Papildināts 20.05.2017 10:48:

taureniitis4

Li Mei

Man nepatika. Būtu vairāk vecos tēlus pieaicinājuši, ta te kaut kādi jaunieši salikti kāzu viesos. Kam tad tie, Āboliņiem radi vai Indulim?

Arī par Luīzi un Gunāru. Varēja tomēr kaut kā to sižetu izkārtot, ka tā meklēja, meklēja sievu, Luīzi negribēja, bet re - beigās kaut kā tomēr īstā izrādījās.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski, un tas ir derīgs bez paraksta.

tigrabumbum
A kāpēc Gata bračka nebija kāzās?
nepaspēja arī meita nebija kāzās galvenais, ka ome bija

Papildināts 20.05.2017 14:37:

Induļa mammīte gan tāda pajocīga. Tie tak nav viņas mazbērni.
pārāk ilgi savējos gaidījusi, nu jāņem par labu tādi kādi ir

Marso

Liaana
Evai ar tā garderobe nemainās Diezgan viņi tur taupa uz drēbēm Viss budžets Helenčikā aiziet
Helenčiks savos blig-bling izskatās kā no humpalām vai Viļņas tirgus. Tad jau Eva ar Danu "dārgāk" un labāk saģērbtas.

tigrabumbum
Varbūt negribēja uz savas bijušās sievas kāzām?

Jaunieši drošvien ka viesos Indulim kā jau Latgales rodņa visa sabraukusi........

Zentas bārenīši!!!!!!!

Ja kāda lieta beidzās, tad tas nenozīmē, ka visa dzīve beidzās. Tas nozīmē, ka parādās iespēja sākties kaut kam jaunam.

Būtu reāli smieklīgi, ja kā viesi būtu saaicināti visi aktieri, kas reiz filmējušies serialā, no pašiem iesākumiem ar Anužīti un Žagaru utt.

Induļa mammīte gan tāda pajocīga. Tie tak nav viņas mazbērni.
Izskatījās, ka vajadzēja kaut kā fiksi salabināt to mammīti. Izdomāja muļķīgu iemeslu.

Bārenīši pastulbi uztaisīti. Īpaši meita. Tiešām, pirmais, ko tāda meitene var pateikt ir, lai uzsauc? Induļa vietā mestos bēgt

Par Ediju sen visi aizmirsuši Krista jau ar neatbrauca.

Nu kopumā bija OK tā pēdējā sērija. Protams, nereāla kā parasti Piemēram, Gata un Danas mega vēlme laulāties tieši konkurentu viesnīcā... Vai fakts, ka Dana pieņem viesus guļot plika vannā. Vai fakts, ka Gatis tā baidās no Evas atriebības, ka pats staigā ar Gorillu pie pakaļas, bet Danai maksimums Heļenčiks. Un pati Dana, tik ļoti streso, ka pat durvis neaizslēdz... nu kā parasti...

Un Aivars? Iet meklēt Danu un bez lieka stresa mauc iekšā pie viņas vannas istabā Dana jau tak nekliedza Dana tur laikam vienīgā, kas tik bieži ir vannojusies...

Būtu reāli smieklīgi, ja kā viesi būtu saaicināti visi aktieri, kas reiz filmējušies serialā, no pašiem iesākumiem ar Anužīti un Žagaru utt.
Īpaši tos, kurus seriāla laikā nomušīja

Būtu reāli smieklīgi, ja kā viesi būtu saaicināti visi aktieri, kas reiz filmējušies serialā, no pašiem iesākumiem ar Anužīti un Žagaru utt. Īpaši tos, kurus seriāla laikā nomušīja
galvenais Zentas vīru vajadzēja starp viesiem neatceros vairs kas tas bija par aktieri

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18266071