Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

cik ilgi drīkst gulēt laukā?

sab

Cik ilgi zīdainis ziemā drīkst gulēt laukā? Un līdz kādiem mīnusiem? Manējais var ratos nogulēt pat 3 h, bet šodien man teica, ka nedrīkstot tik ilgi mazulis elpot aukstu gaisu....

Ziemas_saule

Līdz -10 grādiem, ja pareizi atceros, tad ne ilgak par 2 stundām, bet varbūt kļūdos. Katrā ziņā vēl jau nav tik auksts, lai tās 3 stundas nevarētu gulēt. Par cik vecu zīdaini ir runa?

sab
manējie visi trīs gulēja katrā reizē 2-3 stundas, bija ok, mazie silti, nesaukstējās.Vedu ārā arī pie -20 grādiem, tikai siltāk sapakoju un liku ratus terasē (tur siltāks).

Kriksis1

Lucretia

Ne vienmēr svarīgi būs grādi, jo ir arī itkā salīdzinoši mazi grādi, bet gaiss auksts, tāds kas veido sarmu-saldē. Tādā gaisā gan vienreiz sīkā saslima, bija -12grādi laikam tikai...

Par ierobežojumu gan pirmo reizi dzirdu, manējā ārā varēja gulēt pat 3-4h, kamēr istabā tikai 2h.

Mazajam 4,5 mēn. Viņam ir silti, vairāk uztraucos vai nesaelpojas aukstu gaisu par daudz. Tagad saķēris iesnas un domāju, ka varbūt dēļ ilgās gulēšanas laukā?

chirka81

Manējie gulēja ārā pa 2-3 stundām 3x dienā visu ziemu.

S+A=R un L

Ermenegildo

Ne par teemu, bet, chirka81, apskauzhu, nereaali!!!

"The worst things in life come free to us..."
If you change nothing, nothing will change!

Ermenegildo
Pievienojos

Papildināts 22.11.2014 19:39:

Manējais guļ 3x dienā pa 40min

Mans mazākais ar gulēja katrā reizē 2-3 stundas, nesaukstējās.Vedu ārā arī pie -20 grādiem, tikai siltāk sapakoju un liku ratus pie pašas mājas, aizvējā
Pie kam ratos ir par pāris grādiem siltāks kā ārā-liku termometru, lai pārliecinātos, ka tā tik tiešām ir.

Papildināts 22.11.2014 19:51:

Zaaza
Toties vecākais puika man gulēja 3x 40min istabā, bet, kad staigāju, tad pi e-15 arī 3 stundas nogulēja. Tiklīdz rati vairs nekustējās, puiks bija augšā

Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav

“Redzēt - nozīmē zināt; gribēt - nozīmē varēt; uzdrošināties - nozīmē dabūt.“/A. de Mišē/

Vienu un to pašu muļķību divreiz nevajag atkārtot. Izvēle taču ir tik liela. /P. Sartrs./

vēl jau nav tik auksts, lai tās 3 stundas nevarētu gulēt.
+1

Par ierobežojumu gan pirmo reizi dzirdu,
Es arī. Mani bērni ārā vienmēr ir gulējuši cik vien gribējuši, arī ziemā. Tiesa, manējie ir mazgulētāji, bet gadījās arī, ka ziemas laikā guļ tās 3 stundas. Un tad es sēžu mašīnā jo man salst

Ja ir terase vai stiklots balkons vispār nekādu problēmu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18275209