Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ugunsgrēks - ikvakara rituāls :)

kitcons

ziemasmiegs
Va ta viņai nebija nelaiķa Jānītis? es viņu neatcerētos, bet tad jau UG nevarētu pabeigt ka Zentai mirušie sāk rēgoties

Bet... beigās Zentas kāzās nepiedalījās ne Milda ar Koļu, ne Fēliks ar Žeņu, ne Kaspars ar Anniju forši draugi, ne? Milda viena īsa sižeta laikā 2 glāzes šampja paspēja ielakt un Koļam vismaz jaciņa smuka mugurā tas nekas, ka strīpainais krekls pielipis uz nenovilkšanu. Vismaz Fēliks uz svētkiem citu jūrnieka kostīmu uzvilcis bija

Būtu reāli smieklīgi, ja kā viesi būtu saaicināti visi aktieri, kas reiz filmējušies serialā, no pašiem iesākumiem ar Anužīti un Žagaru utt. Īpaši tos, kurus seriāla laikā nomušīja
Laba doma starp citu. Tur tāpat viss tik nereāli, ka nemaz nešķistu jocīgi.

Liaana
Va ta viņai nebija nelaiķa Jānītis?
nu ja nu!

tas būtu pie nelaiķu bara Tur tāpat viss tik nereāli, ka nemaz nešķistu jocīgi.

Bet... beigās Zentas kāzās nepiedalījās ne Milda ar Koļu, ne Fēliks ar Žeņu, ne Kaspars ar Anniju

viņi tikai uz svinīgo daļu nebija, pārējo ta paspēja

Li Mei

Īpaši tos, kurus seriāla laikā nomušīja
Zombiju gājiens

Komentārs tiek sagatavots elektroniski, un tas ir derīgs bez paraksta.

Briest man smaga aizdoma, ka drīz varēsim sākt skatīties UG no sākuma... Jautājums ir tikai kad un kuros laikos Vispār jau daudz aizmirstas jau detaļas ir, bet - interesanti vai spēšu noskatīties vēlreiz

tigrabumbum

Ug sākums man patika. Dzīvoju līdz. Baudīju. Pārdzīvoju.

Kāds šeit sāka no jauna skatīties Ugunsgrēku?

Ravina

Kā man patika pirmās četras sērijas. Ar baudu noskatījos. Vadims kukū

Papildināts 11.10.2022 18:37:

Kautkā neticu ka šim prātiņš sašķobijies. Bet bija super.

Ļaunums nekad nepaliek nesodits,bet dažreiz sods paliek slepenībā.

sinlivenial

man gan diezgan liela vilšanās.. cik agrāk bija labs seriāls, tik tagad šķiet uzspēlēts, ka tik iepīt vairāk intrigu un neziņas pēc iespējas vairāk. arī galveno lomu tēlotāji šķiet aizmirsuši, kā ir tēlot, Leonu vispār par kaut kādu filozofisku alkoholiķi pārtaisījuši.. nezinu, varbūt pēc tam būs kas labāks, bet šobrīd galīgi neesmu sajūsmā, laikam gaidīju ko citu. tā reklamējās, tā reklamējās, varēja labāk sakarīgāku scenāriju uztaisīt, nevis visiem vienam no otra ir kaut kādi noslēpumi un skeleti skapī agrāk Ugunsgrēks tieši uz to pavilka, ka tur bija AR MĒRU gan intrigas un sliktais, gan sirsnīgas attiecības personāžu starpā, nevis kā tagad tā pati Silvija ar Helēnu agrāk labas draudzenes, tagad kā suns ar kaķi rejas

Xara

Vakar noskatījos visas jaunās- bija ļoti labs- kādas tekstu pērles un humors! ( Tālavas taurētajs, "miega zāļi", man ļoti patika, asprātīgi. Iepriekš sen drusciņ biju redzējusi un apmēram attiecības skaidras.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18266071