Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna vaļsirdība dārziņā

lelle29

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419771-zviedrija-atnem-bernu-cik-pamatoti/3/

Susuriic
Nu, vari sevi mierināt ar to, ka dārziņā to bērnu ir vesels bars un viņi VISI stāsta audzinātājām savus priekus un nedienas; kas ko dara vai nedara, kur bijuši, ko ēduši, līdz pat sīkumiem - kādā krāsā tētim apakšbikšu gumija.

Mums bērnudārznieks ir liels stāstnieks, pastāstīs arī lietas, kas realitātē nemaz nenotiek. Omītēm, piem., normāls telefonsarunas teksts uz triviālu jautājumu - nu kā tad tev, bērniņ, iet? Var smuki atbildēt - slikti, neviens mani nemīl, visi mani sit un mamma nedod ēst. Tā kā es nemaz negribu zināt, kādas basņas stāsta dārziņā. Nebrīnos, ja stāsta par to, ka opis mēdz dzer šņabi - un paliek dumjš kā zābaks, tētis alu un audzē alusvēderu un bendē aknas..un māte skandāliste/lekciju lasītāja.

Pa lielam, nekas baisi slēpjams ģimenē nav. Nav ar ko lepoties, bet esam lieli skandālisti, bļaustamies, baramies..nemākam PAREIZI argumentēt un aizstāvet savus viedokļus...ceru, ka līdz tam nenonāks, ka audzinātājas izsauks kādu sociālo darbinieku uz apsekošanām.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

es gan īsti nesaprotu kapēc bērnam būtu jāaizliedz runāt par SAVĀM izjūtām. vienalga ar ko, par ae nepazīstamu tanti, ja klausās. normāls pieaugušais zin, ka bērni mēdz piepušķot, taču tas nenozīmē, ka viņas izjūtas ir mazāk "derīgas".

jāuztraucas ir tikai tad, ja brutāli melo vai stāsta lietas, kas var draudēt drošībai ("dzīvojam divatā,tādā adresē, mamma nav mājās pa dienu, mums liels tv....). taču par savām izjūtām aizliegt runāt nevar, tas jau ir ceļš uz kompleksiem un psiholoğiskām problēmām nākotnē

Papildināts 05.06.2021 08:40:

papildinu, ka robežas tomēr ir jānovelk, jo svešinieki to var izmantot savā labā. bet tā jau ir cita problēma

Conejito

Audzinātājai gan daudz brīva laika. Es iedomājos, ka tie 20 gab katrs katru dienu pastāsta vismaz kaut ko. Katrai mammai atstāstīt? Bērni taču tā dara.

Galvenais lai tā audzinātāja nestāsta tālāk. Tā tas bieži notiek. Tāpēc arī mamma raizējas. Es Jūs labi saprotu. Man bērns arī tajā vecumā bija runātīgs. Cilvēki mēdz to izmantot un pēctam aprunāt un tālāk vēl piepušķot. Es mainītu dārziņu. Lai nav iespēja, ka bērns to draudzīgo audzīti satiks un bērnu vest uz smilšu terapiju. Svešiem cilvēkiem tajā vecumā jau vairs nemēdz visu stāstīt. Un vispār, ir labi, ka mamma par to raizējas un domā, jo ģimene ir ģimene un citiem tur nav jālien.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18266991