Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Žultspūšļa attīrīšana

Zuikis

Zuikis

Murrrkšķis
Ne gluži. Tur tā sistēma savādāka.

Murkskis - uz to pašu pusi jau ir, tikai nianses pielāgots katram individuāli atkarībā no ķermeņa tipa, kuņģa skābuma uts.
Man ar akmeņi, veicu tīrīšanu 7.sapni pēc kārtas, aknas attīrītas, pašsajūta uzlabojas bet akmeņi stāv kā stāvējuši.

Zuikis

Sunglass
Pēc kuras metodes veici tīrīšanu?

Jums nav bail, ka akmeņi iesprūdīs? Man ir 2cm žultsakmens.

Saviem bērniem mēs varam atstāt divas lietas - viena no tām ir saknes, otra - spārni.

Murrrkšķis

apvaicājos par eļļu un citrona sulu tādēļ, ka tas ir triks. ja bļodā sajauc citrona sulu un eļļu, drīz tur veidosies pļeckiņas, kas izžūstot sacietē. bez kādas dzeršanas iekšā. iedzerot eļļu ar citrona sulu cilvēka iekšās veidosies tādas pašas pļeckiņas, tās čurāsies ārā, izskatīsies iespaidīgi, un tām nebūs nekāda sakara ar īstajiem akmeņiem žultspūslī. neesmu pati mēģinājusi, bet piekritīsiet, ka tā apmānīt cilvēkus ir jāprot

http://image.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736%2805%2966373-8/fulltext

Zuikis - greipfrūta sula ar eļļu, pirms tam organisma attīrīšana un diēta.
Pūlis - nebaidījos, dikti sastāstīja ka izies nemanot.
Man pilns žults pūlis ar akmeņiem 0,5 - 2 cm.

Mīļās, kādā veidā ar eļļu jūs grasāties "attīrīt" žultspūsli? Ja akurāt eļļu (un citus taukus) nosprostotie žultsceļi, žults nespēj "sašķelt"? Es neesmu lasījusi to gudro grāmatu, un var izrādīties, ka uz tās fona mani biklie ieteikumi par ceļteku vai mežrozīšu augļu uzlējumu šķitīs naivi... Kā arī vispār veit analīzes, lai noskaidrotu "sāļu dabu"..

Murrrkšķis

Sunglass
aknas attīrītas, pašsajūta uzlabojas bet akmeņi stāv kā stāvējuši.

greipfrūta sula ar eļļu, pirms tam organisma attīrīšana un diēta.

organisma attīrīšana ir laba lieta, bet to negaršīgo eļļas dzeršanu, manuprāt, var izlaist

ielikšu garāku citātu par konkrēto triku. http://klab.lv/users/kihelkonna/325485.html#cutid1

......

kāda liela autoritāte nolēma, ka viņu vajag atbrīvot no žultsakmeņiem.

viņam vajadzēja izdzert krūzi eļļas un krūzi citronu sulas. un nākamajā dienā viņš sāka nesāpīgi čurāt ārā zaļas bumbiņas. tās bija golfa bumbas lielumā un to bija daudz. tās bija gaiši zaļas, līdzīgā krāsā kā viņa dzertā olīveļļa. bet autoritāte teica, nē, ko tu, nekāda eļļa, tie ir tavi akmeņi. autors apvaicāja citus, tiem arī bijuši akmeņi viņu dzertās eļļas krāsā. daži savus akmeņus bija gribējuši saglabāt, bet pa nakti tie izžuvuši. un kā tas nākas, ka to akmeņu ir tik daudz, žultspūslī taču nav vieta tādai kaudzei! un kā tik liels akmens var iznākt pa šaurajiem izvadiem?

tālāk stāsts par kādu citu tanti. viņai tiešām bija žultsakmeņi, sonogrāfijā konstatēti, dažus milimetrus lieli. izdētos akmeņus viņa aiznesa uz laboratoriju, kur tika konstatēts, ka tā tiešām ir eļļa. kopā ar skābi un kalciju (kas ir citrona sulā) tā veidoja bumbas. līdzīgas bumbas var dabūt vienkārši virtuvē samaisot eļļu ar citrona sulu. un savus žultsakmeņus konkrētā paciente vēlāk tik un tā dabūja izoperēt. tas bija aprakstīts žurnālā Lancet.

kraukliite

Papildināts 13.01.2015 17:00:

upd

greipfrūtu sula varētu darboties līdzīgi kā citrona sula, abi taču ir citrusaugļi. un mans iepriekš ieliktais links ir no žurnāla Lancet.

izdētie viltus žultsakmeņi tika aiznesti uz laboratoriju. tiem nebija nekā no tā, kam būtu jābūt žultsakmeņos, nekāda holesterola vai bilirubīna (es gan īsti nezinu, no kā tādiem akmeņiem jāsastāv), tiem nebija kristāliskās struktūras, un pamatā tie sastāvēja no taukskābēm.

zemudensroze

Neesmu lasījusi grāmatu, bet laikam tajā grāmatā ir kas līdzīgs, vai tā pati metode

www.eniostudija.lv/?id=134&article=257

Es iejaukšos - man žultspūsli izoperēja 20 gadus atpakaļ (man toreiz bija 23 gadi), tikko Stradiņos bija sākusies laparaskopijas ēra, bet pirms tam es arī biju sastapusies ar nu ļoti līdzīgu akmeņu šķīdināšanas metodi. 20 gadu laikā, kā izrādās, neko jūsu metode nedod - ja process būtu vienkāršs, tad nebūtu kaites un operāciju. Es pati dzīva un ēdu visu - tiesa minimāli lietoju alko, tapēc nezinu, kā pašsajūtu ietekmētu alkohols, ja to lietotu vairāk. Vai smēķētu, piemēram. Ne tik sen Ievas veselībā lasīju interviju par šo tēmu - tagad esot arī medikamenti, bet ne visiem akmeņiem derot, jāiet pie daktera un jāskatās, kādi ir tie akmeņi. Tas nozīmē, ka būtu jāmeklē zinošss speciālists, nevis vietējā poliklīnikā.
Par tām operācijām, pareizāk, tikšanu uz tām gan man izbrīns, nemaz neesot tik viegli tikt, pārsvarā piedāvā maksas variantus. Šo gan nesaprotu, jo, manuprāt, kaite mokoša. Ar tām diētām arī uzmanīgi, jākonsultējas ar ārstu, jo ne katra der.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18279195