Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

GAPS diēta īpašajam bērnam

Since

sanae

runājot par medu, ar to ir ļoti jāuzmanās tieši viltojumu dēļ - ļoti daudz medus tiek ievests no Ķīnas un tas ir īstenībā cukura sīrups, kur bites bieži pat klāt nav stāvējušas.


Laime ir tad, kad nav lielas nelaimes.


ingulle

Medu pērku no bitenieka jau gadiem. Ja viņam nav kāda rafinēta krāpšanas shēma, tad būtu jābūt tīram. Vasarā jaunais medus šķidrs, ziemā atvestais jau sacietējis.

Šodien iedevu bērnam bišķi kļavu sulas, pēc pusstundas jau caureja. Ne no kā cita nevarētu būt - trešo dienu pārtiek tikai no zivīm - zivju kotletēm un lašiem.

ingulle

Ir šaubas, kā cilvēks var pilnvērtīgi iztikt tikai ar dzīvnieku izcelsmes pārtiku. Taču beduīni, kas dzīvo tuksnešos, pārtiek no savu kazu ganāmpulkiem, tātad piena prod. - siera, un gaļas. Kā uz viņiem attiecas pilnvērtīgā uztura teorija?

Murrrkšķis

nav zināms, kā beduīni ārstē čūlaino kolītu un vai vispār ārstē. primitīvajām tautām daudz kas ir foršs, bet mazo bērnu mirstība - liela.

klau, jūs taču uz ievaddiētas. paies mēnesis uz drošajiem un iekšas nesadīrājošajiem ēdieniem - varēsiet pa vienam vien izmēģināt visas pasaules ēdienus. ja tu ik pa laikam iedod kaut ko neatļautu, tu to grūtās ievaddiētas posmu pagarini, jo visu laiku jāsāk no jauna. ja tu esi nolēmusi turēties pie gaps sistēmas, tad dari to, un neko citu nejauc klāt. ja domā, ka gaps diēta tev neder, tad beidz mocīties ar diētām, meklē zāles.

(grenlandes iedzīvotāji savukārt 8 mēnešus gadā neēd neko citu kā gaļu un zivis. neparasti veseli esot.)


ingulle

Murrrkšķis
Laikam grenlandiešiem un beduīniem ir līdzīgi. Par mazuļu mirstību nezinu, kāpēc tai vajadzētu būt lielai. Dzīvo dabīgos apstākļos. Un nezinu, kāpēc lai viņiem būtu čūlainais kolīts.

Ievaddiētā jābūt arī tādām lietām kā citrona vai etiķa pilieni pie dzīvnieku izcelsmes treknās pārtikas. Vajag arī sālsskābes kapsulas, bet neesmu iegādājusies. Kļavu sulu dodama, prezumēju, ka tas tāds ūdentiņš vien ir. Izrādās - stiprāks par ūdeni un bērns pēc garšas atšķīra: "Ko tu man esi ielējusi!"

Murrrkšķis

man liekas, tev dažkārt grūti nošķirt divas lietas - to, ko ēd veseli cilvēki un to, ko ēd tādi, kam zarnas vienos caurumos. gribas jau visus labumus, bet jānogaida, kad sadzīs!

kur ņēmi par citrona pilieniem? tas taču skābs un kairinošs? nekur nav minēts pie SCD, un arī GAPS to iesaka nevis pirmajā, bet pēdējā stadijā http://www.wellfedhomestead.com/what-can-you-eat-on-the-gaps-intro-diet

šis GAPS saraksts atļauj vairāk nekā SCD saraksts. tur ievadā ir arī skābu kāpostu sula, no kā tavējam bija slikti. drošāk būtu sēdēt uz tās SCD diētas, kas atļauj mazāk, bet tomēr ar drošāku rezultātu.

ingulle

Murrrkšķis
Uzrakstīšu pastā.

ingulle

Dēlam cukurs asinīs ir uz zemākās robežas. Kā jūs to nodrošinat?

Paceļu tēmu!

Ir vēl kādas atsauksmes? Ir vērts mēģināt?


ingulle

zubite
Pa šo laiku GAPS grāmata ir iznākusi latviski, ir vērts izlasīt, lai gūtu priekšstatu - kā tas viss darbojas. Atrodama tīmeklī (veikalā redzēju pusotru reizi dārgāk).

Mēs lielākoties turpinām, daudz maz veselība ir nostiprinājusies, kaut gadās visādi. Uzvedībā brīžiem ir agresijas uzplūdi. Vēders streiko, ja saēdas vasaras ogas..... Nav tā ka simt procentu ievērojam, reizēm ēd bezglutēna graudaugus, paretam pārstrādātās bezglutēna uzkodas. Vēl lasu un mācos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18268293