Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Žultspūšļa attīrīšana

Zuikis

Ja ar magniju, tad ar magniju, jā. Tur neko klat nevajag. Ja izvēlas citu metodi, tad citu.

Zuikis

ihais
Kur to magnija sulfātu var dabūt? Es šodien biju vairākās aptiekās. Aptiekās nezina kas tas tāds vispār ir.

Epsom sāls, visi varianti https://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=epsom+s%C4%81ls

Es nezinu, tur starpības jau nekādas nevarētu būt, tikai cenā.

Zuikis

ihais
To ko tu man piedāvā tā sāls ir kosmētikā izmantojama. Tādu dzert nevar.

Papildināts 17.11.2020 00:48:

kristālisks, ūdenī labi šķīstošs pulveris; pieder pie caurejas līdzekļiem. MAGNIJA SULFĀTS (15—30 g kopā ar 1/2—1 glāzi ūdens) lieto akūtas saindēšanās gadījumā, kā arī pirms operācijas, pirms rentgencaurskates, pēc prettārpu līdzekļu lietošanas. Vēders iziet 3—5 st. laikā. Nav ieteicams MAGNIJA SULFĀTS lietot pret hron. aizcietējumu, jo līdz ar zarnu saturu izdalās arī uzturvielas, kas nepaspēj uzsūkties. Nelielā koncentrācijā, kairinot divpadsmitpirkstu zarnas gļotādu, MAGNIJA SULFĀTS reflektoriski izraisa žults izdalīšanos no žultspūšļa. Ievadīts injekciju veidā, MAGNIJA SULFĀTS nomierina, darbojas pret krampjiem un spazmām. To izmanto hipertoniskās slimības un zarnu koliku ārstēšanā, dzemdību sāpju mazināšanai.

Epsom sāls ir tīrs magnija sulfāts, bez jebkādiem piemaisījumiem, un to var dzert, lai gan domāts vannām un ražotajs neiesaka dzert , bet var. Tas ir pārbaudīts. Bet jānem tīru, bez piedevām.

Zuikis

Ar Coca-Cola kāds ir mēģinājis šķidināt žultsakmeņus?

Jūs nebaidāties noindēties, minerālmēslus dzerdami?

Zuikis

Rudā_. Pofig. Galvenais žultsakmeņu nebūs Bet, ja nopietni, tie nav minerālmēsli. Magnija sulfātu lieto kā caurejas līdzekli un to var nopirkt aptiekā.

Zuikis
Galvenā problēma šajā pasākumā nav magnija sulfāts , bet žultsakmeņu lielums- nav bail, ka tie stimulēšanas rezultātā iesprūdīs žultsvadā? Viss atkarīgs no to diametra un žultsvada elastības. Es ar lieliem neriskētu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18279195