Tomāti & paprika & ķirbji & gurķi 2015

Sandrusha

Slēdza Sandrusha: "Sagaidījām 2016. gadu un jauna tēma atvērta!!! :)".
Sandrusha

Sveiciens visiem dārza darbu un tā sniegto augļu mīļotājiem Jaunajā Kazas/Aitas gadā, kas jau 2015. pēc skaita!

īpaši šogad, lai dabas māte un laika apstākļi mums vēlīgi, lai izdodas iecerētais un viss aug griezdamies, lai nejaukie mošķi un slimības dārziem iet ar līkumu!!!

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Lai sarunas raisās!

Esmu sākusi sēklu inventarizāciju un vēlāk nekā citus gadus top jaunās sezonas sēklu saraksts. Pēc pagājušā gada ir vairākas pārdomas par to, ko vajag un ko nevajag...

Just keep smiling!

Visiem sabučājieni jaunajā gadā)

Zalie ikskisi jau niez

zemeņbērnu māmiņa

Cilveeks

Gribēju uz svētkiem sevi iepriecināt, iegādājos sēklas no premier_seeds_direct, tad nu ja kāda vēlās varu padalīties ar šādām sēklām:

Kīrbji - SPAGHETTI SQUASH un CROWN PRINCE SQUASH.

Tomāti - GARDEN PEACH un PINEAPPLE.

Vispār baiigi naivi ceru, ka vētra mums ies secen vai vismaz nebūs tik spēcīga, baigi negribās iesākt pavasara dārza darbus ar jaunu siltumnīcu taisīšanu.

Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts./Karlsons/

За безсонные ночи,
За душевные муки,
Нашим детям за нас
Отомстят наши внуки!

Nu jā, man radiem ģimenes māja sabruka iepriekšējā vētrā, ceru,ka šoreiz nebūs tik traki)

klēra

Zalie ikskisi jau niez
+1

Man šogad doma no ebeja dažas ķirbju šķirnes pasūtīt, kuras šeit neatrodu. Laikam jau jāsāk lēnam skatīties jo kamēr no Amerikas atnāks. Atradu vienu tirgotaju, kam ir visas tās seklas ko vēlos, bet tagad bik raustos. Lielajiem iepakojumie rakstīts, ka nav GMO, bet mazajos, kur pa 5-10 sēklām, kas man ir otimālais daudzums, šitas nav pieminēts. Saklausījos vienu raidījumu par ĢMO , ka Amerikā ļoti daudz kas ir ģenētiski modificēts, un nu man bik paranoja piemetās Cik droši ir sūtīt, varbūt kādam ir pieredze?

sofačka

Cilveeks
mums apmēram tā arī sanāca. piektdiena pa dienu siltumnīca sabruka skaitā, labā, foršā siltumnīca bija krāteris ar saliektiem metāliem, plēve pie zemes, īsta bēduleja noraudājos pamatīgi, bet vakar mums neticamā kārtā izdevās visu pacelt un lielāko daļu visu metālu iztaisnot vēl jau būs jāpiestrādā pie siltumnīcas uz pavasara pusi, bet,.... vismaz ies secen jaunas iegāde šogad tad jau redzēs. Vīram jau plāns, ko kur pasūt'ti, lai detaļas var nomainīt (vienā stīrū lielāka skāde, daži metāli būtu jānomaina) Okeij nebūs vairs tik skaista, kā bija, bet vakar asariņas nožāvējās

bet mācība ir. arī 7 no rīta nav nekāds attaisnojums slinkumam un jāskrien pasktīt, kas ar sniegu uz tās siltumnīcas ir

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

Sveiki visiem. Laimīgu Jauno gadu

Pagājušo gadu, kad atgriezos no Anglijas ļoti ieinteresēja tā lietā kā tomātu audzēšana, tāpēc tas tika veiksmīgi īstenots, un plāni uz šo gadu jau lēnām arī tiek īstenoti. Sameklētas jau kastītes stādu audzēšanai, ir zināms siltumnīcas makets, atrisināta ūdens piegāde, lai aku karstajā laikā neizsūc sausu un jau iegādātas sēkliņas.

Šogad no rudenī un ziemā tika izpētītas un iegādātas šķirnes un mēģināšu audzēt, Kosmonauts Volkovs, Marmande, Družba, Soldacki, Black from Tula, Crnkovic Yugoslavian, Iļja Muromets, Добрыня Никитич, Moskvičs, Creme Brulee, Pork Chop, Large Barred Boar, Brave General, Dester, Jūrmala, Coustralee, Red Cherry, Yellow Pearsheaped.

Papildināts 11.01.2015 18:15:

Starp citu atceros no savas bērnības un vecvecmammas - priekšzīmīgas dārznieces tādas šķirnes kā Dombello un Karlsons, Rīgas lielais, Cēsu agrais. Vai kāds ir manījis sēklu veikalos sēklas šiem tomātiem, jo internetā un arī sēklu veikalos neesmu viņas redzējis.....

G.K.I.

Man veca gada tema teica, ka. Astrahanjas arbuzs nav shkjirne. Vienu gada es Ebay nopirku tieshi Astrakhanski arbuzu. Shogad vairs ta pardeveja nav. Bet beigas atradu Ebay vienu citu, kas suta no Ukrainas sho arbuzu, un vienu no ASV, bet uz Eiropu nesuta. gribejas jau vairakas shi arbuza seklas, lai rezultats butu droshs. Shie arbuzi izaug lieli un ljoooti saldi.

Papildināts 11.01.2015 18:30:

Man veca gada tema teica, ka. Astrahanjas arbuzs nav shkjirne. Vienu gada es Ebay nopirku tieshi Astrakhanski arbuzu. Shogad vairs ta pardeveja nav. Bet beigas atradu Ebay vienu citu, kas suta no Ukrainas sho arbuzu, un vienu no ASV, bet uz Eiropu nesuta. gribejas jau vairakas shi arbuza seklas, lai rezultats butu droshs. Shie arbuzi izaug lieli un ljoooti saldi.

Papildināts 11.01.2015 18:34:

Starp citu, Etsy var atrast seklas.no visam pasaules malam, ja nav bail no sveshu darzu.seklam.... Es sutiju no viena amerikanja, bio un ne GMO.seklas. noskatiju ari vienu griekjieti. tur gar atrast daudz origjinalu seklu gan darzenjiem, gan augkiem, gan pukjem. tikai jaskatas uz selleri, lai nav kads kreisais, kursh seklas ieperk Aliexpress, bet pec seklu aprakstiem var ljoti atri saprast, kzs ir kas.

Variet lūdzu ieteikt kādu labu aveņu tomātu šķirni?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18281085