Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieku tuvinieki.

ilze99

Tranquility

cikenpops
Nezinu, vai tas vēl ir aktuāli (ja paliatīvā jau sarunāta), bet šādu pakalpojumu sniedz arī privātā klīnika Ādažos.

Kā jau privātā - pa maksu, bet ar cerību, ka uz zālēm (pretsāpju un citām) netaupīs. Mūsu gadījumā šis pakalpojums bija nepieciešams tikai 2 dienas....

cikenpops
Prasiet ģimenes ārstam morfiju!!! Ja neraksta, nepadodieties un piedraudiet ar Veselības inspekciju - pret šito viņiem ir kaut cik respekts.

Love will find a way.

cikenpops
Mana pieredze gan ir nu jau dažus gadus veca. Vismaz tolaik ģimenes ārstiem bija priekšraksti, kuri jāievēro pie atsāpinošo līdzekļu izrakstīšanas un kāda ir kārtība devas palielināšanai/mainīšanai. Diemžēl tajā nebija ātra risinājuma. Ātrāks risinājums tikt pie sāpju daktera, kurš tad piemeklē kombinācijas un devas, un tad seko rekomendācijas ģimenes dokam, ko tas ievēro.

Paliatīvā aprūpe nav slikts risinājums, vismaz tolaik gaiļezerā tiešām bija ļoti laba attieksme un forši dakteri, sāpju problēma tika kontrolēta un novērsta.

Turaties!

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

ronits

Vakar uzzināju, ka mammai ir kuņģa vēzis. Tik nevaru atrast, kur cilvēki čata veidā pļàpà par šo. Varbūt kāds var ieteikt.

Sadzīvot ar tuva cilvēka slimību ir ļoti smagi un grūti. Vēl smagāk, ja šo cīņu zaudē.
Pirms vairāk kā 5 gadiem zaudējām omīti, kura pati jau bija vainīga - ielaida krūts vēzi. Kā viņa man teica Viņa zināja, bet baidījās to dzirdēt no ārstiem. Cīnījāmies mēs visi kopā. Es katru dienu braucu pie viņas uz slimnīcu atvest mīļākās konfektes un svaigākos laikrakstus. Viņa katru reizi teica, ka pati vainīga un uzpasēja visus radus, lai laikus vēršas pie ārsta. Un tad viņa izdzisa. 2 nedēļas pirms manām kāzām. Gribējām jau visu atcelt, bet viens no viņas pēdējiem lūgumiem bija, lai mēs neko neatceļam. Omīte bija VISSUPERĪGĀKĀ!
Mēs šo cīņu zaudējām, bet mēs darījām visu iespējamo, lai omīte justos labi. Gan medicīniskā ziņā, gan no radiņu puses. Atbalsts un mīļi vārdi no tuviniekiem citreiz ir daudz svarīgāki kā zāles.
Nezinu, laikam tas ir jāpieņem kā daļa no dzīves, ka ar kuru katru no mums var tā notikt.

Ronits
Vari nākt uz mūsu rozā lentītes lapu, mēs gan tur vairāk ar krūts vēzi un pašas, ne tuvinieki, bet nevienu prom nedzenam un , morāli atbalstam un , ja varam padalamies pieredzē par ārstēšanu , sadzīvošanu ar slimību u.t.t.

milawka-kris

Sveikas.
Man slimo ar vēzi vīramāte jau 1.5 gadu. Pēdējie mēneši ir pavisam traķi. Atmiņas zudums,depresija,raudāšana un onkoloģiju ar ķīmijterapiju vairs ārsti neārstēs. Atliek vien gaidīt un kārtot pa slimnīcām,jo mājas aprūpe ar nu jau garīgi slimu cilvēku nav iespējama,mājās divi mazi bērni. Katru dienu stress gan man,gan vīram. Tikai ārsti,zāles un slimbīcas un vīramātes mokas. Emocionāli ir ļoti grūti-ienaidniekam nenovēlētu neko tādu pārdzīvot

milawka-kris

Es arī saskaros ar šo savā ģimenē, bet tīri emocionāli sākumā bija grūtāk, kad tu redzi, ka civēks dikti grib dzīvot, cer, ka dzīvos, kaļ plānus, bet reāli tu ZINI, ka paliek tikai sliktāk, jo dakteri vairs nekķadu ārstēšanu nepiedāvā ..tagad kopš liek pretsāpju plāksterus, tad saprašana brīžiem aizpeld, emocionāli ir pat vieglāk, ka cilvēks vairs nedomā, necer, neraud... tikai guļ un guļ ...eh...bet slimnīcā jau neņem pēdējā stadijā, tad tikai Gaiļezera paliatīvajā nodaļā ja tur var tikt iekšā...

milawka-kris

Vīramātei arī liek plāksterus,bet viņa tikai raud ka neko neatcerās un zvana pa 100 reizēm dienā un tu kā papagailis atkārto. Jā,palīdzēt vairs nespēj,emocionāli ļoti grūti. Jā,slimnīcās grūti iekārtot

Labdien visiem,aro manai mammai ir atklājuši vēzi...pašlail viņa jau cīnas 1.5.g iet uz ķīmijam,pēdēja apmeklējuma feica ka ķīmijas vajrs nebūs.Tagaf izrakstīja zāles un ks pēdrja pārbaude rāda ka šī slimībaPašlaik viaņa staiga pati,or saprašanā-bet ir brzdpēks,maz ēd,tievē... virzās uz priekšu....arī uz citiem orgāniem.Cik tas neizklausītos dīvaini bet gribētos jau laikus uzzināt par poliatīvu nodaļu gan Gaiļezera gan Ādažos.Cik sapratu ka vajag stāties rindā laicīgi-to var izdarīt arao ģomenes ālocekļi bez pacienta,un cik sapratu tad tir tikai 7.dienas.Pastastiet lūdzu sīkāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18280377