Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziņu virsraksti iespārda

Manne

Sarmozo

Nav ne virsraksts, ne pārrakstīšanās kļūda. Bet mulstu, izlasot šo:

Spēcīgās vētras dēļ applūdusi Lucavsala

Kā apgalvoja Vidauskis, teritoriju uzmana pašvaldības glābēju postenis, lai pārliecinātos, ka neviens iedzīvotājs nav nolēmis atpūsties Lucavsalā šajos apstākļos. Ja būs negadījums, pašvaldības postenis informēs atbildīgos dienestus.

Papildināts 17.09.2020 23:33:

Baltkrievija slēgusi robežu ar Poliju un Lietuvu

"Mēs esam spiesti atvilkt spēkus no ielām. Kā jau es teicu - pusi armijas nolikt zem ieročiem un slēgt valsts robežu ar Rietumiem, vispirms ar Lietuvu un Baltkrieviju. .." sieviešu forumā "Par Baltkrieviju" paziņoja Lukašenko.

Slēgt robežu ar Baltkrieviju? Baltkrievijai ar Baltkrieviju??

Vīrietis Ādažos izdara pašnāvību un atstāj pēcnāves vēstuli.(nra.lv)

Par to tiešām jāraksta, nekad nav gadījies dzirdēt, ka kāds jau nedzīvs būdams atstātu vēstuli!

...slepkava, kas savam upurim nocirta galva, nozieguma brīdī skandējis islāma ekstrēmistu iecienītu saukli "Allāhu akbar" ("Deivs ir dižens"  apollo.lv

Nez, kurš no slavenajiem Deiviem ir visdiženākais?

aplis

Raksts, kas acīmredzami nav pārlasīts.

https://nra.lv/izklaide/328216-pavaicajiet-sesdesmitgadniekiem.htm

Viņi ir izkūlušies cauri totālai bezcerībai deviņdesmito gadu sākumā, kad nobankritēja lielākā daļa Latvijas uzņēmumu un kad fabriku direktori bija spiesti pārkvalificājās par kurpniekiem un sētniekiem, lai pabarotu savas ģimenes. Viņi nenogrima 1995. gadā, kad nobankritēja "Banka Baltija", līdzi paķerot katras trešās jau tā plukatu stāvoklī esošās Latvijas ģimenes iekrājumus. Viņi zaudēja savus pieticīgos sētnieku darbus 1998. gadā, kad Krievijas rubļa devalvācijas rezultātā sabruka Latvijas komercbanku sektors, taču pat tad patreizējie "sešdesmitgadnieki" cēlās un gāja tālāk, meklējot visniecīgākās darba iespējas, lai nopelītu iztiku,

Mans tēvs, kurš ir patreizējais sešfesmitgadnieks, visām krīzem cauri gāja ar vienu vienīgu lozungu - izgrozīsimies!

,,,

Tā kā dz;ivojām devindesmitajos, tas, protams, nav nekāds etalons

,,,

Taču kā zināms piemērs šis laiks tomē var;etu mums šodien kalpot,

,,

Varbūt lauksaimniecībā, kas palikusi bez viestradniekiem. Jo, ikvienā rīzē ir nozares, kas ir zaudētājas un ir nozares, kas ir ieguvējas.

,,

Jā, vēlāk lauris gan atzina, ka alga neesot bijusi liela, taču stabila

Basteta

Tramps arī skaidri apliecināja, ka negrasās atzīt Baidena uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās, nedz atteikties no apsūdzībām par krāšanos vēlēšanās.

I'm growing with the land, time has taken my hand. Transdermal celebration.

Ween

Basteta

RAKUS pneimoloģe: ārstus neviens spiež klusēt par Covid-19.

Ļauns tas neviens.

Ween

Basteta

Hosams Abu Meri atklāj, ka ar Covid-19 miris viņa tuvs radiniekieks

Ween

aplis
Tas nra raksts vēljoprojām pieejams ar visām kļūdām. Es vēl papildus tavām kādas 5 pamanīju.

Nav gluži virsraksts, bet manuprāt atbilstoša tēma https://www.topi.lv/smiekligakais-latviesu-komikis

Man tas Kandis neliekas īpaši smieklīgs.

Policija meklē nozagtu lāča skulptūru un svētbildi. (tvnet.lv)

Nu žēl, ka nozaga lāča svētbildi! Es būtu gribējusi redzēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18288759