Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieku tuvinieki.

ilze99

Tranquility

Nikola1984
Ļoti žēl, ka arī jūs šī nelaime piemeklējusi
Ādažos tikām 1 dienas laikā, paši atbrauca pakaļ. Maksa ir 30eur dienā, ja nemaldos.

Skaidrs.Varbūt izklausīsies muļķīgi,jo man šī lieta galīgi sveša.Poliatīva nodaļā viņiem tur pretsapju dod-piemēram morfiju@?Ģimebes ārsts kad es prasīju teica ka māsiņa no mūsu poliklīnikad aro brauc un liek sto sistēmu....aīsti nesaprotu starpību....Tagad interesējos lai būtu sagatavota un informēta,lai zinātu ka rīkoties.Jīs par gaiļezeru arī kaut ko zināt!?Ka saucās tā slimnīca Ādažos!?Kurā brīdi ir kāved uz poliatīvu....man ir tik daudz jautājumu...Paldies dievam mamma vēl turās bet cik ilgi tad būs nav zināms.Dzīvo ar tēvu un jūtami pilna ar ļaunumu un dusmām ko izgāž uz tēvu.....Atvainojiet vienkārši galva haoss.....

Papildināts 16.01.2017 11:04:

Skaidrs.Varbūt izklausīsies muļķīgi,jo man šī lieta galīgi sveša.Poliatīva nodaļā viņiem tur pretsapju dod-piemēram morfiju@?Ģimebes ārsts kad es prasīju teica ka māsiņa no mūsu poliklīnikad aro brauc un liek sto sistēmu....aīsti nesaprotu starpību....Tagad interesējos lai būtu sagatavota un informēta,lai zinātu ka rīkoties.Jīs par gaiļezeru arī kaut ko zināt!?Ka saucās tā slimnīca Ādažos!?Kurā brīdi ir kāved uz poliatīvu....man ir tik daudz jautājumu...Paldies dievam mamma vēl turās bet cik ilgi tad būs nav zināms.Dzīvo ar tēvu un jūtami pilna ar ļaunumu un dusmām ko izgāž uz tēvu.....Atvainojiet vienkārši galva haoss.....

Tranquility

Haoss galvā šajā situācijā ir tikai normāli...

Mums bija tā, ka ģimenes ārsts bija izrakstījis tramadolu, bet īsti nebija vajadzības... mamma arvien vairāk atteicās ēst, dzert, un tad jau vairs no gultas necēlās. Tad arī zvanījām uz Ādažiem, viņi aizveda, lika sistēmas, deva zāles. 2 dienu laikā viss beidzās...

Papildināts 16.01.2017 11:13:

http://cilveks-sia-paliativas-aprupes-nodala.infolapa.zl.lv

Skaidrs,paldies par info.

Loc ir rinda, bez maksas var uzkavēties 7dienas pēc tam šķiet 24€ vai 27€ vairs neatceros. Pārsvarā visiem stiprajiem pretsāpju līdzekļiem ir blakus efekts miegs, bet diemžēl ir arī tā, kad pat vairs nekas, pilnīgi nekas nepalīdz pret sāpēm. Izturību Jums visām. Mēs savu cīņu zaudējām pēc 2gadiem un 2 mēnešiem.

Papildināts 17.01.2017 11:58:

Slimnieka psiholoģiskam atbalstam iesaku Dzīvības koku, gan viņu rīkotās nometnes. Un ja pacients guļ Loc viņam ir pieejams bez maksas psihologa konsultācijas, šķiet no tā paša Dzīvības koka, tikai nezinu kāpēc slimnīcā par to nesaka.

Labvakar. Ienacu parunaties. Mana tuva darba kolege un draudzene slimo ar kruts vezi un nu jau ir ari metastazes kaulos. Vina sobrid ir 49 gadus veca. Mums kolektivs labs - censas viens otru stutet (neskatoties uz to, ka kolege ir no Kijevas, es no Latvijas, citi no Vacijas u.t.t.). Nupat saprotu ka netieku vairs ar savam emocijam gala. Kolege lieto antidepresantus, bet acimredzot slimibas iespaida ir loti gruti tikt ar komunikaciju gala. Vina megina vienmer panakt savu, jo tie ir pedejie Ziemassvetki, pedeja dzimsanas diena, pedejais Jaunais gads u.t.t. gandriz vienmer saku ja, bet ja tomer nesanak, tad ir punki un asaras. Protams man vinas zel, mums ir kopiga pagatne ex PSRS, vina patiesam ir labs cilveks, bet es neesmu gatava izlikties un vienmer piekrist visam, ko vina saka un dara. un pec tam justies ka egoistiska neliete, jo..... Vinai ir loti sarezgitas partnerattiecibas, slimibas del vina jau 2 gadus nevar stradat un tagad tam visam palenam pievienojas sapes, bet vina nelieto pietiekami pretsapju medikamentus kautkadu savu apsverumu del. Ka rikoties, ja esmu gatava atbalstit, bet vienlaicigi neesmu gatava "izkust" vinas slimiba? Ka nospraust robezas? Agrak biezi gajam brokastot, staigat, ari ciemojamies, tagad tas viss klust patiesam sarezgiti. Ar to es domaju- tas ir labi domats, bet beigas sanak ka mana funkcija ir kluset, piekrist un mat ar galvu. Piedodiet par jucekligo stastu.

Ulrike
Man gāja līdzīgi, vienīgi laikam savādāk bija tas , kad slimais cilvēciņš cerēja(vismaz visiem tā stāstija ) kad viss būs labi un izveseļosies, bet es skatijos un sapratu kad diemžēl tā nebūs. Bij asasras, mūsu sarunās, pārdzīvojumi, pat brīžiem negribēju satikties, jo man bija smagi, smagi sēdēt skatīties uz to visu. Kopā spriedām par vēl nez kādām ārstēšanas iespējām par kosmiskām summām, negribējās sagraut kaut 0,00001% brīnuma iespēju. Biju arī pedējais cilvēks slimnīcā , kurš bij pie viņas un pēc 5h kad aizbraucu viņa naktī aizgāja. Slimnīcā uzrāvos uz dežūrārstu un viņš tiešā tekstā man pateica , kad tas ir viss, max diena, divas. Galvenais ir nepamest šos cilvēkus, jo ļoooooti daudzi atstāj novārtā, ar domu ko es tur iešu un klausīšos vienu un to pašu. Viņi paliek vieni un pamesti, jo kam darbs kam ğimene, nav jau laiks, arī ja saka kad slikti viņai varbūt aizbrauc attriec , bet vakar viņai ar bij slikti...... un cilvēks aiziet... aiziet ...un tad visiem puņķi un asaras vaidēšanas kad redz nepaguva nepaspēja. Bet laikam jau viss labākais ir vienkārši klusēt māt ar galvu un piekrist , un pats galvenais būt kopā, atmest savus principus , lai arī cik smagi.

ilze99
Palasiju, padomaju. Es jau negribu no vinas atteikties un pamest un tik daudz cik mes (es te domaju ari citus kolegus, ne tikai sevi) esam atbalstijusi ne katrs rada gabals atbalstis, ari virietis ar ko vina ir kopa ne. Un par to vaidesanu pec tam - tas ir tikpat dumji ka aizbildinasanas ar darbu, gimeni u.t.t. Bet par to kopa busanu un principu atmesanu.... Patiesiba nav jau nekadu principu, ir vienkarsi velme saglabat skaidru skatu un sniegt atbalstu vienlaicigi nesagraujot sevi. Protams tas ir savadak, ja tas ir tuvs gimenes loceklis. Ja ir bijusas savadakas attiecibas pirms tam. Nezinu, domasu talak.

Ka jau iepriekš mineju ari mana mamma mokas,paliek tikai sliktāk,ka jau saka izteikt ka nes ka gimebe varejan jau noskaidrot par eitanaciju....jo vina teica ka ir gatava ram,apnika gaidit un mocities....bet ta ir milziga nauda cik noprotu ap 10000 varetu but,spriežot pec raksta,kur vaca līdzekļus tam virietim

Man mamma gribeja dzivot. Lai kaut ka uzturetu vinu pie mozuma (cik nu tas iespejams dziestosam cilvekam, kuram metastazes pilnas aknas), iestastiju, ka esmu atvedusi no Krievijas brinumlidzekli, ampulas, kas jasprice reizi nedela, kas apkaro launas veza shunas.
Mamma ar so dzivoja no nedelas uz nedelu.. Cerot un ticot, ka vina arstejas.
Pec nepilna menesa so brinumampulu vieta vinai spricejam jau morfiju. Nedelas laika mamma aizgaja.

Varbut ir dazreiz verts cilvekam dot kaut kadu, kaut manigu, ceribu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18280377