Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maza augļa ola

chikenz3

Sveikas!

Pēc šodienas USG gribējās parunāties, dzirdēt citu pieredzi.

Esmu stāvoklī, šobrīd 7n4d. Bērniņš atbilst laikam, viss ir labi, bet ārsts saka, ka ir samazināta augļa ola - šajā laikā vajagot būt lielākai. Prasīju, ko var darīt - neko - tikai gaidīt. Esot lielāks risks SA vai MA.

Vai kādai ir tā bijis, un kāds bija rezultāts?

Pēc usg ārsts nosaka aptuveno laiku. Laiks ko norādi atbilst pēc mr vai to pateica ārsts? Sirsniņu varēja dzirdēt?

To noteica ārsts, nedēļas sakrīt gan pēc Mr, gan USG.

Jā, sirsniņa sitas, viss esot ar bebi kārtībā. Auglis atbilst laikam, bet mājiņa pa mazu esot.

Lilalila

Sena tēma, bet aktuāli. Vai kādam ir pieredze? Vai varbūt pati autore var atsaukties?

Šodien biju uz USG un arī teica, ka sirsniņa ļoti labi sitās, bet no vienas puses skatoties šķiet maza oliņa, no otras puses kad paskatījās esot ok. Jānākot pēc divām nedēļām, jāskatās vai nav izaugusi.

Ir kādai bijusi pieredze?

Eirenne

Lilalila
Nav pieredze ar mazu, bet teica, ka deformēta (līdz ar to, var izskatīties šaurāka nekā vajag), un lika dzert magniju, jo tā deformācija bija tonusa dēļ.

Lilalila

Eirenne
Paldies Tev par pieredzi!

Sveikas! Varbūt kāda var atsaukties par šo pašu tēmu? @Lilalila ?

Papildināts 27.04.2020 12:30:

Lilalila
Kā Jums viss beidzās?

Paceļu tēmu, varbūt kāda var padalīties ar pieredzu.
Sonogrāfijā 6ned ar auglīti viss labi- sirsniņa sitas, bet pati augļa ola ir pamaza izmēra, kas varot norādīt uz ģenētiskām problēmām un draudošu SA. Vai kādai ir pieredze?

RalfaMamma

Martima
HCG/PG rādītāju diskusijā Leilei (nezinu vai pareizi atceros) bija samazināta augļa ola, slikti augošs HCG un viss apstājas 8+3w.

Sveiki. Man arī pag.5dien dr.teica,ka mazajam ir maza augļa ola,ka esot jānovēro. Šobrīd rit 9/10grūtniecības nedēļa. Diemžēl jau vairākas dienas ir nelieli izdalījumi (brūni,sarkanīgi),bet nedaudz. Dr.saka,ka ja nemierīga sirds,jāiet atrādīties-iešu parīt. Ļoti bail,jo domāju,ka var būt ne visai labas ziņas. Stress mani nogalina. Man šis 4 bērniņš pēc 40. Es ticu brīnumam,bet pieļauju,ka dabai savi plāni. Padošu ziņu kā bīs gājis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18287071