Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieku tuvinieki.

ilze99

Cucamonga

sapnīgā
Ķīmijas ir dažādas. Ir arī tādas, pēc kuram mati ārā nekrīt un ir "zvēra" apetīte. Veic retāk. Citādāks protokols. Es nezinu pēc kādiem kritērijiem izvēlas. Kolēģei pirms gadiem 8 taisīja.

He-he-he

Meitenes, vai dakteris Sosārs šobrīd kaut kur pieņem? Mājas lapā ir info par vienu pieņemšanas stundu nedēļā slimnīcā, bet tas neatbilst patiesībai. Jo sazvanot slimnīcu, atbildēja, ka nepieņemot. Caur meklētāju arī neko neatradu...

Avene77

Jayms
ambulatori nepieņem vairs nekur. Man viņu izdevās tikai noķert slimnīcā zvanot no rita ap 9,00 uz paliatīvo nodaļu.

Emilija92

Nekad nebūtu domājusi, ka vēzis skars manu ğimeni.

Tētim atklāja novēloti, metastāzes jau galvā, plaušā, nierē. Tētis ir loti vājš, knapi ēd, noguris. Ārsti cerības nedod.

Dzīvoju uk, braukšu ciemos, bet nezinu ko gaidīt, kā palīdzēt, ko teikt, ko neteikt. Godīgi ir bail.

Emilija92
Ja tētis knapi ēd, diemžēl, laika vairs nav daudz, nevelc garumā ar braukšanu.

Armadetta

Meitenes! Kur dabūt aprūpētāju pārsvarā gulošam? Klāt demence. Vēzis ar metastāzēm kaulos. Paliatīvā aprūpe jāgaida divas nedēļas. Vai vispār tik smagu cilvēku ņems pretī?

sapnīgā

Sveikas!Nemācēšu dot padomus uz pēdējiem jautājumiem,jo pati ar savu mammu esmu tikai ceļa sākumā.

Atskaitos,ka mammai dod preparātu Votrient.Mati nekrīt ārā,bet ir ļoti nepatīkams un bīstams blakusefekts-ļoti augsts asinsspiediens,pat līdz 180.Ir vēl šādas tādes blaknes-slikta dūša,drebuļi stundu pēc zālēm,reizēm aizsmok balss,izmainīta garša un vispār ļoti slikta apetīte.Bet tas viss nav nekas ārkārtējs,tas ir aprakstīts zāļu instrukcijā kā biežas blanes.Ķīmijterapeite saka,ka viņai ir pacienti,kas šīs zāles dzer jau 8-9 gadus.

Pie algologa bijām par maksu.Sāpju terapija pagaidām sakārtota.Ja nebūtu visas tās Votrient blaknes,tad varētu pat teikt,ka mamma jūtās salīdzinoši labi.

Avene77

Armadetta
paliatīvajā protams ņems pretī smagu - tam jau paliatīvā domāta

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pumpurīte

Emilija92 man tētis nu jau šodien ir mēnesis kā aizgāja dēļ vēža galvā. Burtiski 3 mēn, pa vidam bija operācija, arī strauja atlabšana un pēkšņi neēda, daudz gulēja, koma un trešajā dienā viss... izdzisa...
Es paspēju aizbraukt atvadīties, māsa brauca nākamajā dienā un bija jau aizgājis... tapēc steidzies, ja vēlies redzēt.

Papildināts 30.06.2021 19:05:

Turies!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18280377