Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziņu virsraksti iespārda

Manne

Kurkulis

Lai arī es pati strādāju valsts iestādē un, cituprāt, piederu pie liekēžu pulka, bet šis virsraksts iespārda pat mani

Straujuma: Ministri pārvarēs nogurumu, un viss būs kārtībā

Papildināts 16.06.2015 16:49:

P.s. ministru 'nogurums' manās acīs pat pārspļauj topošā prezidenta 'ieraušanu'

Papildināts 16.06.2015 16:53:

un ja tam vēl pievieno "Ministru kabinetā svin pārliecinošu gaismas uzvaru pār tumsu", tad trūkst tikai skaista Happy end

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Šodien tvnets mums ziņo, ka Vakar Rīgā ar automašīnām notriekti trīs riteņbraucēji Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Not my circus, not my monkeys.

Manne

Mans kaķis domā, ka es dzīvoju pie viņa. Tas ir saprotami. Taču pēdējā laikā viņa skatienā esmu manījis mājienu, ka vajadzētu dzīvot atsevišķi...

zakiskakis

http://apollo.tvnet.lv/zinas/ciekurkalna-izcelies-ugunsgreks-evakueti-15-cilveki/696925?utm_source=apollo&utm_medium=article&utm_campaign=theme

Čiekurkalna iedzīvotāji ievācas ugunsgrēkā:

"Ceturtdienas rītā ugunsgrēks likvidēts, un iedzīvotāji varējuši tajā atgriezties. Cietušo nav..."

Pēdējās izmaiņas: zakiskakis, 08.07.2015 15:08.

Kurkulis

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

nu, šis arī tāds smieklīgs, iztēlojos kā lauzās brīvībā - ar durēm un kājām spārdoties?

Skrīveru un Alūksnes pusē dabā izlauzies bīstamais pesticīds DTT

X Reirs: Trīs galvenajās pozīcijās budžets pildās ar mīnuszīmi

Y Ja godīgi, nesaprotu, pret ko iebilde. Pret mīnuszīmi? Ir tāds vārds http://www.tezaurs.lv/mlvv/

Ir jau, ir tāds vārds! BET! Ja ir tāda zīme, tad jau tas budžets diez vai pildās?!

Valdis
Tādā gadījumā, arī mans bankas konts regulāri "pildās ar mīnuszīmi".

Not my circus, not my monkeys.

Snowwhite

Nu kātad! Teorētiski Tu drīz būsi ļimonāre!! Aņuku tak atminies?

ingulle

Valdis

Savukārt teicienā "Budžets tukšojas ar mīnuszīmi" jāsaprot, ka budžetā ienāk pieaugums. Mīnus un mīnus ir plus. Vienkārši savdabīgāks izteiksmes veids. Ja garibam sacīt, ka budžets pildās, sakam : "Tukšojas ar mīnuszīmi."

Ja budžets sarūk, varam sacīt arī: "Tukšojas ar pluszīmi".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18288759