Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Žultspūšļa attīrīšana

Zuikis

Es esmu vienu reizi taisījusi, iznāca zaļi un mīksti diezgan padaudz. Nez, amazonē ir ļoti daudz labu atsauksmju par šo metodi no reāliem cilvēkiem, ja palasa pie grāmatas.

Es esmu vienu reizi taisījusi
FA

Nu pag, Ārstnieciskajā uzturā ir 1,5 g.v. tēma, kur Tu veici pamatīgu "sagatavošanos" ar zarnu klizmām un šo pārliecināto ameņizvadi!. Kāpēc tad pa pusotru gadu neturpināji, bet mudini uz to citus???

amazonē ir ļoti daudz labu atsauksmju par šo metodi no reāliem cilvēkiem
... un jūtubē ir pat sastopami stāsti, kā reāli cilvēki izvadījuši no sevis "toksiskus bruņurupučus" un ko tik vēl ne...

Zuikis

Ar kādām vēl metodēm var iztīrīt žultspūsli? (izņemot to kas aprakstīts manis minētajā grāmatā).

Zuikis

Kāds ir mēģinājis šo žultspūšļa attīrīšanas metodi?

Jā, vairākas netodes vispār ir mēģinātas.

Zuikis

ihais
Padalies ar info kā veicās?

Labi veicās, es gan neesmu lasījis to gramatu bet laikam zinu visas metodes.. Labi veicās.. Kas tieši interesē?

Es praktizēju to visu apmēram 6 gadus jau.

Zuikis

ihais
Pastāsti sīkāk kā no akmeņiem var atbrīvoties. Lūdzu.

Es tā kā par efektīgāko uzskatu magnija sulfātu, bet tā nianse ir arī tada ka jāzin cik lieli ir, ja ļoti lieli, tad var nākties šķīdināt nevis vnk dzīt ārā, jo var iesprūst.. Šķidināt var ar biešu sulu, vēļ citām sulām, uzlējumiem..

Bet es dabūju ārā ar magnija sulfātu..nu, būtībā lietojot atkārtoti, nevis 1 reizi, jo holesterīna akmeņi veidojas atkal.

Pluss laikam ir tas ka magnijs strādā ātri un spēcīgi..

mushmire

Izklausās diezgan tumsonīgi. Vispār jau žults izvades sistēmai nav nekāda sakara ar urīna izvadi, anatomiski žults izvade ir savienota ar zarnām. Nesaprotu, kā var izčurāt žultsakmeņus!!! Nierakmeņus vēl varētu, bet ne žultsakmeņus.

Viss, kas notiek - notiek uz labu.

Puikiņš

Lielā māsa

Eņģelītis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18279195