Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ugunsgrēks - ikvakara rituāls :)

kitcons

Ravina

Leona uznāciens virtuve ar pilī, bija labais


Ļaunums nekad nepaliek nesodits,bet dažreiz sods paliek slepenībā.


dundurs7777

Ienācu šeit, lai palasīt, ko domājat par jauno Ugunsgrēka atgriešanos. Es esmu drausmīgi vīlusies Gaidīju, kad sāks rādīt pa tv3 , sagaidīju un tāds aplauziens. Seriāls ir pilnīgi nekāds, sižets pilnīgi nebaudāms, nepatīk jaunie galveno lomu atveidotāji. Noskatījos pirmās sērijas tikai pateicoties vecajiem aktieriem. Ceru, ka turpmàk tomēr būs interesantāk. Agrāk Ugunsgrēks bija tàds ik vakara rituāls mūsu ģimenē. Tagad tie seriāla joki brīžiem tik jēli, ka negribu vairs, ka bērns šo skatās kopā ar mums. Vārdu sakot, viena liela vilšanās.

Lēne

Pilnīgi piekrītu. Noskatījos kādas sākuma sērija Go3, tad apnika, noskatījos pēdējās 3 sērijas.

Manuprāt arī lai gan labi gribēts, bet neveiksmīgi filmēts pilī. Aktieri "pazūd". Ja arī agrāk viensīcā nebija citu viesu, tad tagad tāda nemīlīguma sajūta. Pils virtuve-ārprāts, kādi skapji, kāds iekārtojums, drīzāk palīgtelpa, ne virtuve. Ivariņa istaba un kabinets-kaut kāda noliktava ar matračiem.

Kristiānas lomas attēlotājas veikums neiepatikās. Nepatika sižeta līnija, ka Leons sācis dzert un Vadims palicis garā vājš. Un, protams, daudzie neloģismi un pārspīlējumi.

Priecē veco aktieru labā aktierspēle- Leons, Milda, Zenta, Helēna, Gunārs u.c.Arī Ivars, Augusts, Juris, Lola. Hmm, laikam patika visi, izņemot Kristiānu un Emīla vectēvu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18266071