Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kulinārijas biezpiens- jūsu receptes

siikpaka

Zuziii

es kaut kad iepirku to Balto plātmaižu biezpienu- tāpat neēdams, kaut kā konsistence un garša nepavilka.. bet uzcepu biezpienmaizi, bija labi... tur tieši traucē parastā biezpiena kunkulīši, šim kā reiz tādu nav.. a kur vēl lietot- nezinu.. neesmu domājusi..

Rozamunde

Zuziii
Balto plātmaižu biezpienu
Man gan šķiet dievīgs! Plātsmaizēm, biezpiena pīrādziņiem, sīkajiem fiksajiem saldajiem krēmiem.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

siikpaka

Balto plātmaižu biezpienu Man gan šķiet dievīgs!
biezpiena pīrādziņiem
Rozamunde
Lūdzu padalies ar biezpiena pīrādziņu recepti.

Rozamunde

siikpaka
Nevaru. Mājās žurnālā.
Pirms Jāņiem Ievas Virtuvē bija.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Funky Monkey

Es ar viñu plātsmaizēs lietoju. Ievēroju, ka tieši rimčiki sadarbojas vairāk ar Kārumu, Maximās un Prizmās ir spainīšos. Man jau baisi patīk...viens divi, plātsmaize gatava, ne biezpiens jāblenderē, ne graudains.

What is right for one soul may not be right for another.It may mean having to stand on your own and do something strange in the eyes of others.  

šis ir mans favorītprodukts kopš septembra- aukstās mērces (plus gurķi, papirka, zalumi, etc,), lavašā, visādos saldajos, bie biezzupām un galu galā pliku ar zapti.

Ievice

Paceļu tēmu.

Kā idejiski izmanto kulinārijas biezpienu - parastā biezpiena vietā? Atšķirībā no parastā biezpiena šis ir bez graudiņiem un šķidrāks. Kas vēl jāņem vērā, piemēram, plātsmaizei, sacepumam?

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Lilija

Ievice
tas kulinārijas biezpiens ir vēl nopērkams? tad būs jānomēģina biezpienmaizei. līdz šim pirku Maksimā Farmmilk, bet tagad ir nozudis. President biezpiens spainīšos arī ne vienmēr ir dabūjams.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Acers

Lilija
Rimi tagad akcijâ, man ļoti garśoja-maiga garśa, kremīga konsistence

lozhmeteej_madonna

Ievice
Es šad un tad uzcepu šāda biezpiena sacepumu. Vakar ēdām obligāti lieku pudiņa pulveri, droši vien ar cieti arī var izlīdzēties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18270791