Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieku tuvinieki.

ilze99

Diemžēl vai par laimi tas mēdz notikt strauji, mūsu ģimenē pajauna sieviete aizgāja nepilnas nedēļas laikā, pirmdienā sapratām, ka netiekam galā ar maedikamentiem mājās, sakritības rezultātā pati ar savām kājām aizgāja uz paliatīvās aprūpes nodaļu, ceturtdien vēl staigājoša, piektdien guloša, sestdien aizgāja no šīs pasaules.

Avene77

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Avene77

eli25
man jau neviens nav teicis ka viņa mirst... , varbūt es pati hienkārši panikoju...bet kad stājās nodaļā, tad gan pieteica ka apmeklēt nebūs iespējams.

Kurkulis

Avene77
Turies! Tā laikam pašreiz ir visbriesmīgākā sajūta, kad nevari apmeklēt mammu. Es tā mocījos un vevarēju atrast sev vietu, kad mamma ar insultu bija slimnīcā, paralizēta, nerunājoša.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Avene77

Kurkulis
trakākais ir tas ka nevar pat piezvanīt, viņa vienkārši neceļ. Nu jau pat nemēģinu zvanīt, tikai skatos 10x dienā whatsup, nav bijusi tur kopš pēdējās mūsu sarunas otrdien...

Papildināts 11.04.2021 22:52:

Kurkulis
kā mammai, atkopās pēc insulta?

Kurkulis

Nē, mamma pēc tam drīz aizgāja, tam jau esmu puslīdz tikusi pāri, bet man burtiski sirds sažņaudzās, lasot, kā netiec pie mammas un nevari pat pa telefonu ar viņu parunāt. Turies, saulīt!

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

pumpurīte

Sveikas. Lasu kā jums iet. Biju jau rakstījusi, ka man tētim atklāja galvā vēzi. Par vizītēm. Parunājat ar ārstiem. Man mamma tikai slimnīcā uz palātu, tikai jāuztaisa covid analīzes. Derīgas 72 stundas. Un tika iekšā palātā. Mēģini parunāt ar dakteriem. Mums gan sākumā neļava nodaļā. Zvanīju slimnīcas galvenajam ārstam un izrādījās, ka viss ir iespējams.

Avene77

Vakar mamma palēnām izdzisa kā svecīte, dakteris teica, mierigi un bez mokām...

Avene77
Bezgala skumji, ka nebija dota iespēja pavadīt pēdējos mirkļus kopā. Mierini sevi( bet maz jau tas palīdzēs), ka mammīte aizgāja neciešot sāpes un nemokoties.

Avene77

Ļoti žēl.. Līdzjūtība!

Avene77 līdzjūtība Tev. ( tieši kā mana mammīte - aizmiga.... . Tas bija mans tā brīža mierinājums, ka bez sāpēm un lielām mokām)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18280377