Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziņu virsraksti iespārda

Manne

varam sacīt arī: "Tukšojas ar pluszīmi".

Varam teikt, ko gribam, bet ja tai budžetā ir vākums, tad viņš tur ir!!

Zuziii

Kurkulis

nekas mani te "Beidzot Latvijā laiks īstai pludmales sezonai" neiespārda, bet es rakstītu- Beidzot Latvijā laiks ĪSAI pludmales sezonai.

Jo īpaši, ja rakstā ieteikts baudīt, kamēr var:

"Šonedēļ Latvijā beidzot varam priecāties par vasarai atbilstošiem laikapstākļiem. Bet, tā kā sācies ir jau pēdējais vasaras mēnesis, iesakām pludmales sezonu baudīt, kamēr vēl var!"

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Šorīt tvnetā - Kabaču iecienītāko recepšu TOP 5.

Es ticu, ka mums visiem ir ļoti noderīgi uzzināt, kādas receptes iecienījuši kabači.

Not my circus, not my monkeys.

Gulbis Vinstonas-Seilemas turnīrā atzīst Rosola pārākumu

It kā jau ar virsrakstu viss labi, bet kāpēc es ķiķinu? Laikam jau iztēlojos "rosola pārākumu"..

Gemma

Snowwhite

Protams, es arī uzreiz redzēju gulbi uz galda rosolam - gulbi neēd, rosolu ēd...

Gemma
Man savukārt saslēdzās ar ģimenes svētkiem, kad arī man gadās atzīt "rosola pārākumu". Un kotlešu, štovēto kāpostu un pīrādziņu pārākumu.

Kurkulis

Mediķu palīdzība vakar bija nepieciešama divām sievietēm, kuras reibumā sakodoši suņi.

Traki ar tiem dzērājsuņiem

Avots šeit.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Atverot draugus, labajā pusē ir tāda kolonna TOPziņas, šorīt iekrita acīs virsraksts, ko nenoturējos šeit ielikt: Patiess stāsts: arī pēc 30 ir iespējams notievēt! FOTO.

Nu vispār vāks - kur ta vairs pēc 30 ko vispār var izdarīt - dzīve tikpat kā beigusies - tik vien atlicis kā sēdēt pledā un čībiņās pie kamīna ar tējas tasīti trīcošā rokā!

Tepat labajā pusē iekrita acīs "Tasty dzīvo garšīgi! Pienā mērcēta siļķe ar ābolu salātiem"

Var jau būt, ka garšīgi, bet nu īpatnēji gan.

Love will find a way.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18288759