Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziņu virsraksti iespārda

Manne

Konferencē uzstāsies uralogs, estētiskās ginekoloģijas speciālists...WTF

Reirs: Trīs galvenajās pozīcijās budžets pildās ar mīnuszīmi

Nu, labi, Reirs tā var pateikt, bet kāpēc burtiski arī jācitē?

Love will find a way.

Nu, labi, Reirs tā var pateikt, bet kāpēc burtiski arī jācitē?
Ja godīgi, nesaprotu, pret ko iebilde. Pret mīnuszīmi? Ir tāds vārds http://www.tezaurs.lv/mlvv/

Mani vairāk fascinē šis -

Stājies spēkā spriedums, ar kuru Domburam būs jāmaksā vairāk nekā 25 000 eiro

Domāju, ak, nabaga Domburs, viņam tagad jāmaksā, izrādās, nevis viņš maksās, bet viņam maksās.

Pēdējās izmaiņas: lafa, 20.03.2015 17:53.

Manne

Mans kaķis domā, ka es dzīvoju pie viņa. Tas ir saprotami. Taču pēdējā laikā viņa skatienā esmu manījis mājienu, ka vajadzētu dzīvot atsevišķi...

Ne par virsrakstu, bet par bildi. Šodien TVNET.

Love will find a way.

ziņas šodien super .Delfīni Daugavā un akrobāti uz tilta vantīm.

Papildināts 01.04.2015 15:01:

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/554156-telpu_trukuma_del_rigas_cirks_rikos_performances_pilsetas_ielas

Ja kāda lieta beidzās, tad tas nenozīmē, ka visa dzīve beidzās. Tas nozīmē, ka parādās iespēja sākties kaut kam jaunam.

Šausminošas ziņas:

Love will find a way.

Šodien tvnetā pērļu diena. Rakstā par Vējoņa "numeroloģisko enerģētisko vibrāciju", kas jau pats par sevi ir pērle, atrodama šāda rindiņa:

"Pozitīvi, ka topošā Valsts prezidenta vecāki viņam devuši vārdu Raimonds, jo tādējādi viņš vairs nav vidusmēra cilvēks, bet kļūst par intelektuāli."

un turpinājumā numeroloģe secina:

"Vārda vibrācija ir spējīga viņam dot papildu intelektu. Ja tā nebūtu, diez vai viņš būtu spējīgs būt par prezidentu" ...

Pērle numur divi ir no tvnet "sejām" - filozofiski neizdibināmi apcerīgi dziļais secinājums par Britnijas frizūrām:

"Māksliniece nepārtraukti nogriež īsus matus, izaudzē garus un atkal nogriež, tā parādoties sabiedrībā ar diviem matu sakārtojumiem jau vairākus gadus."

Not my circus, not my monkeys.

Kurkulis

Par laimi ir Cālis, kur izgāzt sašutinājumu

Delfos virsraksts "Svelme klāt! Slepenas un zināmas pludmales Rīgā un tās apkaimē "

Nu kāāāāda svelme?!?! Pie +21 līdz svelmei ai kur tālu (un raksts nav par Latgales pledvietām).

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Zuziii

tvnet..
Pēc strīda ar kaimiņieni sievieti sakož suns

kaut kā nesaprotu, kas ta strīdās suns un kaimiņiene? jeb man vnk rīta miegs vēl galvā..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18288759