Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

gribas dejot

Soundline

Kur iesakat macities dejot?Gribas moderno jazz vai klasiku (baletu),patiktos,protams,salsu,visas modernas dejas,tango,bet nav para.Tatad vajag solo dejas.Ne parak laba zinja ir ta,ka man vairs nav 30,bet tuvu 40.Bet dejot gribas.Un ir iepriekseja pieredze (sena gan),kuru varetu atjaunot.Ir kada jauka pieredze?

rabarbere

Soundline
Latino dejas (salsu, bačatu u.c.) mierīgi vari iet mācīties bez pāra. Tur lielāka daļa iet pa vienam, nodarbību laikā partneri tiek mainīti, lai labāk iemācītos dejot ar dažādiem partneriem. Man ir 40+ un pirms pāris gadiem ilgu laiku apmeklēju gan nodarbības, gan ballītes. Atmosfēra tur ļoti forša, sirsnīga. Iesaku.

Deizy

Rīgā izvēle milzīga, ārpus Rīgas, - kā paveicas.

Rabarbere pareizi saka par pāra lietām, bet, protams, patstāvīga deju partnera esamība tomēr ir ļoti jauka lieta, kaut arī nodarbībās mainās.

Tas, kas man pēdējā laikā liekas ļoti forši, ka ir iespēja atsevišķas dejas mācīties pie "etniskajiem' pasniedzējiem, - gan pastāvīgie kursi, gan viespasniedzēji semināros. Manā jaunībā par to varēja tikai sapņot.

Ieej salsariga.lv, tur ir visa aktuālā info par skolām, kursiem, notikumiem. Bieži ir piedāvājumi atnākt uz izmēģinājuma nodarbību, neslēdzot nekādas saistības. Pamēģini, patīk, turpini, nepatīk, ej citur.

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Hei.. Vakar tieši pirmo reizi biju vienā interesantā nodarbībā!Visādus stilus pasniedz un Rīgas centrā!Spiķiera ielā 5.Centrālā tirgus rajonā kur trolejbusam galapunkts un vakarskola aptuveni.. Un kā reiz tur skaitās dejas dāmām dažādiem vecumiem!Man patika.Iesildīšanās airobikas stilā tad bik modernāk zumba mambo roks čigānu deja vēderdeja.Man patika ka vienā nodarbībā baigā dažādība un interesanti!iesaku.. atradīšu sludinājumu iekopēšu

Paldies,meitenes!

lapssa

Soundline
Ja kaut ko atrodi un izlem iet, tad labpr'at piebiedrotos. Dikti grūti pirmoreiz vienai uz tādu pasākumu aiziet.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

Nāciet un izmēģiniet to ko es jums ieliku!Tur pirmā reize ir bez maksas un tad jau arī sapratīsiet vai iepatīkās un nāksiet tālāk vai arī nepatiks un nebūsiet pat samaksājušas.Man iepatikās un es eju

bumbucis2,

Es ar pieteicos Iesu riitdien uz plkst. 19.00, cik noprotu, tad ir Zumba. A no 20.00 liidz 21.00 ir vēderdejas. Visu peec kaartas.

Papildināts 16.02.2015 12:26:

Un tresdien aiziesu uz probu, uz Elmirashow, plkst. 16.00

https://www.ss.lv/msg/lv/work/courses-education/dances/other/egnki.html

Ja kāda grib pievienoties, uzsitiet man CP. Kopaa tomeer jautraak.

KOBLENZ

Jau kādu laiku apmeklēju šos -http://www.forte.lv/deju_kursi.html
Man gan ir pāris, bet daudzi nāk arī pa vienam.
Mācamies valsi, salsu, džaivu, tango, tikko sākām ča ča ča. Patīk tas, ka visu no pašiem pamatiem māca, pievērš stājai uzmanību un tā. Mēs sākām ar pašiem begineru kursiem, since uz abiem 4 kreisās kājas.
Iesaku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18285643