Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sofija Limbažos

Zvaigzniite

Sveiki! Vai kāds lūdzu nevarētu pateikt Sofijas tel.nr. Limbažos, kas zīlē kafijas biezumos. Divas reizes esmu pie viņas bijusi un manās acīs viņai ir patiesas spējas. Viss ir noticis tieši tā, kā viņa stāstījusi, kaut uz to brīdi nemaz neticējās, ka tā viss izvērtīsies. Esmu pazaudējusi viņas kontaktus, bet ļoti vēlos pie viņas pierakstīties.

Cik es esmu dzirdējusi, viņa vairs nepieņem.

KriksePikse

Es gan isti par vinu neko labu neesmu dzirdejusi,ma tuviem diviem cilvekiem visu galigi skersam sazileja,pilnigi preteji. Zinu Rutu Erdmani Limbazos,ir personiga pieredze.

Voxxx

Man ir Sofijas parastais tel.nr. 64070341

Kaut kur bija arī vizītkarte ar mobilo, tad baigi jāmeklē.

Padod ziņu tad, pieņem vai nepieņem vairs. Man arī doma bija aizbraukt pie viņas..

Kafijas biezumos- tas ir nopietni?!!!!

Voxxx

pieņem vēl

Man precizi pateica par tagadni un pagatni,bet par nakotni ne ,jo nav piepildijies .

Paceļu šo diskusiju,jo aktuāls šis jautājums man pašlaik.Biju pie Sofijas pirms ļoti daudziem gadiem,pat neatcerējos viņas vārdu,bet nav šaubu,ka runa par man zināmo zīlnieci.VAI VIŅA VĒL PIEŅEM APMEKLĒTĀJUS?ĻOTI VĒLĒTOS VIŅU APMEKLĒT.

Vai telef numurs ,kas parādās diskusijā ,varētu būt vēl aktuāls?

Basteta

Kāpēc lai zīlēšana kafijas biezumos būtu nenopietna? Zīlē arī kazu iekšās, piemēram. Var arī pats izgudrot paņēmienus. Piemēram, mest olu pret sienu, un zīlēt pēc traipa. Paņēmieniem nav nozīmes.

Black heart of innocence

Didi*

Zvaigzniite
Voxxx
Elge5
Vai aizbraucāt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18285787