Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils par un ap Salaspili un daudz ko citu

Bella Ragazza

Bella Ragazza

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Meka

este un skubija - liels paldies!

Papildināts 23.03.2015 11:40:

Bella Ragazza
Fantastiski!!

tatawka

meitenes, vai ir un kur pie mums Salaspili kaut kadi organizacijas kur var aiznest apgerbus, apavus.....

man ir 2 maisi, izmest zel, viss ir laba stavokli.

Kods LIJ811 dos 5 $ atlaidi pirmajam pirkumam iHerb.

Bella Ragazza

tatawka
Ja nemaldos, Sociālajā centrā pretī Maximai.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Bella Ragazza

Vakar biju iegājusi bij. Neldā.... Pirmais stāvs ciet, "tirgus" likvidēts. Būs apavu un somu humpalnieks.

Mandarina

tatawka
Es nesu savus entos maisus uz Sociālo centru pretī Maximai.

Iegāju pajautāju vienā kabinetā kam nodot, iedeva vēl puisi, kas iznāca man palīgā no mašīnas visu izkraut.

Mamma foršiem sīčiem

essssic :)

... es labpraat pasuutiitu SportsDirect - varbuut kaada Salaspils mamma grib pievienoties? - piegaade jaamaksaa tikai taa, kas no pasha SD uz LV - nekaa papildus + Salaspilii tikshanos pasuutijumu nodoshanai sarunaasim

ja nu kas - rakstiet cp...

krisine

Varbūt kāda no Jums zin auklīti, kas meklētu auklējamo uz pilnu slodzi? Vai kādu mājdārziņu, kur sūtīt 1,4 gadus vecu meitenīti?

tatawka

Mandarina, Bella Ragazza

paldies meitenes

Kods LIJ811 dos 5 $ atlaidi pirmajam pirkumam iHerb.

Nu...šodien biju Salaspilī. Iebraucu vecajā Neldā - bijušajā tirgū, vai kā nu tur tagad tas veikals saucās. Tikko atvērušās apavu un drēbju humpalas. Plaši, smuki un tīri. Piedāvājumu nepētīju, tik satiku paziņu, kas cilāja un pētīja ļoti jauku, pilnīgi jaunu un interesantu kleitu. Čau, čau un aiztinos prom, nebija laika ievērtēt piedāvājumu. Izbraucu pa remontējamo Miera ielu. Sviests. Peļķes nevājas, bedres - kā jau bedres. Viens pretimbraucošais tirliņš pēkšņi izdomāja braukt ātrāk. Jopcik! Tā žļurga šķidru dubļu jeb "bieza" ūdens formātā nolija līdz jumtam. Fu! Viss mašīnas sāns un stikli šofera pusē gandrīz necaurredzami. Un mašīna man nav no mazajām, nu kur prāts tā nesties? Kaut gan duriku pilna pasaule. Dabūju braukt uz mazgātuvi skalot tos dubļus nost, jo pat durvju rokturis bija viena netīrumu čupa. Tā jau šoferīši brauca uzmanīgi, nu nevar tak zem ūdens saprast, cik tā peļķe dziļa .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18289879