Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils par un ap Salaspili un daudz ko citu

Bella Ragazza

Trifele es atkal braucu visapkārt pa apvedceļu to peļķu, žļurgas un bedru dēļ.

Bella Ragazza

Trifele
Es pa Miera ielu izbarucu pirms kādām 3 dienām.... Labi, ka pēc tam kārtīgi lija citādi mašīna bija ne savā krāsā....

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Labdien! Meklējam atsaucīgu auklīti, kas varētu pieskatīt 2 bērnus (2,5 un 6 gadi), dažos darbdienu vakaros un kādreiz arī brīvdienās, kā arī slimošanas laikā. Rudenī lielākais bērns uzsāks skolas gaitas un būs aktuāla arī bērna izņemšana no skolas, pieskatīšana līdz vakaram vai nogādāšana mājās. Ceram atrast jauku auklīti - palīgu, kam šāds iespējamais grafiks būtu savienojams ar savu ikdienu. Ja ir interese, lūdzu, rakstiet uz CP.

Sveiki!

Vai kādai bērns ir piedalījies nometnē www.realspiedzivojums.lv ? Gribētu dzirdēt atsauksmes.

Varbūt ir kādi citi sakarīgi nometņu piedāvājumi.

Bella Ragazza

billite
Arī šogad būs kolosāla dienas nometne uz 2 nedēļām (29.06.-10.07.) Ikšķiles vidusskolā. Tāda aktīva, bet ne kā treniņnometne. Brauc ar riteņiem, iet pārgājienos, utt. Vairāk pa āru, nekā telpām. Viena nakts teltī. Visi bērni sajūsmā (un vecāki arī). Cena ap 170 euro.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Bella Ragazza
Ja uzzināsi pirmā par Ikšķiles nometni, ieliksi, lūdzu šeit informāciju? Es pagaidām vēl neko par to neatradu. Jūlija sākumā varētu arī nebūt. Daudzi aktīvie bērni būs aizņemti ar dziesmu un deju svētkiem.

Bella Ragazza

Kristina73
Tikko runāju ar nometnes vadītāju. Nometne notiks.

Te info par pagājušā gada nometni

Bella Ragazza
Ir zināmi datumi?

Bella Ragazza

Jau izlaboju savu tekstu. Nometne būs 29.06.-10.07.

essssic :)

Bella Ragazza
paldies par info - mani arii shis uzrunaaa gaidiisim, kad izliks jaunaako informaaciju un pieteikshanas listi shai vasarai /tur nakshnoshana ir tikai vienu nakti, ja ?/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18289879