Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieku tuvinieki.

ilze99

Labvakar,vai Labrīt! Neguļas! Man tētim atklāja 2 audzējus,24.08 op urīnpūšla audzēju,bet paliek prostatas,kur ir cirkšņos jau metastāzes,dakt vēl nesaka kura stadija,zinās pēc op tikai! Šobrīd staigā ar katetru! Ļoti spēcīgs tētis man ir,nekad nesūdzēsies,turēsies,bet cik ilgi....jūnija palika 70g

Prostatas ir ļoti ielaists,grūti.

Papildināts 15.08.2023 04:10:

Vai prostatas vēzis cilvēku ātri nomoka?

LasmaK

Turaties abi. Stadijai īsti nav nozīmes, svarīgi ir saprast ko var izdarīt, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu veselību un maksimāli iespējamu labu pašsajūtu. Runā ar ārstējošo ārstu un ģimenes ārstu. Ja iespējams, pameklē tā saukto otro viedokli no kāda cita onkologa.

Slimības progresēšana lielā mērā ir atkarīga ne tikai no ārstēšanas, bet arī paša cilvēka vēlmes cīnītie sun dzīvot.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Tur tā lieta,ka pateica tetis,tikai šo op un viss! Diemžēl man viņš ir tāds,bet varbūt,ceru ka pārdomās! Pats nesūdzās,kaut redzu ka sāp,bet ciešās,staigāt grūti! Pēc op cik saprotu jāgaida rezultāti,ko darīs ar prostatu

Kerry
Drīkst jautāt,kā Jums noteica diagnozi,pēc kā?

Man tetim ir atklāti 2 audzēji,24.08 ņems āra urīnp audzēju,tad domās par prost,tā ir 2 vai 3 kulaku lielumā,ir iegurņos metastāzes,limf palielināti...

Leila.

LasmaK
Es jau laikam kaut kur tev šo rakstīju. Mans tētis dzīvo jau 25 gadus ar šādu diagnozi. 50 gados viņam bija 1x. Pēc 20 gadiem vēzis atgriezās vēl 2orgānos. Šogad jau būs piektais gads kopš ir sagraizīts, ceļo, sporto (protams, savās iespēju robežās), aktīvi pavada brīvo laiku. Nesen bija uz pārbaudi un pašlaik viss ir ok.

Papildināts 15.08.2023 16:11:

Manam tētim izņēma arī vienu nieri.

Leila.
Man noteikti nē,jo es tik naktī reģistrējos,bet Paldies par Tavu atbildi! Redzam ka tētim ir gruti,paliek bik plānāks,bet ceru vēl ilgi ilgi būsim kopā

Leila.

LasmaK
Pēc operācijas, ja viss būs sekmīgi, paliks labāk.

Sančo

Diemžēl mana tēta zemes gaitas uz šīs zemes ir beigušās. Drīz bēres

Dabūjām valsts kompensētos drinkus, bet diemžēl nenoderēja. Tie atnāca pa dienu un vēlā vakarā tētis aizgāja.... Visus dzērienus, kurus saņēmām no valsts, atdevu vietējās plaušu nodaļai ar dakteres akceptu, teica, ka noderēs kādam citam. Tētis aizgāja slimnīcā, jo mājās skābekļa koncentrators vairs nelīdzēja.

Sančo

Lai tētim tajā saulē gaiši!

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Sančo

pece
Mīļš paldies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18280377