Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieku tuvinieki.

ilze99

Delafesta

Sančo
Līdzjūtību....

Sančo

Delafesta
Paldies.
Ir dīvainas sajūtas, gan grūti, gan viegli tai pašā reizē. Grūti, jo tēta vairs nav, nevarēs parunāties, bet viegli, jo nemokās, nekampj pēc gaisa malka....
Tiik ātri viss notikās - 3 mēneši kopš parādījās nogurums. Cik tā cilvēka dzīve tomēr ir trausla, te ir cilvēks un te viņa nav.

Man teti izoperēja,izņēma urīnp audzēju,nedēļu gulēja slimnīcā,bet ir jau mājas! Diemžēl bez katetra nevar

Maricuja

Mans tētis ar šo drausmīgo slimību cīnījās 3 gadus. Diemžēl vienā brīdī analīzēs audzēja cipari strauji auga . Atlika tikai nosaktīties. Jo ķīmija nelodzēja . Šķiet ,ka pat veicināja visu .Vai kādam tā ir bijis ? Ka ķīmijas laikā strauji aug psa ?

Gemma

Ja ķīmija nelīdz, tad strauji aug tie rādītāji, jo audzējs aug. Ja zinātu, ka nelīdzēs, tad nelietotu, cilvēks kādu laiku justos labāk un, var jau būt, ka organisms ilgāk cīņu ar audzēju izturētu. Bet lielākoties to nav iespējams noteikt, līdzēs vai ne. Un, tā kā ķīmija bieži palīdz, pat pilnībā nogalina vēža šūnas, cilvēks tiešām izveseļojas, kā lai nemēģina? Jo bez ķīmijas rezultāts zināms. Ar nav.

Maricuja

Dīvaini ir tas ,ka pirms ķīmijas bija salīdzinoši labi rādītāji . Mazliet auga . Es vainoju ķīmiju visā nelaimē ,jo tad sāka augt griezdamies

Papildināts 26.10.2023 15:58:

Bet jā ,neko jau nevar zināt kā būs. Ja nebūtu pamēģinājuši atkal šaustītu sevi ,ka neņēmām ķīmiju .

ina32

Lasot par pretsāpju plāksteriem uzduros šai lapai. Vīram ārsts pret sāpēm sāka līmet Dolforin plāksterus , sākumā sava praksē uzlika 2 reizes 25 mg plāksteri , tad bija it kā ok. Bet par cik palidzēja , tad mājas nez kapec izrakstija 50 mg , no tiem it kā palika pat slikti. Sākās vemšanas , sajūta kā slimam.Saprotu , ka šos plāksterus līmē vēža slimniekiem. Vīrs sākumā pat uzstāja , ka slikti nav no plākstera ( ka tik nesāpot), ka vīruss un tā. Šodien pats norāva to plāksteri. Vemšana nav bijusi. Vai no pārāk lielas devas var būt vemšana?

Piebildīšu , ka vēža diagnoze nav ( nu vismaz pagaidām ) , ir vispārējas sāpes no muguras. Magnetiskā rezonanse paradija plaisas mugurkaulā , kur iespiesti nervi , tapēc sāp visur. Vecums- tūlit būs 52 gadi. Bet nu sajūta man , ka nav labi. Viņš , ka jau vīrietis , daudz nestasta par savām sajūtām. Pirms tam dzēra vienas zāles , kas līdzeja nervu sāpēm ( Lyrica). Bet nu nez kapēc izdomaja , ka vajag tos plāksterus.

Asins analizes pagaidām rāda tik paaugstinatus ALAT un ASAT ( 75 un 72) , pārejais viss it kā normali.

Papildināts 19.11.2023 18:28:

Zinu , ka ilgstoši lieto pretsāpju zāles , kas noperkamas aptiekā bez receptes. Tas vārētu būt sabeidzis viņam kuņģi , jo kādreiz dzīvē ir bijusi kuņģa čula.

Es vienkārši esmu satraukusies un nezinu ko domāt. Kur rast atblastu. Ir aizdomas , ka slikti ar aizkuņģi , kuņģi. Pie ārsta tiks tikai nākamās nedeļas beigās.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

ina32
Atver zāļu lietošanas pamācību, ja nav iepakojuma, ieguglē zāļu valsts aģentūras lapā atradīsi zāļu lietošanas aprakstu. Tur minēts:

Blakusparādības - ļoti bieži (var ietekmēt vairāk nekā 1 no 10 cilvēkiem):
− Slikta dūša, vemšana, aizcietējums
− Miegainības sajūta (somnolence)
− Reiboņa sajūta
− Galvassāpes

ASAT un ALAT norāda uz aknu rādītājiem, kas var palielināties, jo medikametu lietošana ne reti rada lielu slodzi aknām.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Delafesta

Statistikai piemetīšu. No atklāta plaušu vēža 2b. stadijas līdz x stundai,pagāja precīzi 10 mēneši.

Labdien! Lūdzu neņemiet ļaunā, ka te ienācu. Esmu RSU psiholoģijas studente Līga Vasara-Brakmane un adaptēju (tulkoju un pielāgoju) latviešu valodā neformālo aprūpētāju dzīves kvalitātes aptauju. Tāpēc būtu pateicīga par 5-7 minūtēm Jūsu laika, daloties savā pieredzē par dažādiem dzīves aspektiem cilvēkiem, kas aprūpē savus tuviniekus.

https://forms.gle/JVqQh5qNm1PcvFzd9

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18280377